• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  361
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября 2017

IMP had the most liked content!

Репутация

55 Хорошая

О IMP

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

511 просмотр профиля
 1. Ви б написали марку дроту, або хоть фотографії виконаної роботи виклали. Наскільки відомо на всіх марках дроту, якими я користуюсь для МІГ/МАГ зварювання алюмінію (4043, 4047 та 5356) передбачається по науці зварка в середовищі аргону. До сьогодні нічого нового в Україні не зустрічав. Ось і думаю можливо я щось пропустив з новітніх технологій зварювання алюмінію? Мабуть це питання бентежить не тільки мене.
 2. Частина масляного насоса одного древнього повітряного компресора.
 3. Ви часом не корпуса мобілок зібрались перефарбовувати? Якщо так, то на тому форумі десь було подібне обговорювання.
 4. Почитайте тут: http://forum.xumuk.ru/index.php?showtopic=191837
 5. Там ще здається потрібно враховувати такий показник, як густина струму на одиницю площі деталі...
 6. Вибачаюсь, чомусь подумав що ТЗ потрібно до 250мм, тому й вирішив, що сотка буде слабка для такої товщини.
 7. ТЗ: Резка листового металла толщиной до 25 мм;
 8. Перечитайте пост #93004
 9. Сотка не проріже товщину = 25мм
 10. Для різки такої товщини краще купувати різак Р 3 (третій номер). Для пайки (пропанової) дрібних деталей краще брати пальник Г2 зі змінними наконечниками.. Якщо б мені зараз прийшлось шукати, то підшукував би старий різак "Маяк" (з карболітовими накладеами на ручці) та подібний до нього пальник "Звєзда". (Це, що совдепівське, але досить надійне) Редуктора тако підбирав старі, масивніші бо вони більш надійні. Десь в сусідній темі все це вже обговорювалось.
 11. Воно навіть має назву https://uk.wikipedia.org/wiki/Стимпанк https://www.google.com/search?hl=ru&tbm=isch&source=hp&biw=1640&bih=950&ei=GoWCWpCwL8umsAHguYTQDQ&q=Стимпанк&oq=Стимпанк&gs_l=img.12..0l10.2877.2877.0.5838.1.1.0.0.0.0.145.145.0j1.1.0....0...1ac.2.64.img..0.1.145....0.LuxGjEIX6Xk
 12. Порадьте йому пошукати роботу в Польщі, в McDonald's Не знаю, як у нас, а приходилось свого часу помотатись по світу і побачити як люди цінують роботу. Зокрема про цей фастфуд. Політика там в багатьох країнах така, що набирають молодь на строки, ледь менші від максимального випробувального терміну (щоб потім ч-з суд не можливо було поновитись на роботі.) "Релігія" фірми така, що в будь-яку пору доби відвідувача повинні обслужити не більше, ніж за дві хвилини. В обідню пору і під час напливу відвідувачів персонал порхає, в прямому смислі слова. Зміни, як правило по 12 годин. От я й кажу, що навіть постояти на ногах, не присівши 12 годин щось таки вартує. Коротше, така робота досить добре виховує ставлення молоді до любої роботи. Заробітки також не високі.))))
 13. Цілком підтримую! Людину в дорослому віці вже тяжко виправити, вона або бажає заробити і працює, або шукає причини і старається сачкувати. Переконання тут вже слабо працюють.
 14. Точно не пам'ятаю, брав давно і другого виробника. Були декількох потужностей ( в залежності від довжини наконечника ну і думаю діаметра форсунки) Брав саму потужну. Вона дійсно якісніше зроблена ніж ця на фото (це з перших Топексів)і тому трохи може відрізнятись по характеристикам. Використовую для пайки, коли не потрібна дуже висока температура... Ще маю пропаново-кисневий пальник з різними номерами і газовий різак, тому все використовую в залежності від потрібного призначення. Моя дає температуру здається десь біля 1800- 1900 градусів