• Объявления

fasonark

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  2/5
 • Публикации

  34
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Нулевая

Найдено Клонов

1

Список клонов

О fasonark

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Рідний двигун на 3 кВт, з фланцевим кріпленням. Якщо нема частотного перетворювача. То дійсно, всю проводку можна викинути, залишити тільки кнопки вмикання - вимикання магнітного пускача, один з магнітних пускачів і ричаг старт- стоп-реверс, ввідний автомат, вимикач двигуна насоса подачі ЗОР. А решта лишнє (це якщо є 3 фази).
 2. У дюбельного шурупа стандартна упорна різьба і кути профіля різця мусять бути 30 градусів і 3 градуса , як вимагається по госту
 3. В мене ит1м .Думаю чим менше тим краще буде.
 4. А на скільки здвигати малу поздовжню? Я найбільше переживаю за кінчик моркви.Щоб не ломануло різця. (Треба різець чітко по осі моркви виставити)
 5. тобто профіль не 30+3 градуси як в упорної стандартної, а 60 градусів тільки по типу упорної?
 6. Добрий вечер. Прошу досвідчених людей підказати , який мусить бути профіль різця для нарізання різьби на моркві дровокола.
 7. Станок я преобрел в отличном состоянии - никакого износа негде не было. Все узлы я пересматривал. На салазках поперечки видна шабровка. Если бы станок был изношен, то я бы эту тему не подымал на чипмейкере.
 8. Різець дійсно підповзає. Індикатор ставив, по індикатору все грає 1 поділка по лімбу - по індикатору 0,05 мм.(замір проводив не в процесі різання, а при зупиненому верстаті) . Спробую підтягнути клина. Різцетримач стоїть жорстко.Гайка, кронштейн гвинта, кріплення мп все також жорстко тримається .
 9. Добрий вечер. Потрібна порада, як відновити повторяємість діаметральних розмірів при обробці на токарному верстаті ИТ1М. Верстата в нормальному стані не роздовбаний. Точив до сьогодніщнього дня можна сказати ідеально. А сьогодні не можу зрозуміти , що сталося - не можу зловити розмір по поперечному лімбові. Ціна 1 поділки 0,05мм на на радіус (на діаметр виходить 2*0,05= 0,1мм). При точінні виставляю 10 поділок і замість 10*0,05= 0,5 мм на радіус або 1мм на діаметр в мене виходить або 1,15мм на діаметр, або 1,21мм , або 1,17мм. Люфта на поперечному гвинту майже нема.Можливо хтось стикався з такою проблемою напишіть, буду дуже вдячний..
 10. Якщо брати, то тільки по ціні металолому.
 11. Добрий вечер. Підскажіть будь-ласка порядок збирання коробки швидкостей ИТ1М. Цікавить в якій послідовності збирати перший підшипник, шестерні, другий підшипник, як встановлювати в корпус редуктора, які приспособи використовувати при зборці. Які підшипники краще поставити .(я дивлюса на японскі NTN i NACHI)