knife_life

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  315
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

31 Нулевая

О knife_life

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Віталій
 1. Доброго всім дня. Потрібна нержавіюча ємність типу "корито", в приблизних габаритах 100х100х650мм, товщина стінки не менше 0.8 мм, більше - можна (вислухаю поради по цьому параметру, оскільки підозрюю, що тоненьку бляшанку варити складно, плюс, можливо, для таких габаритів - затонка стінка. Але і дуже товста сталь, очевидно, буде дорогою). Фактично, це прямокутний паралелепіпед, у якого відсутня одна стінка, та, що розмірами 100х650 мм. Також потрібні дві ручки довільної форми, по одній на кожній із тих сторін, що розмірами 100х100. Ручки повинні бути направлені вгору, а не в сторони. Єргономіка не важлива, лише б рука пролізала, щоб один раз поставити на вогонь, а потім зняти в кінці. Ємність буде наповнюватись водним розчином чогось, і кип'ятитись на відкритому вогні, тому вимога - не повинна протікати :-). Задачі не харчові, марка нержавійки не хвилює в цьому плані. Розчин на основі слабкої ортофосфорної кислоти (біля 0.5%), не дуже агресивний, тому щось супер-стійке ніби теж не потрібне - але вислухаю зауваження. Прямолінійність і перпендикулярність не особливо хвилює, краса швів - також не важлива. Лиш би не протікало, і витримало сумарно 10 кг - розчин + залізо. Матеріал виконавця. Можливо, в когось є готова, хоча б і трохи інших розмірів - пишіть. Або, можливо, хтось знає, що можна взяти готове для такої задачі. Або, на крайній випадок - де можна дістати в Києві невеликий шматок листа нержавійки, 500х1000х1мм (ну, зовсім на крайній випадок). Бажано Київ - але пересилка за мій рахунок по Україні також підходить.
 2. Ерік Йоханссон. В тому журналі, звідки це фото, є стаття про нього: https://fanfanews.livejournal.com/134159.html
 3. Дякую, я вже одне у вас купив, хороше, нарізав мачетин :-) , мені поки що досить.
 4. Ну, пару кг хоча б, щоб був смисл пересилати.
 5. Дякую. Особливо б відрізні\прорізні фрези з Р18 були б цікаві.
 6. Дякую, я у вас взяв їх десяток, але так і не зміг визначити, з чого вони виготовлені, тому не зможу їх потім сам затермічити. Ну, і вони трошки малуваті.
 7. Написа в ЛС. Дякую, чисто Р6М5 у мене є, хотілось інших матеріалів.
 8. Добрий день. Скажыть, будь ласка, а як можна пересвідчитись, що матеріал прутка - дійсно Р18 ? Ви робили його аналіз? Якщо так, то, мабуть, доречно було б фото результатів додати сюди.
 9. Я чесно не знаю. Очевидно, що ціна повинна бути цікавою для продавця - тобто, як мінімум, вищою за ту ціну, яку продавцю запропонують на прийомці лому (рапіди в багатьох місцях беруть дорожче, ніж просто чермет, наскільки я знаю). Я люблю угоди, від яких виграє і продавець і покупець :-). Бачу на Флагмі оголошення про покупку лому рапідів по 60 грн за кг в роздріб. Якщо додати третину зверху - буде нормальна ціна? Тобто, 80 грн за кг. Але якось з врахуванням того, що хвостовики інстументу - не з рапіду, тобто, мені ніби і не потрібні.
 10. Для ножових потреб, у якості сировини під ковку потрібен непридатний для прямого використання інструмент із екзотичних (порівняно з Р6М5) рапідів: Р18, Р9К5, Р6М5К5 і т.д. - фактично все, що не є просто Р6М5 або просто "HSS". Робочий інструмент рука не підніметься псувати. Тобто, це дискові фрези з повністю стертими зубами, сверла з наглухо убитими конусами, спрацьовані різьбонакатні плашки і т.д. - все, що можна розгорнути в плоску заготовку. Тобто, багатолезовий інстумент, типу розгорток і т.д. - не підійде, бо дуже багато мороки від додаткових лез, погано кувати. Особливо цікаві дискові фрези >=4 мм товщиною, та діаметром від 160 мм і більше. Бажано, без глибоких каверн від іржі. Головне, щоб на інструменті було видиме маркування - бо термічити потім "наугад" не хочеться :-) . Пересилка НП по Україні - за мій рахунок. Потрібно кілька кілограм, залежить від того, що за сталь і в якому вигляді, і яка ціна :-).
 11. Скажіть, будь ласка, а чогось малогабаритного токарного (в настільному форматі) немає часом?
 12. Я брав хімікати (буру, червону кров'яну сіль) у фірмі "Сфера сім". Барій вуглекислий у них також є. Мені там сподобалось різноманіття фасовки (хочеш - 100 грам, хочеш - 25кг), і божеські (в порівнянні з Києвом) ціни. Цін не знаю, треба питати по телефону.
 13. Наскільки я розумію, Грізлі - це китай спеціально для американського ринку. тому: "Motor: 3/4 HP, 110V, single-phase, 3A". РМЦ - 300мм, вага біля 35 кг - це щось схоже на MMD-310. А таку модель ще недавно тут продавали десь біля 18К. Тому, якщо врахувати заміну двигуна з 110 на 220, то щось не дуже і цікаво виходить по грошах. Ну, це моя думка, і тільки про дану модель.
 14. @DrDima77 Перепрошую, а ви могли б якось пояснити, яке саме реле підійде, і як його підключити? ТС говорить же, що з електрикою не дуже. Мені також цікаво, бо я мав досвід використання SSR Fotek, але з управлінням від 12В, і там схема явно була пристосована під цю задачу, а тут, просто нутром чую, все повинно бути аналогічно - а довести не можу :-) . Я правильно розумію, що можна зробити так: 1 - взяти твердотільне реле, що управляється струмом 220В - наприклад, SSR-40AA (з запасом, бо там тіпа 40А, але дехто розбирав такі, і бачив симістори на 12А). 2 - На контакт К1 нашої плати підвести один провід з розетки, 220 (схему брав з https://heliosun.com.ua/podklyuchenie-termoregulyatora-w1209/). 3 - З контакту К0 цієї ж плати - провід пустити на контакт твердотільного реле SSR-40AA, на самому реле він під номером 3. 4 - На контакт твердотільного реле № 4 - напряму завести другий провід 220 (перший у нас на контакті К1, див. пункт 2). Таким чином, вбудоване в нашу плату реле почне управляти тим потужним SSR-реле (SSR-40AA), яке ми додаємо до схеми. 5 - На контакт № 1 твердотільного реле SSR-40AA підключити один з проводів від 220, через який буде живитись навантаження (тен, обігрівач, чи що там) 6 - на контакт № 2 твердотільного реле SSR-40AA підключити шматок проводу, інший кінець якого піде на навантаження (тен), тобто з'єднати контакт №2 та один з контактів навантаження. 7 - другий провід 220, від якого планується живити навантаження - підключити безпосередньо до тену (звичайно, не до того контакту, що в п. 6, а до іншого :-) ). Таким чином, вихід К0 обговорюваної плати - буде вмикатись\вимикатись в залежності від показань датчика температури, напруга з цього виходу буде вмикати SSR-40AA , через його контакт №3 (так як контакт №4 постійно буде під напругою). А вже SSR-40AA, через розмикання\замикання між своїми контактами №№ 1 та 2 - буде управляти навантаженням. Я правильно побудував схему, чи десь налажав?