IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  814
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

IMP last won the day on 24 апреля

IMP had the most liked content!

Репутация

186 Отличная

О IMP

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

1 490 просмотров профиля
 1. Я вище писав, що беру львівський. Є і їх представництво у нас в місті, але цін не знаю. Просто наші возять ті гази з-за бугра фурами. Балони доглянуті краще (фарбовані і повірені) гази також кращі по якості, з гарантією якості, але дорожчі. Знаю, бо колись цікавився Мені територіально ближче львівський філіал, тому міняю там кисень, кислоту та аргон. Проблем з газами не мав ніколи, бували проблеми з вентилями, іноді можуть підтравлювати. Колись прокладки вентиля давали задурно, потім за малі гроші, зараз і за гроші не дають (Правда останнього разу попав на шефа контори, то дав пару прокладок задурно, як презент фірми) Я сам можу їх міняти.....Останні ціни: на кислоту — 300, аргон — 450грн за 40л (Це — ціни філіала Львова.)
 2. Шукайте поблизу: http://www.linde-gas.com.ua/uk/how-to-buy/finder Якість нормальна правда ціни вищі від вітчизняних, які до речі також продають не поганий аргон. Сам беру львівський у себе в місті.
 3. Я користуюсь таким апаратом. Поки задоволений. Приходилось цього року в жару ганяти на "дорослих" режимах. Претензій до апарату — поки жодних. Брав у Валерія, він тут зареєстрований на форумі під ніком "КВН". Апарат не скривав, але він дійсно важчий від аналогічного міксового Велдін Драгона на 3 кілограми, тому думаю, що збірка не погана, а мабуть і краща від велдіновського. Вентилятор досить великий і молотить добре, охолоджуючи тунель з радіаторами. Єдиний мінус — зажим маси, дохлий. Я його практично зразу й поміняв. На Ю-тубі є відео Валерія з поясненнями.
 4. Тиск регулюється нижнім великим вентилем. Визначений барашек слугує для перекриття газу в перервах між роботою, щоб не закручувати вентиль балона.
 5. Ніт. Вважаю це лишнім.
 6. Для нормальної роботи споттера потрібно мотати приблизно такого бублика. або, як мінімум брати 2(два) транси з СТАРОЇ мікрохвильовки типу "Лорта" або "Електроніка" (одні з перших совдепівських) і мотати один транс. З сучасних мікрохвильовок може вийти лише контактна зварка для пайки акумуляторів (мало заліза і низький коефіцієнт трансформації)
 7. Це ви здається вказуєте на температуру фена. а фактично поліетилен низького тиску високої щільності плавиться при температурі вдвоє нижчій. Та й щось мені підказує, що корпус на відео виготовлений зовсім не з поліетилену. В більшості автопластмаси виготовляють з модифікованого поліпропілену, бо чистий поліпропілен не дуже стійкий при мінусових температурах.
 8. Мені демонстрували роботу насоса від кавового апарату на стенді в сервісі, та й на вебсварці колись його хвалили. Сам працюю з згаданим Педролло (я викладав його оригінальне фото) та самопальним блоком охолоджнння. З ним проблем не виникало жодного разу.
 9. Я бачив декілька розібраних насосів. Якість там досить не погана, та й по відгуках спеців кажуть що вони досить гарно ходять.Я працюю на горілці. Також вже цього року ганяв в жару на ремонті причепів, проблем не було.
 10. Я не міряв. В мене два рукава — оригінальний бінцель 18SC (супер кул) і 18-й "китаєць звичайний" На китайці проходимість краща. Там здається на 1мм більший діаметр водяної трубки. Бачив по напору обратки при зливі з рукава. Можливо застосовували звичайну воду для охолодження і у вас закипіли канали самої головки, а вже від того і накрився насос. До речі насос купували новий?
