IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  437
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября 2017

IMP had the most liked content!

Репутация

68 Хорошая

О IMP

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

658 просмотров профиля
 1. Не правильне посилання вставилось, а змінити не встиг, лише зараз додивився https://www.pharmencyclopedia.com.ua/article/930/prekursori
 2. Вибачаюсь, не звернув увагу на розділ, лише на тему. Та чого ж, для того і зібрались тут, щоб оди другому радити і підказувати. Правда особисто мені краще один раз самому помацати, ніж сто раз від когось почути... Не впевнений, що 650-й гарно справиться. Радив би щось більш радикальніше використати.
 3. Вони ж наче в більшості Локтайтами торгують Знайшов в каталозі компаунди Локтайта 3475 А&В до 120 градусів і 3479А&В до 190градусів. Обидва компаунда для склеювання алюмінія.
 4. Так практично у всіх поширених розчинниках є у вмісті, як не етил - так бутилацетат, ацетон..... Я маю рецепти....і трохи знайомий.
 5. Це гарантовано ? Я колись гуглив... список трохи розпливчастий Етилацетат — етиловий єфір оцтової кислоти http://ua.bizorg.su/kiev-rg/c447507-megasel-ooo В нас правда в автомагазині і ацетон продають (правда не дуже схоже на справжній, крім назви) в вільному продажі. ))))
 6. Дивіться обережніше... Достеменно не знаю, чи етилацетат належить до прекурсорів, але якщо й не належить, то гарантовано відноситься до товарів обіг яких здійснюється за підвищеним контролем. Якось так.
 7. Я мав на увазі спосіб зварювання — ММА, чи МІГ.... ну і горячий, чи холодний спосіб. Особисто я являюсь прихильником зварювання чавуна напівавтоматом, дротом ПАНЧ-11. Декому більш подобається зварка електродом ММА способом. В любому випадку варто добре знежирити зварювану деталь і чітко дотримуватись рекомендацій по зварці відповідними матеріалами. Багато помилок виникають коли люди нехтують саме рекомендації.
 8. Попробуйте попитати тут: http://ua.bizorg.su/kiev-rg/c447507-megasel-ooo Колись знаходились на території з-ду телеграфної апаратури, мали виходи на "вітчизняні" клеї та компаунди. Я вже згадував - PU-50 шовний поліуретановий герметик автомобільної групи.
 9. Наші...вітчизняні, як правило використовувались в оборонній промисловості і в більшості випадків всі шляхи йшли в напрямку міста Дзержинськ (північного сусіда), тому х.з. як зараз.
 10. Мабуть краще звернути увагу на більш компаунди більш іменитих (промислових) виробників (Devcon, Loctite..) А чому б не поприхвачувати ТІГом, а щілини не загерметизувати ПУ герметиком?
 11. Ви б спочатку визначились чим саме збираєтесь варити, бо від цього частково залежить і сам процес зварювання. Однозначно не радив би використовувати АНО-21 і подібні.Що маєте з зварювального обладнання?
 12. Дуже схоже на частину форми для вулканізації верхніх втулок амортизатора класичного жигуля. Перевірте діаметри, зовнішній і внутрішній.
 13. Той біленький, накручений на різьбу між корпусом клеми та мідною трубочкою струмоз'ємною клемою. Я так зрозумів, що його функція (дротика) нівелювати зазор, бо "завареною" різьбою це зробити не можливо. Хоча я можу й помилятись функціональністю та призначенням того дротика. Власне мені здається, що відповідно до цих показників і відрізніються параметри витримуваного струму для більшості клем. Так я вам і радив на що звернути увагу, бо рахую, що в згадуваній клемі маси співвідношення ціни і якості, як на мене — досить не погане, а продавців не вказував, щоб не сприймалось це, як реклама.
 14. Трохи стрьомна клема))))) ..особливо той дротик для покращення контакту. Загугліть "Клемма массы 400А (American type)" і придивіться до тієї клеми. Досить зручна, з розширеним захватом і за нормальні гроші. Я користуюсь такою при зварюванні автодисків...