Quercus

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  525
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

65 Хорошая

О Quercus

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 1. каналізаційний люк мабуть підійде. На протилежний край люка стати машиною, щоб добре його зафіксувати...
 2. Та все у розумних межах. Просто як що діти бігають і катають якісь деревяшки по підлозі - можна Якщо пес гавкає - то можна Якщо хтось слухає "музику", ніби і не голосно - але один і той же акорд повторяється годину підряд - то можна А як станок чи молоток - то караул!
 3. Тут в принципі уже все сказали. Ще додам, що судячи з фото, ви там довго не витримаєте, буде як у повісті "Дети подземелья". І воно зовсім не корисно для здоровя там перебувати довго. Рано чи пізно хтось туди (навіть випадково) загляне - якщо там побачать добра хоча б на тисячі 3 гривень - металеві двері не допоможуть, все піде на прийомку (разом із дверями) Якщо може видатися складним швидко винести багато добра, то я скажу що коли мені залізли у комірчину (на сходовій клітині, не у підвалі) - то там були окурки. Працювали не поспішаючи, з перекурами. Так, підвал - то не поверх - звук переважно іде донизу, і можливо свердлильний з невеликим свердлом і не створить багато шуму. Але про болгарку, точило і зварку забудьте відразу, однозначно. Таке не сподобається навіть адекватним сусідам (а адекватних не так уже й багато)
 4. Ну та сучки, боюся сучків Фактично що виходить - на боці класичної пінки - ціна, надійність, швидше готові до "роботи" На боці надувних - краща ізоляція (у теплий період року - не суттєво), менший об'єм, більший комфорт Для мене не достатньо переконливо. Яка реальна товщина надувного (у надутому стані) ?
 5. Та і я ходив! Досі маю гарні лижні штани яскраво-голубого кольору, які купив за 15грн у кінці 90их на секонді Ходити в гори у них взимку - те шо тре. Але штани з підтяжками комбінезонного типу, тому деякі речі в них робити незручно А взуття я і зараз купую на секонді. Але колишня халява минула. Навіть на секонді ціни... ну ви розумієте, приблизно такі, як на іржавий мікрометр на металоприйомці А деякі речі досі не пробував. Наприклад вже під 20 років ходжу з одним і тим же килимком-пінкою Іжевськ З початкової товщини 10мм лишилось від сили 5мм Нема довіри до надувних килимків, хоча й не пробував іх ніколи.
 6. Я цілком згоден. Якщо хтось ходить лише у походи вихідного дня - то йому просто немає сенсу купувати наплечник за грубі $$$ Я зараз відійшов від активного туризму. Роблю походи одноденні, а вкрай рідкісні багатоденні походи привязую до колиб і т.п. Ну нема здоров'я висадити на 1500 метрів навіть "дитячий" наплечник 12-15 кіло. А з порожніми руками - можу. На початку 2000-х, коли ходив активніше і більше, прикупив трохи доволі якісного спорядження - то й досі ним користуюсь.Але інтерес до спорядженя не зник І здавалося б, уже не той вік, щоб чомусь дивуватись. Але ціни на взуття мене не перестають дивувати. 6 ТИСЯЧ грн за капці?! Я цього не можу зрозуміти. І ще піди пошукай шкіряне. Майже усі з якимись глупими вставками з тканини...
 7. Так, я вже зайшов на сайт, подивився на ціни, і зрозумів Ціни радують! Чого не скажеш про тамті бренди ;-)
 8. Для тих хто зовсім не в темі. Якого "класу", "сегменту" це спорядження? Аналогічне загальновизнаним брендам топ-класу типу Tatonka/Marmot/MSR/Karrimor тощо, чи це скоріше якийсь аналог IKEA у світі спорту та туризму?
 9. На жаль нутромірів і патрона не маю, якщо можливий обмін на національну валюту - потенційно цікавить мотор-редуктор 0.75kW
 10. І проблема ускладнюється (або спрощується) тим, що це дороге і якісне - ще попробуй знайди. "Дристрибютори" беруть товар, який "іде", дешевий або відносно дешевий і, що важливо, продається масово, а не одинично Хочеш краще? Обійди 10 магазинів Врешті - "Під замовлення, чекати місяць", і що найважливіше - перед покупкою нема змоги помацати! Або просто роблять круглі очі. Деколи нема жодного змісту брати дороге. Ну наприклад свердло для м'якого дерева чи пластику - зійде і найдешевше А деколи та якість лізе боком! Наприклад чорні шурупи з магазину зроблені з якоїсь такої субстанції, що надфіль (?!) їх просто не бере! Продавці, дайте нам вибір! Дайте нам сир зі складом "молоко, закваска, і ВСЕ" Хай він має термін зберігання 6 днів, а не 6 місяців, і коштує по 1000 грн за кіло, але ж дайте змогу бажаючим купити!
 11. Здається, я раз бачив таку штуку тут у нас на барахолці. Але не впевнений
 12. 1. Знання, де і як можна щось вигідно впарити сплавити продати - це теж свого роду капітал... 2. Будь яка "шняга" "сертифікована" "з паспортом" - коштує автоматично разів у 5 дорожче ніж просто "шняга", на це Є покупці. А якщо вона ще має приставку "промислова", "лабораторна", "медична", "еталонна" і т.п. - взагалі й подумати страшно про ціну. Як це корелює з законами "вільної ринкової" економіки - не ясно, але так воно працює Вибачте за офтоп, по темі мені сказати майже нічого Мені от потрібен звичайнісінький двигун 0.75вКт 220/380 1500 обертів з гранично простими вимогами: щоб працював тихо і не грівся у тривалому режимі Варіанти: 1. 500-700грн за купу ржавого металу - лотерея! 2. 800-1000грн - щось незрозуміле, деколи облите фарбою, деколи з біркою Німеччина чи Італія - лотерея! 2. 1200-1600 грн новий, але я чомусь підозрюю що всі вони реально виготовлені ближче чи далі на сході, українські лише бірки...
 13. Якщо так, то це якось не дуже оригінально, хоча сама ідея корисна і потрібна От якби зробити оптичну систему, яка цілиться під кутом... Або інший варіант, цілитися прямо, а керн щоб рухався по дузі...