Бескид

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  137
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Бескид last won the day on 11 июня 2018

Бескид had the most liked content!

Репутация

62 Хорошая

О Бескид

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів
 • Имя Пользователя
  Тарас
 1. Прогинається від якого зусилля? Хочу зробити такий пресик з 5-ти тонним домкратом і використати швелери №8.
 2. Та це ніби не секретна інформація... http://topmetal.com.ua/
 3. В корені не згідний. Нас четверо будували ряд гаражів і тільки я зробив повноцінний підвал під цілим гаражем. Потім сусіди приходили і тільки язиками цмокали. Всі "цінні" речі, які кожен господар назбирує за кілька років вагон і маленьку тачку я помістив внизу. Тепер лиш помаленьку викидаю те, що не знадобилося останні 5 років. Там в мене "печера Алладіна", а нагорі майстерня. Якби не підвал, порядку в майстерні не було б ніколи.
 4. Якщо можна, точніші дані тієї фірми. Назва, телефон... Якщо тут не можна писати, то прошу в приват.
 5. Ок. Тобто це газовий пістолет був. А як з використанням такої розтяжки з газовим балоном? Когось врятувало? Є реальні результати?
 6. Це інформація з власного досвіду, чи роздуми? Може хтось має особистий досвід використання?
 7. Прошу детальніше, яка фірма і за що бере 100грн. Охорона гаражу? Якщо можна контакти.
 8. Прочитавши @Viktor_KVS і @Max бачу, що ситуація вкрай неспокійна. Дивно, чого лізти в закритий гараж, коли тьма машин стоїть під відкритим небом? Чи то лізе всіляка наркоманська шушера, якій швидше збути вкрадений інструмент, ніж автомобіль? Тоді проти них мали б встояти нормальні замки. Мабуть я зовсім дилетантськи мислю, бо не знаю їхньої психології і способу мислення. Розповім про свій випадок з життя. Було це в кінці 90-х. Зима. Маю відвезти знайомих в аеропорт на 5 ранку. Іду в гараж о 4. Глуха ніч. Темінь повна, ліхтарів тоді на вулицях не густо було. Підходжу до наших гаражів, там 10 штук таким апендицитом розташовані. Охорони жодної нема. Заходжу в подвір'я, а мені назустріч три мужики шеренгою прямують. Першою майнула думка, - що вони роблять тут вночі, і тутже відповідь, - як що? - крадуть! А мені що робити? Розвертатися і тікати якось не по-чоловічому. Іду на них. Вони розступилися, я пройшов між ними і краєм ока поглядаю по гаражах, куди ж вони лізли. Бачу, ворота сусіднього гаража дивно викривлені і в кучугуру снігу встромлений лом. Зі свого гаража я виїзджав зі швидкістю світла. Мобільних ще тоді не було, тому сусіду подзвонив вже зі стаціонарного телефону. Машину злодії йому не вкрали, але пробували, лише якусь дрельку і дрібниці потягнули. Але за ломом повернулися. Замків не відкрили, просто ломом зігнули торець воріт. Тоді криміногенна ситуація була вкрай неспокійна, машину на вулиці взагалі ніхто не залишав...
 9. Не секрет, що навколо нас є злодії, які роблять кривду чесним людям. Виходячи з цього, питання, - чи є сенс обладнувати майстерню пристроями сигналізації, відеоспостереження. Чи наявність таких пристроїв навпаки, буде спонукати злодіїв заглянути всередину, - що там господар так ревно охороняє. Питання чисто філософське, бо прекрасно усвідомлюю, що відеокамера ще жодного разу не вберегла від крадіжки (достатньо глянути на Ютубі море роликів про крадіжки роверів). А от, червона лампочка, сигналізуюча про існування сигналізації, відстрашить злодіїв, чи заставить їх підійти до справи більш професійно? Цікавить думка товариства.
 10. Лютий гаражний табурет.
 11. Так, дуже дякую! Давно хотів таку річ на станку випробувати. Адресу напишу в приватному повідомленні.
 12. Якщо ще залишилися, то теж би з радістю прийняв.
 13. Чи то очі стали вже не ті, чи то так швидко темніє надворі, але виникла потреба в світильнику типу прожектора для місцевого освітлення. В Епіцентрі купив сам прожектор на 10Вт, а підставку став мутити з допомогою болгарки-зварки. Нижнє вухо таке довге, бо використовується при закріпленні світильники до полиці і до воріт гаражу при роботі надворі.
 14. Простенький мембранний компресор. Колеса підкачати може. Для роботи з пульверизатором потрібний ресивер.