IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  676
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября 2017

IMP had the most liked content!

Репутация

145 Отличная

О IMP

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

1 077 просмотров профиля
 1. У вас точно батарейка з таким маркуванням ???
 2. Там обережніше з окисами цинка. Вони не покращують здоров'я. Часть цинка, соединяясь с кислородом, образует окись цинка ZnO, которая представляет собой белый порошок. Кроме того испарения ZnO очень опасны для человека.
 3. Можливо Ви й дійсно праві. Маю деяке поняття в гальваностегії і особисто бачив покриття зі Львова. Мені — якість сподобалась, знайомий старий клієнт також постійно возить туди цинкувати деталі, хоча й і в нас в місті цинкують. Для вас краще мабуть підійде нікелювання, або хромування. Обидва процеси передбачають, як правило попереднє покриття матовим нікелем, потім слоєм міді, та наступним зовнішнім блискучим покриттям. Хромове покриття більш міцніше, але й дорожче.
 4. Будь-яке гальванічне покриття потребує підготовки. В більшості цехів як правило присутні ванна травління, обезжирювання, промивки.... Хімія для гальванічних покриттів досить не дешева і тому, щоб уникнути браку потрібна гарна підготовка поверхні. На виробництвах цим не нехтують. А вже в залежності від покриття і способу — існують невеликі розбіжності.
 5. Мабуть на сьогоднішній день державне підприємство "Артем" завалене замовленнями по саме нікуда і спицями навряд чи буде займатись. ТС спитаю невже так тяжко набрати в неті https://www.google.com.ua/search?cr=countryUA&client=opera&hs=3jS&biw=1640&bih=950&tbs=ctr%3AcountryUA&ei=2IE7XJugFYuWsgHq2KCgAQ&q=нанесення+гальванічних+покриття+в+Україні&oq=нанесення+гальванічних+покриття+в+Україні&gs_l=psy-ab.3...7008.8837..9622...0.0..0.180.411.0j3......0....1..gws-wiz.6yx-ccge_rI та вибрати на свій смак та вподобання. Не знаю які вподобання у тс, але спиці раніше, як правило не цинкувались, а в основному покривались в залежності від призначення і виробника або блискучим нікелем, або хромом. Хоч не виключаю, що можна і цинкувати. Теперішні технології та матеріали дозволяють цинкове покриття з додаванням блискоутворюючих добавок проводити на вигляд, не гірше хромового. Правда по твердості покриттів вони розміщуються в такому порядку міцності — цинк, нікель, хром.
 6. Ніхром має колір срібла (в неокисленому стані) і складається в більшості з нікелю (по хім складу)
 7. А звідки впевненість, що круг — ніхромовий?
 8. Колись займався подібними речами, рахував і виготовляв. Зараз банально все позабувалось. Розміщувати спіралі в верхній частині печі — не дуже гарна затія, краще з боків і знизу. В ідеалі взагалі розміщати ніхром..(дріт в ложементі, а не спіраль) з зовнішньої частини камери, теплоізолюючи його. В середині можна розмішати в керамічних ізоляторах, які мали назву КЕР-.... На вигля вони, як на перших знімках https://www.google.com.ua/search?q=Ремкомплект+керамический+для+электроконфорки+КЭ-0,12/3,0+-+OOO+«Колдхолод»+в+КиєвіІнформація+неактуальна?+Ремкомплект+керамический+для+электроконфорки+КЭ-0,12/3,0&client=opera&tbm=isch&tbs=rimg:CSk5fz-Tt9lYIjgN-Kvzag9Jh-wgxJ8_19MQW6zBVFUoXj3qEIuF12EMTp5Fq_1QU0yiCDGC8A_1abbb2EHNMjxfr5XOioSCQ34q_1NqD0mHEacqMlmgKS9JKhIJ7CDEnz_10xBYRza-lT7t1mrYqEgnrMFUVShePehFHhOmtnGtKLCoSCYQi4XXYQxOnEdoIq-OGeFg0KhIJkWr9BTTKIIMR6sjeH6uyKOcqEgkYLwD9pttvYRF3IpCb6S0hOioSCQc0yPF-vlc6EflJ5RCIHCga&tbo=u&sa=X&ved=2ahUKEwiYj5Wf1NnfAhWR6aQKHT2cDbQQ9C96BAgBEBg&biw=1640&bih=950&dpr=1 Випускались в Полоннному і Полянці (майже поряд) заводах електротехнічного фарфору. Були 3-х видів (по розмірах — 1 —2—4 кратних розміра ) Все ж рахую, що краще розрахувати потужність печі, попідрізати зовнішні кути камери і обмотати її дротом, а не спіраллю, з наступною таплоізоляцією всієї конструкці.
 9. Перераховуйте самі під бажану напругу:
 10. В мене є тотожна на вигляд . Дісталась мені давно, в час коли дерибанили обчислювальний центр, який розміщувався окремою будівлею Кутковецької рахувальної школи, нині — академія народного господарства ( або — "бичхоз" в народі), яка й досі "виковує" кадри для народного господарства, яких потім багато роботодавців не бажають приймати на роботу. Критична до попаданнь твердих частинок між диском і корпусом.
 11. Це — вентилятор древньої електронно-обчислювальної машини. ( Та, що була розміром в трьох-кімнатну квартиру)
 12. Це — не гель, а — гранули, а використати можна помістивши в посуд, як вологовідділювач при фарбуванні. Він буде набагато краще буде висушувати повітря від "штатних" китайських, при чому при любих тисках повітря.
 13. Вибирати апарат лише за такими критеріями — не зовсім доцільно.
 14. Тільки не вестись на найнижчу ціну......
 15. А все інше купимо ))))