IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  609
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября 2017

IMP had the most liked content!

Репутация

118 Отличная

О IMP

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

983 просмотра профиля
 1. Нержавійкою напевно краще варити чавун на гарячо (з підігрівом деталі). В вашому вирадку, на мою думку батарея вже не витримає його, як я вже згадував. Не зауважував, щоб справжній !!! ніхром кипів. В мене ще є старі запаси дійсно правдивого ніхрому, не те що зараз часто продають під назвою "ніхром". Кипіти можуть чавуни з великим вмістом графіта Варто пробувати, якщо й навіть не получиться, то залишиться позитивний досвід від проробленої роботи. Не падайте в моїх очах ...Яка холодна зварка в людини, яка варить титанові сплави. Якщо маєте БрКМц3-1 то вже краще використати її, вона добре розтікається і заплавляє пори.
 2. Процентів 40/60 в бік негативного результату. От цього я б не робив. Батарея з практично використаним ресурсом може не перенести високий локальний прогрів. В пріоритеті я б застосовував нікель — ніхром — нерж — мідь... Хоча тяжко щось радити не знаючи марки ніхрому, нержі, міді. Як збираєтесь ремонтувати, заплавляючи, чи з використанням ремонтної вставки? П.С. Як чавунний колектор, так і Крафтер поки виконали чотири рейси в Іспанію і назад і поки "живі", знаходяться і доброму стані. Вчора був замовник і обіцяв підвезти в ремонт ще один колектор.
 3. Це частина заводської приспособи, вже навіть не пам'ятаю призначення. Там ще крім цього було багато жирних залізяк не потрібного вжитку, які пішли в чермет, а з залишків получився нормальний листозгин. Гну ним в основному листовий метал товщиною 0,8 — 1,5мм (для кузовного ремонту автотранспорта) На розподільнику присутній регульований плаваючий режим, при досягненні зусилля тиску, масло перекидається на злив. Насос — НШ-10. Мені його цілком вистачає. Маю ще прес П-6324, але відключений з-за відсутністю потреби.
 4. НШ-6 — найкраще підійде, а НШ-10 — буде з головою. Але ще раз подумайте, що краще використати, ручний привід, чи електричний. Раджу, бо маю подібний пресик, але використовую його більшу в якості невеликого листозгина. Загальний вигляд: Розподільник Для наглядності — низ з 27-го швеллера+під направляючими видно грубі металеві проставки для зміцнення конструкції
 5. Для цих цілей мабуть краще робити прес з ручним приводом, а не з мотором. Не завжди будете встигати позиціонувати деталі.
 6. Усик — красава !!! Гарна перемога.
 7. Не робіть поспішних висновків, краще покажіть свої роботи ремонту кузова контактною зваркою. Маю в наявності 2(дві!) переносні контактні, споттер, декілька напівавтоматів, 2 аргонника, газову, газово-кисневу, плазмову.... та ще багато чого, що використовую майже щоденно, в тому числі для зварювання та ремонту автотехніки. Тому й говорю те, що знаю і через що перейшов сам. Не варто польську поварку "на продаж" порівнювати, як еталон. Авторитет легко втратити, а заробити — тяжко.
 8. Смію заперечити, наявність точкової зварки не обов'язкова при кузовному ремонті. Вона часом дійсно стає в пригоді, але наявність її не критична. Я наприклад часто використовую її для приварки тримачів елементів та латок, які вже потім однаково приварюю напівавтоматом. Стосовно виготовлення саморобного трансформаторного апарата ставлюсь нейтрально, є бажання, кошти та вільний час в людей, хай собі мотають. Але трасформаторні апарати давно вже почали відходити в минуле. Настали часи, коли люди вже не хочуть користуватись апаратом, розміром в не великий холодильник, з мінімальним набором функціоналу. Ціни на дешеві китайські інвертори впали настільки. що їх можуть купити навіть школярі. Апарати з ширшим функціоналом купляють люди, які вже більш професійно займаються зварювальними роботами.
 9. Більш подібне на частину пристрою для зміни положення великої тарілчастої антени.
 10. За совка продавались випалювачі по дереву для дитячої творчості, деякі моделі яких комплектувались додатково і опцією електроіскрового олівця.
 11. Згідний, навіть з більшою імовірністю. що деталь з магнієвого сплаву. Краще не дряпати, а "нашоркати" невелику кількість напилком і вкинути отримані частинки в відкрите полум'я. Частинки магнієвого сплаву поводять себе в полум'ї як бенгальські вогні. Магній також зварюється аргоном, при чому краще від ЦАМу.
 12. ЦАМ легко визначається — він досить важчий від подібних литтєвих алюмінієвих сплавів і темніший на вигляд. Аргонщики з деяким досвідом варять такі сплави.
 13. Видно мова йшла про всілякі додаткові опції, які коштують досить не малих грошей. Там одна перепрошивка чого варта.... Замовив сьогодні нового китайця з режимом мікс, подивлюсь шо воно таке.
 14. Цікаво, що за модель??? Ще такого Джейсіка не доводилось зустрічати.
 15. Ви б не скинули в приват координати, де б можна було замовити дані круги ч-з інтернет по згаданих цінах, бо в пошуку знайшов лише розетку з ціною в 18грн. за штуку. Взяв би яку сотню для проби.