 11. Pedrollo — це бренд, назва фірми....а модель насоса, який найкраще підходить для блоку охолодження PVm 55/ Існують і інші в лінійці насосів, але цей має найкращі для блоку характеристики і повністю бронзовий корпус з крильчаткою. Ось можете подивитись характеристики: У вас мотор здається від пралки, то можливо причина поломки саме з-за "колгоспу" ?
 12. Так я ж написав, що то баловство + перевірка деяких своїх припущеннь у навиках зварювання чавуна. В мене мабуть ще вистачає розуму не ремонтувати (варити) автомобільні гільзи та чавунні каналізаційні труби. ))))
 13. Ну, це вже ми проходили )))) , Wir Arbeiten написав: А можливо докладніше, що це на дріт ? Звичайний ніхромовий дріт https://uk.wikipedia.org/wiki/Ніхром Краще використовувати старі "поклади", бо вони на мою думку більше відповідають заявленим маркам. Найкраще для зварювання чавуну використовувати ПАНЧ-11, монель... але при сьогоднішніх реаліях ціни на них досить високі, тому й використовую ніхромовий дріт На 6-й фотографії попереднього посту і нижньому лівому кутку видно залишки ніхромової косички (Скручую за допомогою дрельки потрібну товщину дроту для різних режимів зварювання . Ніхром має в своєму складі великий вміст нікелю, тому й найбільш підходить для економзварювання :D не особливо відповідальних деталей з чавуну. Це мої особисті переконання, які не обовоязкові для публічного застосування. Приходилось варити чавун навіть звичайним дротом (СВ08Г2С ) Не знаю чи витримали б зварені деталі лаболаторні тести навантаженнь, але клієнти не жалувались і не намагались настукати по голові ))) за виконану роботу. Допис № 26353 теми "ТІГ зварювання чавуна" розділу "ТІГ зварка" Там ще багато цікаво....коли почитати.... 2 Іванович ! Колись пробував використовувати в якості присадка поршневі кільця. Чесно кажучи не сподобалось, в першу чергу з-за форми кільця, яку неможливо змінити, а працювати з тако формою не зручно. а по друге з наявністю масла в самих кільцях, яке проблематично видалити (в ідеалі — випалити, якби кільця не були б чавунні.). Який би не був щільний чавун, але він однаково — пористий і утримує масло в собі. Тут вже однозначно краще застосовувати х20н80
 14. П.С. Можливо форум читають продавці (еспортери китайського) ПАНЧ-11 Останнім часом не раз доходили чутки про те, що дуже впала якість дроту. За власними спостереженнями ледь не половина України почала торгувати ПАНЧем при погіршенні якості. Варто на це звернути увагу і вимагати від постачальників письмової гарантії якості. Місцеві дрібні замовники нічого не зроблять...ну хіба зловлять продавця та настукають по шпаківні, а от серйозні фірми можуть організувати аналіз та виставити офіційну пред'яву на круглу суму грошей.
 15. Видно я ще не все бачив в цьому житті ))))) Чесно кажучи такого не зустрічав. Бачив. і навіть колись самому приходилось в такий спосіб різати магнієвий піддон від "Запорожця", але то від безвиході. варити чимось треба було. Це зараз я маю пару кіло магнієвого дроту діаметром 2мм, а колись приходилось і різати"солому" від безвиході.... Але скажу чесно, що навіть думки не було різати на соломку чавун. Ну, це я особисто за себе розказую.))) Марок чавунів існує досить багато, при чому з досить таки відмінним складом та різними фізичними характеристиками. Це — як би використовувати в зварюванні ТІГ способом магнієвий присадок для зварювання всіх АМГ-шних сплавів, включно АК-шними. Відбілювання чавуну виникає більше від дії підвищений температур і частково від хімічного складу. https://svyatik.org/ua/view.php?id=212 Найгірше чавун переносить навіть не так різке збільшення температури, як різке охолодження. Тому варто після зварки поміщати деталь для поступового охолодження в сухий пісок, а при неможливості — обгортати теплостійкою ватою, або матом на тривалий час охолодження.