IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  231
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября

IMP had the most liked content!

Репутация

27 Нулевая

О IMP

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

240 просмотров профиля
 1. Всі термостстійкі емалі (крім спеціального призначення) виготовляються на базі лаку КО-815 (як правило) з додаванням пігментів або пудри http://silic.com.ua/index.php?Lev=heatresistantvarnishes&Lang=rus
 2. Ну дуже вже сподобалась цитата в тему: Интересно, сколько еще поколений будет верить в бесплатный сыр? (с)
 3. Купити там, де опресовують (виготовляють ) шланги високого тиску, головне правильно визначити потрібний діаметр та крок різьби.
 4. Фторопласт і метал мають різну температуру теплового розширення. Звідси і проблеми, але не критичні. Обережно з цим, можна мати проблеми з законом.
 5. А як весна затягнеться....клієнта/замовника/покупця повинні також хвилювати глобальні зміни клімату? Я включаю в необхідні витрати можливість нормально працювати.
 6. Та скільки там тієї зими ))))
 7. В середньому 150 гривень в одну сторону.... Ціна залежить від виду вагона та номера поїзда (кожен поїзд має свої ціни) Назад буду повертатись поїздом "Інтерсіті", то ціна квитка здається 182 грн. Тут: https://booking.uz.gov.ua можна визначитись з номером поїзда і взнати ціну квитка.
 8. До ст. Лівобережна на метро, а далі пішки, там не далеко:
 9. Так і здогадувався, але однаково вирішив перевірити: http://www.sonis-co.ru
 10. Глибоко чорний колір утворюється на деталі після оксидування, чи вже після окунання в розчин гліцерину? Якщо це те про що я думаю, то насправді покриття має чорний колір....але геть не глибокий.
 11. Іржавіє не від вологи, я від того, що кислота не нейтралізована. Піскоструй — найкращий спосіб очистки ржі, а далі вже захист металу по озвученій схемі.
 12. Ну може хто на кабель маси і в пластикаті купує. Ви могли купувати з старих запасів, та й 25 квадратів не зовсім ходове, як для зварювального апарату січення , "дєтське" я б сказав. А якщо порівняти з центральним силовим кабелем БМВ або любої фури, то напевно і ваш КГ виявиться жорстким. Просто колись мідь в кабелях була тонша, але відповідала заявленим січенням, а зараз замість скажемо двох дротиків дають один, майже в два рази грубший, та й підозрюю, що не завжди з чистої міді і стараються підігнати до заявленого січення, що також досить часто не відповідає заявленому.
 13. Юрій! ви трохи відстали від життя ))))) Вже років 20, а то й більше випускається для зварювання таке, як на фотографії. Так, що ...летайте самолетами Аєрофлота )))) (с)
 14. 1 та 2 фото — фільєри для протяжки дроту, калібровані, на них вказаний діаметр отвору. Припускаю, що всі деталі крім патрона і дроселів від однії лінії протяжки дроту
 15. Там здається існує залежність між січенням і кількість жгутів в кабелі ( там, якщо придивитись, то жили скручені жгутиками) Зварювальний кабель КГ завжди був трохи дорожчий від однакового по січенню ПВС.