NDU

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  49
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 Нулевая

О NDU

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Ніжин
 • Имя Пользователя
  Олег
 1. Вибачаюсь, що можливо не в тему. Підкажіть підшипники брали на Ірбісі, які ціни, чи порівнювали з іншими постачальниками, чиї вони (країна)?
 2. Олександре, це цех гальванопокриттів заводу Артема, зараз він як відокремлений підрозділ, знаходиться біля метро Лук'я́нівська. Здавав деталі років 3 назад - були й невеликі замовлення (був в самому цеху - дуже здоровеннний, возили авто і великі замовлення). Зараз інформації не маю, треба телефонувати та дізнаватися, хоча, дану інформацію скидав чесно кажучи для киян або прилеглих територій, гадаю ціна + доставка + чи захочуть займатися - буде не рентабельно. Сайт - https://galvanika-kiev.prom.ua/about_us
 3. А які ціни, якщо не секрет.
 4. Автор теми дозволив скидати виробників та адреси ЧАО «Завод электрохимических покрытий» Технологические возможности завода: — цинкование блестящее с голубой и радужной пассивацией; — кадмирование; — меднение; — лужение; — никелирование электрохимическое; — никелирование химическое; — электрохимическое полирование коррозиестойких сталей; — анодное окисление деталей из алюминиевых сплавов в черный, золотистый и светло-зеленый цвета; — хромирование; +38044483-69-95 +38067441-69-19 Александр Валериевич Украина Киев ул. Мельникова 2/10 Зі старої роботи здавали, але на завод возили самі, як зараз не знаю.
 5. Також вважаю, що цинкування для цього не є єффективне. Але в дану тему можливо "скидати" контакти та адреси по гальванопокриттю.
 6. Підкажіть до даної рейки зубчатого колеса не має.
 7. Поздоровлення. Гарний станок, нехай радує хазяїна. Сам про такого мрію.
 8. Поздравления с приобретением станка, и некоторой "головной боли", но наверное приятной. Сам когда-то посматривал на такой станок (чуть не взял), потом купил родственника 16б05п. Если не секрет сколько отдали за такой станок (брали у перекупа или нет).
 9. Стосовно Ш4, в мене станок 1983 року, але з товстою підошвою - Ш4 на бірці.
  Нормальний продавець. Товар отримав.
  Нормальний продавець. Товар отримав.
  Нормальний продавець. Товар отримав.
  Нормальний продавець. Товар отримав.
 10. Случайно втулок больше нет.
 11. Поздоровлення з придбанням станку. Якщо не секрет, скільки коштував, можливо буде цікаво форумчанам до "прицінки" по аналогічним станкам. І бажано фото в тему, все таки цікаво подивитися на чехословака..