IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  791
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

IMP last won the day on 24 апреля

IMP had the most liked content!

Репутация

179 Отличная

О IMP

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

1 405 просмотров профиля
 1. Існує думка, що все-таки ГБЦ краще шліфувати.
 2. Свого часу знайомі подарували... Мабуть нічим не гірша від 3М, але не знаю чи є у вільному доступі:
 3. Це можна висловити однією фразою — «мы пахали, я и трактор»
 4. Ні, ви не плутаєте. Просто майже на всіх "нормальних" апаратах, як правило стоїть монохромний екран зі всіма налаштуваннями, де при зміні одного параметра, при включеній синергетиці, як правило змінюються і інші. Китайці ж пішли іншим шляхом — ставлять дисплей з циклограмою налаштуваннь і при налаштуваннях треба надіяться, що змінюються і інші параметри. Дуже часто в одному режимі щось працює, в іншому — ні, як такого вибору програм (крім матеріалів та товщини дроту) практично немає.. І це все називається "синергетикою" Ви ж прекрасно розумієте, щоб припустимо по бажанню змінити катет зварювального шва з даною синергетикою не зовсім получиться...... Я прекрасно розумію в тому числі і цінову різницю китайських апаратів і скажімо брендових, але для чого ставити один стандартний дисплей на марку і випускати цілу лінійку від Дніпро-М до Меджік Вейв (це так образно)
 5. Якщо вам не тяжко, поясніть ще різницю цієї залежності в звичайному режимі, пульсі і дабл пульсі
 6. А що саме ви називаєте синергетикою, коли загальну зміну параметрів зварювання не можливо візуально побачити при зміні одного з параметрів. Це лишається лише вірити китайцям, що щось там змінюється. І так практично на всіх апаратах китайського виробництва, які продаються в Україні. Синергетика, як правило знаходиться в голові людини, яка використовує апарат. Інша справа, коли існує можливість зварщика можливістю самому налаштовувати "під себе" всі параметри зварювального процесу, включно з пульсом і дабл пульсом. Але для цього потрібні деякі вміння та навики, разом з знаннями наслідків зміни параметрів. Завдяки деяким вправностям можна варити алюміній і без пульса, або дабл пульса, правда лише в нижньому положенні. Вертикальні шви, вже не кажучи за потолочні варити без пульса повноцінно не можливо, принаймні у мене виходило слабо і з муками, та як ви кажете — сумнівної якості.
 7. В моделі без останньої букви "D" пульса немає
 8. Це наче виробники https://www.hugongwelds.com/product/pro4_1.htm Торгують в Україні здається інтернет магазин (можна забити в гугл ) Маю рекламний буклет з зварювальним обладнанням цього виробника, але український сайт не підтримується (припаркований). Телефони — київські. Якщо кого цікавить відпишу в приват, щоб не розцінювалось як реклама.
 9. Ви так двозначно привітали )))))) Також приєднуюсь до привітаннь!
 10. Так на фотографії наче видно лише джерело живлення, без протяжки (напівавтомата)
 11. Вам треба трубозгин, бажано з ЧПК та дорном. Колись давніше мав інформацію, що щось подібне купували здається сюди ((Пользователь настолько умный, что экспертно может утверждать что его информация не является рекламой)) http://www.ukr-prom.com/firm-79/catalog/ для виготовлення доїльних установок. Я ще тоді був дуже здивований, бо бував в тих богом забутих краях (з власним колись колгоспом в депресивному районному центрі) Попробуйте вийти на них, можливо чим допоможуть. Трубозгин наче купувався досить серйозний, імпортний, з можливістю загина труби на 180 градусів, з радіусом, меншим від радіуса самої труби.
 12. Який діаметр стійки передбачений для даного станка, максимальний розмір сверла патрона ?
 13. Знайшов потрібну і набагатооо... дешевше.
 14. Вже навіть знайшов подібну, до тієї, що викладав. З понеділка буду замовляти з Харкова. Часто буває потріна для визначення профіля потрібної деталі при зварці. Ще раз дякую.
 15. Дякую! Тепер буду пробувати шукати її продаж в Україні.