SkosarV

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 078
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

SkosarV last won the day on 25 марта

SkosarV had the most liked content!

Репутация

280 Отличная

1 подписчик

О SkosarV

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чигирин

Посетители профиля

1 307 просмотров профиля
 1. Візьму фрези і витяжку дякую
 2. нуу... є станок "ОЛІВер " http://www.lathes.co.uk/oliver/index.html
 3. Фото токарного станка ДИП-200 (1д62м) Маса - 1750 кг
 4. @Ужищенко Задню балку розширили швелером №14 ліва сторона + 50см права +45см вище ( фотки з інтеренету ) Вкоротити вал хочу заради виключно естетичного виду комбайна Які ще у вас переробки комбайна ?
 5. @MISHA KU Вже думав крутити подрібнювач і притик відрізати трубу, відрізати і приварити вал, наче все просто але як не облажатися з биттям вала (оберти відповідають обертам двигуна, на трубі прикручені ножі )
 6. Доброго вечора шановне панство , хочу почути ваші пропозиції, критику і взагалі загальну думку по питанню висказаного в заголовку теми. Зробили до жнив подрібнювач соломи для СК-5 як на забугорному комбайні... із старого пристрою ПУН-5 фото з інтернету після переробки і "обрізання " з правого боку залишається близько 30см валу який виглядає за габарити подрібнювача, його треба вкоротити. Як це зробити не знімаючи вала ( труба діаметр 100мм )
 7. Все отримав, дякую =)
 8. можна №17 =) ? Бронюю, пізніше відпишу адрес
 9. Дуже багато надій вони вклали в своїх конструкторів, а от поглянути за "бугор " трішти треба було б . Але багато було відкладено на потім....а то і зовсім не пішло в поле..... НИВА1500, НИВА РОТОР СК-10 . Та і кучі тракторів які дійсно були на рівні світового ринку.... все відкладали
 10. Ось СК-5 Косогон - держак з дерева, підшипники - половина з дерева, Хоча що до конструктива Ск-5 в мене взагалі список претензій №1 Вся пилюка з мотора шидко залітає в кабіну, сидиш як чорт №2 Щоб залізти в кабіну треба проходити поміж працюючого мотора що є небезпечно (Ск-6 теж сюди входить) ! і далі і далі.
 11. ще буду вдома, зроблю в граф варіанті
 12. @Володимир Фещук