IMP

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  187
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

22 Нулевая

О IMP

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

163 просмотра профиля
 1. Який найменший та найбільший діаметр твердосплавних вставок ?
 2. Та вони всі з зовні подібні, та й в середині...в одних пінопласт, в інших картонні змійки для жорсткості, в третіх — взагалі пусто для здешевлення )))) Колись до бене звертались з пропозицією, що вони будуть виготовляти двері, а я — фарбувати. Питаю їх: " ...хлопці, а ви прорахували ринок, пів Тернополя торгує китайськими дверима, дехто свої робить..." На що отримав відповідь, що ми знайшли дешеві!!! китайські замки. А як на наступний день замок заклинить і покупець прийде до вас, візьме за галстук і скаже робіть що знаєте?.....Бачили б ви їхні лиця, коли я їх про це запитав.
 3. З великою імовірністю дані двері виготовлені: https://www.google.com.ua/search?q=двері+fortezza&client=opera&hs=9k7&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjb-7u05LbWAhXnZpoKHTYHDxEQ_AUICigB&biw=1640&bih=953 .....правда гарантовано стверджувати не берусь. Маю знайомого з ближнього районного центру. Колись він займався продажем вікон та дверей, в тому числі і "броньованих" Звернувся він до мене по такій причині, що жінка замовила двері, він їх возив з місяць у своєму бусі і частково в одному місці витерлась фарба. От він і приїхав з питанням, чи можливо підфарбувати пошкоджене покриття. Двері були фарбовані порошковою фарбою мідь "антік" і я чесно признався, що буде видно різницю на підфарбованому місці і що правильніше буде продати дешевше, як браковані... Якраз і зайшла мова про вище згадану торгову марку.. За його словами це — лише розрекламований бренд...де в середині смужками !!!! з проклейеного картону в декілька слоїв є "змійка", що бляхи не грали... при закриванні/відкриванні. Так, що пінопласт на відео — це вже приналежність до "вищого" класу бронестійкості. У сусідів в офісі також відірвався завіс Попросили підварити. Підварив, при умові, що працівники самі розберуть двері. Працівники також згадували виробника незли, тихим ...бо накладки дверей були прикручені до корпуса дрібними шурупами, приблизно сантиметрів через 5-10 по всьому периметру дверей. А ззовні вони виглядали досить дорого )))
 4. Терморегулятор з термобалоном, з'днаних капілярною трубкою.
 5. Подачу газу перевіряли ? Який метал зварюєте ?
 6. Я бачив. Фроніус завжди були брендовими апаратами. Правда зараз їх тіснять інші. Моніторю ситуацію по Європі, досить багато продається вживаної техніки. Буквально вчора приїхав знайомий з німців, каже, що Німеччина вже не та що була....можуть і там кинути. Підшукую одноблочника подібного до вашого транспульса, але таку ціну ще не готовий заплатити. Не знаю. Свою ціну він вже давно відробив. Мене він влаштовує, видає характеристики відповідно до заявлених, важить не багато, переробив газ на швидкороз'єми, переніс, піключив який потрібно газ і вариш..( В мене декілька різних апаратів і різні гази для різних видів робіт). Купував зразу в максимальній комплектації (4 ролики і 380в. Трошки правда бризкає, але на міцність зварки це не впливає, правда є естети яким вигляд шва грає дуже велику роль. Я дотримуюсь думки, що гарний на вигляд шов місить бути при ТІГ зварці Ну але то таке...фломастери різні... Звичайно можна для гарного вигляду шва і купити брендовий апарат, у кожного свої побажанняю))
 7. Говорить. Сам приглядаюсь до одноблочного 280-го хайпульса, але ціни там захмарні. Просто китайці, як правило бубонять, а бренди дзвенять. Видно все залежить від прошивок апаратів.
 8. Також заперечу. Не варто порівнювати роботу китайського апарата з імпульсним режимом зварки з брендовими європейцями. Десь було відео як "співав" брендовий зварювальник.
 9. Раз вже пішла така п'янка, то дозволю заперечити, хоч сам являюсь прихильником того, що класичну зварку алюмінію методом ТІГ зварювання повноцінно напівавтоматична не замінить. Вже здається вчора. чи позавчора відправляв фото одній людині. то доадм і сюди. Мої колишні перші проби зварювання апаратом з характеристиками описаними тут: http://ssva.ua/products/SSVA270P.html
 10. Вся "родзинка" в апараті, який має імпульсний режим зварювання. Не варто звертати увагу на маленький дисплей (до речі всі налаштування режиму на ньому видно), бо на ньому присутні "мозги" де зашиті поширені параметри зварювання алюмінію. Трансформаторний півавтомат варити албміній однозначно не буде, інверторний — не кожен, але частково зможе і то лише з зовсім іншими, індивідуально налаштованими, параметрами зварки для кожного конкретного типу алюмінію, товщини, виду проходу... Рукав повинен мати тефлоновий канал, наконечник з маркуванням "Ал", або нарозмір більший від потрібного. В реаліях приходилось навіть ставити на два розміри більший по прохідному отвору дроту, бо китайський дріт має властивість розбіжності в діаметрі. Рукав повинен бути бажано не більше 3-х метрів, або Пуш-тул, без перегинів. Дехто вкорочує довжину наконечника. Я використовую 36 -й пальник, бо при зварюванні НЕ імпульсним апаратом потребує підвищених струмів зварки. Алюміній має бути очищений, кромки обробляються в залежності від товщини. Якось так....коротко. Забув додати, що потрібно однозначно 4-х роликове подаюче та ролики під ал. дріт
 11. Не всіх ****** війна забрала (с) Коли небудь як 3,14 ..різне, що одні соплі поскакають....
 12. Кращим варіантом мабуть було б : http://www.chipmaker.ru/topic/200141/page__hl__разрезать баллон пропановый
 13. На відео показана конструкція витяжки з системою рекуперації камери нанесення порошкової фарби. В більшості випадків ще має бути присутній додатковий циклон очищення повітря.
 14. Приходилось трохи варити чавун...Запримітив, що навіть при зварюванні ПАНЧ-11 бажано добре зачищати місце зварювання, найкраще — борфрезою. Від цього сильно залежить кінцевий результат. Любий, навіть якісний чавун містить в свому складі домішки, які сприяють утворюванню пор та шлаку при зварюванні. Суто моя особиста думка, що електроди для чавуну — минуле століття. Я розумію, що бувають випадки, коли без них не можливо обійтись, але технології зварювання вже давно просунулись вперед і краще ніж використання ПАНЧ-11 немає.
 15. Так а я й не заперечував....просто констатував.