Юрій Круглий

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  73
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 Нулевая

О Юрій Круглий

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Посетители профиля

417 просмотров профиля
 1. Шалом народ! полистав тему трошки...незрозумів половини з написаного( Хочу прес...зварганити сам...Є швелер 120мм якщо з нього типову конструкцію зробити-шо максимум витримає? який домкрат брати? 30т 50т))) думаю універсальний зробити-щоб масло чавити...там треба максимум...
 2. Шалом коллега) а за час єксплуатації печі-термопасту не міняли між радіатором і твердотільним реле?
 3. Я то можу зробити...але купити краще - Петро, ти чому вчора не був у школі? - Ми з батьком нашу корову до бика водили. - А що батько сам не міг? - Батько-то міг, але бик трохи краще!
 4. Саламалейкум аксакали...перерив всі сайти,барахолки...ніде не попадається така штука...може хто підкаже ду купити в Україні?
 5. О то тут проставляються?) я з Вами...
 6. А що за кріплення прожектора...маю такий-висить глухо...незручно часом треба змінити кут освітлення.У Вас я так зрозумів-рухоме кріплення. Буду вдячний за фото)
 7. Та так то воно...в теорії... в мене десь 52 м² а освітлення 10 ламп люмінісцентних(36Вт)+10 лед (18Вт) вліпив в світильники з двійними лінійними люмінісцентними лампами одну лед лампу....той недуже хватає)
 8. Плити,механізм підйому...вал-конструкція 1в1 ...в мене був колись такий станок
 9. Шось то таке знайоме...в нас в Чернівцях на Легмаші точно таке робили....
 10. З розмірами ,я так зрозумів ,розібралися....але гріх движок тіки на циркулярку пускати...тре ще щось приладити))) сверлильно-пазувальний.чи камінь наждачний.... во варіант-рейсмуса-млина.
 11. О я також,,счасливий обладатель,, цього девайса тіки ім'я друге-Єнергомаш...
 12. Кажись 85мм
 13. Должен под полету проходить со свистом....а там 100мм