NDU

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  20
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О NDU

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Ніжин
 • Имя Пользователя
  Олег

Настройки Барахолки

 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0
 1. І скільки коштує даний прилад.
 2. Дякую за відповідь. Чесно кажучи мене ціна не дуже порадувала, але в кожного свої виміри.
 3. Як дане свердло працює з нерж. сталлю.
 4. Якщо залишилися - теж бажаю мати такий комплект (можу на обмін)
 5. Олександре, перечитав та стежу за Вашою темою, чесно кажучи дуже подобається - багато чого цікавого, сам маю 16б05п, взяв восени, так що починаючий токар.
 6. Это верхняя штативная головка от Монопода Arsenal ARS-1006 https://rozetka.com.ua/arsenal_ars_1006/p6892088/?utm_medium=cpc&utm_source=Hotline_main&utm_campaign=tripods&utm_term=arsenal_ars_1006&utm_content=6892088. Просто предложил для каких-то поделок (все равно отдаю Вам бесплатно). Та ще,... на початку даної теми мене звинуватили в наглості, що я просив зношену алм. чашку, але "світ не без добрих людей", за що їм дуже вдячний ( при необхідності всім хто пропонував ал. чашки, готовий вислати безкоштовно штативні головки указані вище по 2-3 шт.) Вдячний Андрію (Amigo1982), який даже пообіцяв завезти чашку в Ніжин. На цьому тему вважаю закритою, всім камрадам дякую!!!
 7. З Amigo1982 домовилися про чашку. Шановний KOLIAN75 дуже вдячний за Вашу пропозицію, зі своєї сторони можу відправити безкоштовно пару маленьких фотонасадок з моноподів (як на фото), напишіть якщо захочете.
 8. Напевно в Amigo1982 чашка не знайшлася, не хочу бути дуже корисливим (як писали деякі камради) KOLIAN75 за алмазну чашку можу відправити фотоголовки (якщо вони будуть в нагоді, для чогось використати).
 9. Всім форумчанам дякую за дискусію, дуже вдячний KOLIAN75, Amigo1982 та OLEG г.Полтава за запропоновані круги!!! Потрібен один круг з внутрішнім діаметром 32 мм, якщо в Amigo1982 не буде такого (обіцяв подивитися), напишу особисте повідомлення KOLIAN75 (думаю домовимося).
 10. Sery_dpua дуже приємно чути від Вас корисні поради (після Вашого посту про наглість, даже засмутився, але вважаю, що не має сенсу споритися з-за дрібниць, й так зараз люди дуже "наелектризовані", а ще дуже подобається, що пишете українською, на рос. Чіпмейкері в профілі написав: адрес - Україна, за це мене "забанили"). Поряд металобрухтів не має, їздити авто вийде - ціна пересилки, та й час потрачу. В понеділок запитаю в знайомого на мех. заводі, якщо не має, прийму пропозицію Олега (OLEG г.Полтава), вдячний йому за відповідь.
 11. Sery_dpua - приношу свої вибачення, якщо я Вас (пишу не тебе) образив, але з Вашого боку (можливо мені так здалося) це виглядало як насмішка. А на рахунок чашки Ви так за мене не переймайтеся, нехай буду дуже смішним та наглим. Ще раз мої вибачення.
 12. Sery_dpua та Artem1ks - дякую представників Дніпровської області за дуже дотепні дописи в даній темі, хоча шукав на карті України Днепроджержинск, довго шукав та не зміг знайти,,, ахахах KOLIAN75 дякую за відповідь!
 13. Можливо в когось є не потрібний зношений (зтертий алмаз) алмазний круг чашка діаметром 150 мм, буду радий прийняти в дар.
 14. Чиє виробництво. СРСР чи Україна.