IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  561
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября 2017

IMP had the most liked content!

Репутация

108 Отличная

О IMP

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Да
 • Не показывать среди товаров - Китайские товары
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

921 просмотр профиля
 1. Думаю, що для конкретних задач цілком вистачить.
 2. Змивка "Вандал", на яку я кидав посилання вище єдина з усіх поширених в Україні знімає....в тому числі порошкові фарби, та багато інших..хоча отрутаа — ще та. При використанні потрібно користуватись засобами захисту. Перевірено на власному досвіді.
 3. http://nasha-farba.com.ua/catalog/smyvki/smyvka-vandal/
 4. Там своя атмосфЕра, з своїм джекпотом й ......
 5. Щоб не бути голослівним ви б ще й ціни вказали за обидва апарати.
 6. Колись, дуже давно також любив для душі "погратись" з металом. Кованих виробів було мало, бо кузні не було, а гнуте, варене, різане трохи було. Іноземцям дуже подобалась ручна робота...
 7. Маю в користуванні, як один з декількох. Купував суто для кузовщини, для чого і зараз використовую. З своїми задачами справляється. Легкий (взяв в руку і поліз на кришу буса..), не вибагливий до сміття (пилюка, ошурки...) Для зварювання більших товщин потужності вистачає, але бажано було б кращу протяжку і хоч 24-й рукав.
 8. Дуже подібна до маски, якою я користуюсь (за винятком розміщення регуляторів) Відгуки про свою я вже залишав вище в темі, а заявлені характеристики можна прочитати тут:https://elmisto.com.ua/p41559424-maska-svarochnaya-hameleon.html .....виявити відмінність нормальної маски, від дешевого фуфла. До речі, на мою думку варто звертати увагу на живлення маски. Найкраще підбирати "хамелеон" з комбінованим живленням — як від вбудованих елементів (найкраще - CR 2032), так і від заряда від сонця, енергії дуги.. Також раджу застосовувати для живлення якісні елементи, а не найдешевший варіант. Елементи таблеточного типу кращі від пальчикових батарейок, так як маски з ними споживають менше струму, а це показує на кращу якість самого щитка. Запасних акрилових стекол зараз повно в продажі і по дешевим цінам.
 9. До мінусів, на мою думку потрібно додати ще й дизайн маски, який більше підходить до модних показів на подіумі, ніж для щоденної роботи ...... в тому числі і під фурами... Для роботи ТІГ способом, за столом в умовах майстерні, ще куди не йшло, але однаково потрібно дуже обережно поводитись з захисним склом, бо при такому дизайні і формі, в першу чергу буде пошкоджуватись воно.
 10. Чи можливо в якийсь спосіб заставити користувачів, або якось автоматизувати в інший спосіб оформляти свої пости фотографіями в нормальному ракурсі, а не боком (горизонтально)..."догори ногами"...тощо. Часом шия втомгюється, коли фотографії в пості розміщені як попало.
 11. Вже декілька років користуюсь такою WH 9801 : Працює коректно на всіх режимах на всіх поширених видах зварки. Переваги даної моделі — 4 датчика та велике (100 х 92 ) вікно огляду.
 12. Це здається головка WP-26. Але й вони наче бувають з двома видами різьб. Подзвоніть сюди +38 067 486-96-37 та проконсультуйтесь попередньо промірявши діаметр та крок різьбового з'єднання. Заодно і зможете попитати стосовно ціни головки з водяним охолодженням. Я свій рукав взяв колись новим за досить таки доступні гроші, можливо й за не зовсім поширені комплектуючі. Також колись купив лінзу на електрод 4мм дешевше від звичайного корпуса наконечника цанготримача.
 13. Вітаю з покупкою. Вдалий вибір стосовно бренда. Не зовсім зрозумів теми питання. Зайдіть на сайт представництва Абікор Бінцель і скачайте каталог (ТІГ) рукавів та комплектуючих. Уважно прочитавши самі розберетесь як по малюнках, так і по номерах комплектуючих, що, до чого і куди підходить. В більшості комплектуючі взаємозамінні, правда не всі. Я користуюсь водяною 18SC, то як і лінза, так і наконечник в неї трохи відмінний. Взагалі, раджу таки купити додатковий рукав з водяним охолодженням (під свої вимоги) і підключити його безпосередньо до блока охолодження, а при потребі перекидати лише силовий байонет та кнопку управління на самому апараті від рукава, яким треба користуватись. В крайньому разі я так поступаю.
 14. Тут: http://stanki-katalog.ru/sprav_p6330.htm трохи є як по характеристикам, так і по маркуванню подібних пресів.
 15. Шукайте вакуумне напилення алюмінієм. Це робота по їх профілю. https://prom.ua/ua/Vakuumnoe-napylenie.html