• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.
  • sadmin

   Новые опции доставки лотов   11/24/21

   Уважаемые продавцы! Обратите внимание пожалуйста! В список опций по доставке лотов отдельными пунктами добавлены "Meest" и "JustIn".

Бескид

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
`

Бескид last won the day on June 11 2018

Бескид had the most liked content!

Community Reputation

112 Отличная

About Бескид

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Тарас
 1. Гарно зроблена робота тішить довго. Я про будову. Таку річ залишити після себе не встидно. Питання про обробку дерева переробкою. Знаю, що нафтою навіть гонту обробляли. А як воно в плані пожежобезпеки? Успіхів в продовженні справи!
 2. Для того, щоб використати болгарку, як легке точило. Дивитися з 8.29
 3. Всі критики були праві. На металевих елементах утворювався іній, аж бігом. Таке враження, що зима образилася на те, що позакривав ворота фанерою і на тих мізерних металевих виступах інію було більше, ніж будь-коли. Фанера трохи намокла в кутках, але не критично. Нічого не змінюю. Наступною зимою буду знов спостерігати. Тепер про нове. Підгледів в одного американця кріплення для болгарки. Зробив собі. Все елементарно.
 4. В результаті, через 6 місяців з дня подання заяви, користувався електрикою. І тут неочікувано з січня 2020 знизили тариф за підключення. Було 3000,00 за Квт/год, стало 1500,00 Сусіди оживилися (коли я тягнув електрошафу, кабель 70м - нікому не було потрібно), подали заяви і в результаті вже рік не можуть підключитися... Виходить, що менша цифра на ціннику не завжди означає дешевше
 5. Люди часом шалені речі викидають. Ось і мені вдалося знайти скарб. Половина стільниці столітнього столярного верстака. Бук, товщина 80мм, ширина 300. Для вуличної лавки те, що треба. Було. Стало
 6. До цього часу, без утеплення, небагато було інею. Тепер, коли площа холодних елементів стремиться до нуля, цього інею має бути мізерна кількість. Хоча фанеру обробив з двох сторін і зробив технологічні отвори, щоб в разі утворення конденсату, він мав вільний вихід. Перезимуємо, побачимо.
 7. Спочатку теж думав про клей. А потім схаменувся, - для чого там клей, якщо фанерою притисну. Крім того вирізав пінопласт з таким розрахунком, щоб він щільно входив в стільники воріт, без щілин. Тому ніякого клею не використовував. Фанеру 8мм взяв тому, що після приварювання кавалків профільної труби 40х60, в які мали вкручуватися саморізи, залишалося 8мм до торця воріт. Якби взяв 10мм, фанера виступала би за периметр.
 8. Не про метал. Але про гараж. З давніх давен мучила мене проблема незавершеності воріт. Пробував зашити вагонкою. Вийшло не дуже, вагонка закінчилася, бажання згасло і так тривало роками. То не було часу, то відкладав, як неважливе... Нарешті зійшлися бажання і можливості. Тепер стало так. Пінопласт 20мм, потім фанера 8мм.
 9. Ви мене невірно зрозуміли. Я мав на увазі фотодоказ використання подарованих Oxford. Пишіть в приват адресу, куди висилати. Тільки не ображайтесь, вони користовані.
 10. Добре, але обіцяйте фотодоказ використання.
 11. Так, актуально. Коли плануєте під'їхати? Пишіть в приватні.
 12. Не те, що квіти люблю... Приємно посидіти хвилинку серед зелені після дня в офісі, потім в гаражі наприсідаєшся. Ноги, буває, гудуть. Сядеш на лавочку, ноги витягнеш і помріяти можна... Рослина ця, мабуть справді, калачики, або мальва лісова. Почекаю на квіти. P.S. Металеве таки зробив, коцюбу, і подарував товаришу. Перша "ковальська" робота Грів газовим пальником з Алі. З натугою, але розігрівав. А лампу викупив на базарі. Не було де приладнати, тепер в гаражі тішить око.
 13. Нічого нового металевого за останній час не створив, тому покажу картинки з ботаніки. Спочатку порівняння молодила з гори Пікуй і біля гаражу. Фото зроблені рівно одного дня, 06 червня. Тільки з різницею в рік. На Пікуї. А це біля гаражу. Тут вже розцвів А це виросло якесь чудо з насіння трави. Насіння було протерміноване, трава не виросла, тільки це. Спостерігаю, може розцвіте
 14. Я не знаю, яка труба в тих промислових порохотягах. Сам використовую невеличкий побутовий - мало дорогоцінного місця займає. От в ньому труба вкрай непридатна для збирання металевої стружки. Сипка ще пролітає, а зливна застрягає моментально. Потрібно зупиняти процес і виштовхувати куском арматури.
 15. Я беру поліетиленовий мішечок, в нього вкладаю магніт (магнітний кутник), збираю стружку, вивертаю мішок на ліву сторону і у смітник. А от з нержавіючою стружкою повна халепа. Вона ще гостра як бритва, палець порізав