IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  507
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

IMP last won the day on 2 ноября 2017

IMP had the most liked content!

Репутация

82 Хорошая

О IMP

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

808 просмотров профиля
 1. У вас транспортні витрати можуть винести більше ціни самих конструкцій. Поцікавтесь наче хтось в Золотоноші виготовляє і продає профілегиби (саме для ваших конструкцій підійде ) Наче не далеко по відстані і можливо згодяться вам наробити заготовок. Варити могли б і самі.
 2. В ідеалі знайти на районі нормального аргонщика і заварити. Можна спробувати навіть в стик. Виготовити з куска графіта ложемент (прошкрябати пряму лінію відповідно товщині дроту), вкласти і закріпити кінці і варити за допомогою присадка АК-12 (AlSi-12, ER-4047) Присадок розмістити в місці стику кінців і запалювати дугу на присадку. Добре було б використати замість присадка алюмінієвий дріт для МІГ зварки діаметром 1,2мм, але він на зовсім поширений, типу такого:
 3. А тут не пробували купити: http://mastergib.com.ua/1
 4. Це ножі від промислової паперорізальної машини (гільйотини). Модель машини відшукайте самі відповідно до розміру ножів. https://www.google.com.ua/search?client=opera&hs=1Mz&ei=VlpHW6HRJKiVmgWVtJ64Bw&q=ножи+к+бумагорезательной+машине+568х100х12&oq=ножи+к+бумагорезательной+машине+568х100х12&gs_l=psy-ab.3..33i160k1l2.8839.30805.0.34925.12.12.0.0.0.0.239.1542.1j9j2.12.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.9.1221....0.XjpRqi1was4
 5. В гальваніці дійсно дуже часто використовувався вініпласт, але в більшості випадків для футеровки гальванічних ванн ( листовий...добле склеюється за допомогою термопістолета та відповідного прутка) в якості діелектрика. http://www.migservice-spb.ru/files/9639-71.pdf https://ru.wikipedia.org/wiki/Винипласт Він відрізняється від фторопласту досить відчутно, по всім характеристикам.
 6. Мона й таке зварганити ))) Дешево й сердито....
 7. До існуючої калькуляції потрібно ще раз додати, як мінімум дорогу в обидва кінці, а можливо ще й кошти на проживання для отримання повернення суми ПДВ. Це гарантовано про всі апарати , чи лише про 20-ти річні. як на вашому фото, бо я чесно кажучи вів мову про портативні апарати Меркле 284 і 354 Хай Пульс, тоб-то сучасні моделі апаратів От і я про те саме ))) я ж написав: Як для мене, (с)
 8. Існують і достойні моделі, але конкретно з Мерклем я б не порівнював https://www.cebora.it/russian/index.html#carrozzeria Колись навіть хтось з наших продавав на сайті з трьох букв одну модель, заточену під зварювання алюма.
 9. Дякую! Колись придивлявся до італійців, але це — не те. Хтось з нас неправильно розуміє повернення ПДВ. Наскільки мені відомо раніше воно правювало так. що на кордоні залишалося 2 екземпляра накладної, однин з яких завірений митницею повертався продавцеві і післі наступного звертання до продавця, він на основі відміченої накладної повертав кошти ПДВ. Колись це працювало в такий спосіб. ... Питання інше. Наскільки мені відомо Мерклі працюють зі своїми рукавами, а на вашому фото —наче не рідний. Не буду стверджувати категорично, але здається що рукави Меркля мають вбудований в пальник енкодер??? для двостороннього звязку з самим апаратом. Чомусь здається, що ваш апарат вже ремонтовано. Чи випробовували роботу апарата на всіх режимах і си він на всіх режимах працює коректно? Який саме рукав (модель) на фото? Як для мене, єдиний недолік даного зварювальника — його вага, або повна відсутність транспортабельності, що прирівнюється до наших старих "холодильників". правда лише по габаритам і вазі, але в жодному разі не до якості зварювання.
 10. Там яка цифра закрита рукавом 5 чи 6 ? Цьому апарату вже років 20. Добре в Польщі обговорювати про дані бренди. Я сам приглядаюсь до портативного https://www.merkle.de/en/products/welding-units/synergic-mig-pulse-welding-units/highpulse.html по їхнім міркам апарата. але б/в. Так у німців на них ціни, коли й де попадається, то не досить гуманні. Того ж транспульса 4000-го набагато легше знайти і мабуть таки дешевше буде.
 11. Я якось виявився випадковим купцем даного апарата ))) Їх наче завезли лише 5 штук 250-ї та 300-ї моделі (мінімальна кількість оптової партії) і потім по кляузі північного сусіда перестали нам продавати їх по адекватній ціні, Хоча й зараз ледь не половина України ними торгує, вірніше пропонує до продажу. Зараз їх продають в росії під торговою маркою Тритон і по вищій ціні. На свої гроші апарат досить гарний і як казав один чоловік: — "...китаєць, але з великими амбіціями..."
