Юрій Круглий

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  79
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

30 Нулевая

О Юрій Круглий

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Посетители профиля

483 просмотра профиля
 1. А то плитка Гресс на низу? як себе веде не лопаэ
 2. если 3-5 тыщ... однозначно лучше делать ЭО
 3. Є варіант випросити найменшу потужність....я колись робив (перед приватизацією облєнерго-тоді можна було договоритися) а автомат ввідний вліпити перероблений-або стерти значення
 4. Шалом. 3ф генератор...взагалі Геморой...треба рівномірно нагрузку розпреділити,паливо-дорожче героїна...
 5. Шалом Коллеги! я зліпив з того що було...
 6. Шалом народ! полистав тему трошки...незрозумів половини з написаного( Хочу прес...зварганити сам...Є швелер 120мм якщо з нього типову конструкцію зробити-шо максимум витримає? який домкрат брати? 30т 50т))) думаю універсальний зробити-щоб масло чавити...там треба максимум...
 7. Шалом коллега) а за час єксплуатації печі-термопасту не міняли між радіатором і твердотільним реле?
 8. Я то можу зробити...але купити краще - Петро, ти чому вчора не був у школі? - Ми з батьком нашу корову до бика водили. - А що батько сам не міг? - Батько-то міг, але бик трохи краще!
 9. Саламалейкум аксакали...перерив всі сайти,барахолки...ніде не попадається така штука...може хто підкаже ду купити в Україні?
 10. О то тут проставляються?) я з Вами...
 11. А що за кріплення прожектора...маю такий-висить глухо...незручно часом треба змінити кут освітлення.У Вас я так зрозумів-рухоме кріплення. Буду вдячний за фото)
 12. Та так то воно...в теорії... в мене десь 52 м² а освітлення 10 ламп люмінісцентних(36Вт)+10 лед (18Вт) вліпив в світильники з двійними лінійними люмінісцентними лампами одну лед лампу....той недуже хватає)
 13. Плити,механізм підйому...вал-конструкція 1в1 ...в мене був колись такий станок