NDU

Пользователи
 • Продажи

  2/5
 • Покупки

  63/5
 • Content count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Хорошая

1 Follower

About NDU

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Ніжин
 • Имя Пользователя
  Олег
 1. Ще не має комплектів з 3-х мітчиків, все чекаю коли будуть, можете даже написати в особисте.
 2. Я так зрозумів Масло ИНСП для направляючих (на олх знайшов тільки одну продажу і то 20 л), що там пишуть - Масло индустриальное 20л. Yuko ІНСп-65 (ISO 100) предназначенно для смазки направляющих скольжения и качения, разнообразных узлов металлообрабатывающих станков. Является аналогом трансмиссионному маслу ТАД-17и предназначеного для смазывания всех типов передач автомобилей и другой техники (конических, цилиндрических, червячных, спирально-конических и гипоидных). Виходячи з цього для направляючих можна придбати 1 л ТАД-17? В станок 675 - Масло М8В, виробник VIRA (Полтава). Ціна 30 грн/л.- підійде, чи брати И30А?
 3. В нас так буває, що автомасло попадає на "шару", а індустріалки не має по такій ціні. Ще на роботі, в майстерні, станки 60-х років, всі працюють на "отработці", в свій такого не можна.
 4. Чесно кажучи так до кінця не зрозумів, що робити. Напевно куплю И30А в 675, і його ж буду доливати в 16б05п. Хтось підкаже по кількості масла в 675?
 5. Чесно кажучи в токарний заливав індустріальне, але точної марки не знали, а доливав автомобільне М-8В Так і ціни, та ще й масла треба замовляти через інтернет, в магазинах чи на базарі теж під замовлення. А чим гірше автомасло від індустріального? Ще питання - скільки масла потрібно для фрезера 675 (щось не побачив в паспорті)?
 6. Підкажіть, маю 2 верстати - 16б05п та 675 (в процесі збирання, ремонт, фарбування). Пропонують придбати індустріальне масло І40А, чи брати та підійде на дані станки (начеб-то по паспорту для токарного І20А, для 675 - І30А)? Зимою працюю, в майстерні +5-+15 град. Ще чи в принципі підійдуть найдешевші автомобільні масла (Україна)?
 7. Рідні патрони йшли 160 мм поляки, якщо станок виготовлений під даний патрон, то напевно такий потрібно і ставити.
 8. Поздоровлення з придбанням, фото в студію, після марафету.
 9. Цікава тема... Автору +.
 10. Це ще продавець не знає які вони безцінні та як про них хвалили на ручіпі, а так би напевно влупив ціну тисяч шість напевно....
 11. З обновкою, натхнення у відновленні, а в скільки обійшлася шліфовка.
 12. Маю теж 16б05п армянчика, в принципі майже нічого після придбання не робив, для моїх потреб поки що влаштовує. Думаю народу буде цікаво знати всі витрати після відновлення верстата, чи є велика різниця в верстаті купленому за 500 дол. та за 1000 дол. в кінечному результаті. Сам теж придбав з допомогою Олександра (Alexson) фрезера 675, за не дуже дорого, поки тільки розібрав, для подальших робіт не має часу.
 13. Дорогувато, краще самому зтулити. А тема про ціну станка повністю не розкрита, або я не дочитався.
 14. Якщо можна фото самого верстата....