• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

Антипионер

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О Антипионер

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  БЦ
 • Имя Пользователя
  Сергій
 1. bermyd, наче воно, яка ціна? Дядя Уєф, поміряйте, будь-ласка, кільце по зовнішньому діаметру. І там же ще має бути прижимна частина.
 2. Куплю губку для лещат 140*28.5 міжцентр 90 мм. Поворотний механізм, посадочний діаметр 180, міжцентрова відстань 147. О96-97В-16-4З Сергій.
 3. Взяв макітру. Надивившись ютубів зразу розібрав і перевірив чи не підробка. Всім дякую.
 4. Дякую за розгорнуту відповідь. Дана тема за короткий час перетворилась в лікбез з відгуками, і я надіюсь, що допоможе не тільки мені.
 5. Не знаю, чи є ще люди, що так прискіпливо вибирають такий простий інструмент, як болгарка? Вчорашній тест показав отаке: вага, що вказується на сайтах в руці відчувається геть по-іншому. Можливо грає роль розподілення ваги. Я очікував, що спаркі 750/850 буде легша, а виявилось, що ні. Makita 9558HNG та DeWalt DWE4057 дуже схожі, в руці сидять практично однаково. Блекдекер тільки зняв з вітрини, так і повісив обратно. Можна зробити висновок, що навіть клас малих болгарок з короткою ручкою ділиться ще на три різновиди: легка, середня та важка.
 6. Був в епіку. Блекдекер важкий, спаркі теж. В трійці лідерів дві макіти і девольт. Треба переспати з цим.
 7. Наштовхнувся на Sparky MB 1200 CE. Регулювання обертів має, що інколи зручно. Потужність 1,2 кВт при вазі 2 кг. Хммм
 8. Mister, довга ручка, не годиться.
 9. kolos450, дякую. Крута комплектація, але далеко не в бюджеті. FRM Garage, прийняв, дякую. Помацаю її при нагоді. david.k, виходить, що в ціннику 1800 грн маємо DeWalt DWE4057, Metabo W850 і Makita 9558HNG. Треба всьо міряти.
 10. Я зараз стою на роздоріжжі взяти щось більш-менш до 2000 грн. Або взяти отаке чудо за 550 заради експерименту. По корпусу геть на макіту схоже.
 11. Так отож. Але Фіолент більше не хочу ні при яких умовах. Чого тільки вартує заміна підшипника на конічці - без гідропреса не підходь.
 12. bioname, Metabo W 780 знята з виробництва. Замість неї є W850 приблизно за 1800 грн. За цією ціною також є Makita 9558HNG Голова обертом
 13. Метабо серед претендентів, дякую. Основні вимоги: клас близький до професійного, ергономіка та ремонтопригдність. Покійний Філя був по формі як шматок лікарської ковбаси. Коли довго працював, то німіла рука. Фіксатор на кнопці здох дуже скоро. Зараз серед претендетнів болгарка, що можу взяти з нормальною знижкою (по роботі є можливість): Black&Decker KG902-QS Але по характеристикам вона важка. Треба сходити в епіцентр приміряти її. Дуже сподобалось як лягає в руку Макіта.
 14. Всім привіт. Спалив вщент свою болгарку Фіолент МШУ 2-9-125Э. Таку саму купувати не хочу з ряду причин і хотілось би щось краще. Від асортименту, що зараз доступний, розбігаються очі. Хто чим користується? Дякую за відповіді. UPD. Звів усі дані в табличку.