 12. Я не являюсь так би мовити професійним зварщиком, бо по перше не маю профільної освіти, а також. як на днях мені констатували — не маю канала на Ютубі , хоч на даний момент зварка являється одним з основних видів заробітку. Тому мої думки можуть частково відрізнітись від загальноприйнятих. Старі зварювальні агрегати (розміром з невеликий холодильник) морально застаріли. На відміну від новітнього обладнання з мікропроцесорним управлінням, вони — "прості як двері", не вибагливі до обслуговування, з невеликою кількістю електроніки і великим запасом міцності та потужності. Ломатись там практично нема чому, тоді, на мою думку, допилявши подаючий механізм їх можна використовувати на виробництвах з однотипними видами зварювальних робіт в тіжких умовах з мінімальними профілактичними роботами. Для різних видів зварювальних робіт, в тому числі з мобільним переміщенням мабуть все-таки варто підбирати щось компактніше і новіше. Новіше зварювальне обладнання вимагає більш доглянутого ставлення, але завдяки більш розширеним налаштуванням і синергетиці дозволяє використовувати у більшому спектрі зварювальних робіт. Часом приходиться навіть протягом одного дня зварювати по декілька різних різних матеріалів, різної товщини та розмірів, які потребують абсолютно різних налаштуваннь та параметрів. В цьому допомогають більш новіші апарати. Стосовно брендових апратів, думаю, що багато людей купувало б саме їх, коли б ціни на них були нижчі. Купуючи бренд. як мінімум третину ціни якої сладає вартість марки бренду і відповідно це стосується розхідників та комплектуючих. Стосовно транспульсів сказати чогось поганого не можу, але на мою думку Фроніус, як і автоконцерн Мерседес вже давно почав втрачати лідерство. Вже "підтягуються" , а часом і переганять більш імениті світові бренди, з часом навіть більш кращим зварювальним обладнанням по деяким параметрам. Прогрес не стоїть на місці і тому варто подумати вкладати великі суми в відомі бренди, чи використовувати в рази дешевше китайське, при тому, що за декілька років нинішня брендова новинка вже виявиться старою моделлю. Це, так би мовити — мої особисті думки в голос.
 13. Ви не зовсім коректно порівнюєте повний імпортний напівавтомат з старим радянським джерелом живлення. Брендові імпортні апарати відрізняються від здоровенних радянських відносно малим компактним розміром, розширеними, продуманими налаштуваннями та синергетикою, яка сприяє більш якісному зварюванню. Але крім синергетики ще потрібно мати дещо в "твердому диску" та прямі руки, бо сам апарат не буде варити. Взагалі, на мою особисту думку, варто вибирати апарат під конкретні вимоги, бо. припустимо для щоденної роботи зварювальника і "коли не коли прихватить" потребують зовсім різні підходи до вибора. Зараз маю читири півавтомати, трьома з них рокистують майже щоденно, але кожним під конкретний вид робіт. Буває, що приходиться в один день переходити від одного до іншого апарата по декілька раз. Так само маю рукава від слабенького 15-ки до потужного 36-го,.. 24-го і 26-го маю навіть по декілька різних. Також маю декілька балонів з різними газами. які всі обладнав швидкороз'ємами, тому любий апарат можу швидко підключити до потрібного балона з газом. Також варто враховувати наявність сервісного обслуговування, бо рано чи пізно як китаєць звичайний так і брендовий імпортний може поламатись і його потрібно буде ремонтувати. Брендові більш надійніші і служать довше, але й вони часом можуть поламатись. Про це не говорять, але ремонт бренда може коштувати більше від ціни цілого китайця звичайного. Взагалі існує профільний форум на українській доменній зоні. де обговорюється все, що продається в Україні і всі переваги та недоліки. По моїм спостереженням там питання зварки менше обговорюється, а от про самі апарати йдуть постійні суперечки, правда трохи з нахилом на рекламу.))))
 14. В мене ця процедура зайняла декілька хвилин http://www.intech-gmbh.ru/piston_compr.php#main_details Для більш поглибленого пошуку можна знайти марочник сталей та сплавів, який в свою чергу входить до складу друкованого варіанту (в мене — 833 стор.) довідника по металопрокату. Просто треба не лінитись.