Quercus

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  486
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

56 Хорошая

О Quercus

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 1. але й претензії можуть бути... Пам'ятаю колись давним-давно, як я ще вчився у школі, на уроці учитель дав учневі камінь і доручив заточити долото. Учень, щира душа, почав точити його з обох сторін, бо хотів робити гарно. Учитель, побачивши результат, каже: ну, тепер знімай з боку заточки цілий сантиметр, чи скільки там, щоб задня поверхня знову стала плоска!..
  Ексклюзивна штука! Оцінка 5!
 2. Так, цілком розумію Згадав свою історію про болт, як я колись ремонтував машину. Виявилось що болт зламався, дивлюсь - звичайний собі болтик типу М10х100 Я по своїй наївності кажу: "та я куплю такий на базарі!" А майстер каже - нє, болт має бути з МЕТАЛУ! Довелося дати гривень чи не 200 за той болтик, і то за б/у !
 3. а чому всі так не люблять точити болти, поясніть будь-ласка людині, далекій від токарки?
 4. @пенсионер як щодо теплового розширення шпінделя? Чи не з'являється відчутний люфт після тривалої роботи за рахунок рознесених радіально-упорних підшипників? Я колись купив на барахолці самопальну "свердлильну головку" просто на двох радіальних підшипниках і у мене є спокуса замінити їх на радіально-упорні за такою ж самою схемою <> Або ж навпаки - конусами назовні >< Мій шпіндель КМ3, відстань між підшипниками порядку 180мм
  Хороший папір, товстий, мякий
  Папір рівний, сухий, без сторонніх запахів. Можна брати
 5. Скажіть будь ласка, а хвостовик КМ1 і корпус - одне ціле, чи зібране із двох частин?
 6. Уточніть будь ласка: 1. Яким чином кріпиться головка? Болтами через ті два отвори у лімбі? 2. Цанга має у задній частині шпонпаз чи вона гладка? 3. Штревель є у комплекті?
 7. Розкажіть будь ласка у двох словах що воно таке, для тих хто геть не в темі... Чи є десь в мережі інструкція? Можливо є цілком аналогічна сучасна поширена модель? Які пилочки туди підходять, чи вільно вони доступні у продажі? Є варіанти з різним розміром зубів? Чи щось принципово заважає різати метал (я не кажу 10 мм листову сталь, в розумних межах) ?
 8. з трикратним запасом розрахувати і без гаражної зварки - все на хороших болтах а шарніри можливо взяти від чогось готові...
 9. Ого, нульовий клас! Я обмежився ось таким у дитинстві. Щоправда голка була вже затупилась, то я зігнув скрепку чи цвях, загострив надфілем і примотав ниткою до оригінальної голки. Експеримент вийшов невдалим: - так, пісня грала, але з під моєї "голки" ішла зливна пластикова стружка... Це був грамофон-станок - два в одному, раннє чіпмейкерство.
 10. Фантастика Як називається магазин? Upd: зрештою, вже сам знайшов. 3000грн за штангель, мабуть, не дам, але хоч повитріщаюсь
 11. Мені найбільше сподобалась бетономішалка! Мощнєйша