IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  745
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября 2017

IMP had the most liked content!

Репутация

165 Отличная

О IMP

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

1 225 просмотров профиля
 1. Так ніхто й не сперечається. У нас марганцівку прямо в аптеці продають, правда лише в одній у місті і по 5 гр. на руки. Можна правда декілька раз стати в чергу, але в тому відділі де її відпускають якраз дві камери спостереження працюють. Мабуть то не просто так вони обладнали аж дві камери на один відділ Та й кислоту чув, що десь пропонують з-під поли.....промивати колонки та котли......за якість правда не чув, але казали, що продають. Та й що там казати, як декілька років тому здається в Чернівецькій області пов'язали декілька "торгашів" з контейнером, що фонив. Чи то плутоній, чи який інший радіоактивний елемент був, але казали, що тягнули за кордон, щоб продати. Шороху тоді було навіть в центральній пресі. ))))
 2. Список №2 цього посилання https://www.pharmencyclopedia.com.ua/article/930/prekursori
 3. Вибираєте з списку найбільш підходящу марку електродів (придивіться до серії ОЗН), як правило прокалюєте перед застосуванням і варите (в більшості випадків на зворотній полярності) http://weldzone.info/materials/electrodes/9-deposition Таблиця — клікабельна, тому можна оцінити як характеристики, так і інші показники для застосування. Весь список для застосування ММА. Також існують імпортні аналоги, як електродів, так і наплавочних дротів.
 4. Можна просто посипати розігрітий метал чавунним порошком. Згадуваної твердості можливо в не вдасться досягнути, але вийде досить твердим.
 5. Та й терміни "напайка" та "РДС" якось не зовсім сумісні.
 6. Після прочитання даної теми також пробував побалуватись ... ТІГ зваркою пробував приварити в стик 2 горизка стальної тормозної трубки 4,75 х 0,71 дротом CuSi3 товщиною 08
 7. А це часом не ролики підшипника колінвала ЯМЗовських двигунів?
 8. Не сваріться по дрібницям. Тут всі дорослі люди і кожен вибирає вірити написаному/відзнятому ...чи —ні.
 9. Трошки не так. Сталь, як правило спочатку покривають матовим нікелем, а вже потім міддю і хром, або нікель блискучий. При цьому підслой міді дається для уникнення коррозії сталі. При зварюванні чорної та нержавіючої сталі наслідки гальванічної пари мабуть більше виникають внаслідок термічних змін металів при самому зварюванні.Це — моє припущення.
 10. З якого дива? Якщо чорний метал з нержавійкою варити, то погоджусь.
 11. Колись балувався на крилі донорі (Не донор, а викинули після невеличкого ДТП) півавтоматом та дротом CuSi3
 12. На карданах навантаження великі, але вже два рази варив стальні диски. Одного разу тріщина йшла від соска, а іншого — тупо по середині, вздовж по напрямку руху. Тріщина сантиметрів з 8. І це при товщині сталі десь біля 8мм. Думав, що це старіння металу, а власник каже, що таке іноді стається....та й як каже воно буде ходити, як вони по 40 т. грузять ))))
 13. Чомусь вилетіло з голови. Blitzen можливо звернутись сюди https://www.castolin.com/ru-UA/contact-UA Там вам думаю дійсно допоможуть з порадою і можливо з матеріалами для пайки. Якість дуже гарна, як і ціна. За якість треба платити.
 14. Ви звичайно зверніться на фірму продавець, але мені здається, що блимання затемнення відбувається банально з-за низького заряду батареї. Все інше повинно налаштовуватись, як час спрацювання, так і час розтемнення. Маю подібну маску. В мене ступінь затемнення і включення винесено зовні, всі інші налаштування — в середині.
 15. Там взагалі — содом і гоморра )))) Ваги ставили, штрафували, але погоня за легким "довгим" рублем свою роботу робить.