Si1ver

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  6/5
 • Content count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Нулевая

About Si1ver

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Луцьк

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Луцьк

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. Тади впєрьод. Ага. А при реакціях розчинів кислот з залізом виділяється виключно запах фіалок :). Крім азотної здається. З іншої сторони, що забороняє нейтралізувати оту набуту водневу крихкість? Читайте уважніше, я про це казав. Питання було про очистку від іржі доступними методами, а не те як отримати філософський камінь.
 2. 99,9% не підійде. Це ще ті конструктори до котрих прийнятний вислів "после зборкі обработать напильніком".
 3. Чекай, а в чому проблема при наявності ТВ-шки? Навіщо комусь віддавати на виготовлення?
 4. Та і ціна матеріалу вражає. Там нехай заготовка з дуже великим запасом на обробку кілограма 2 буде максимум.
 5. Приклад надфіля зіпсованого іржею. Де саме була іржа поснювати не порібно? Кипятився 1,5 год. В процесі латунною щіткою знімав бруд під час електролізу двічі і один після фінішу. Перед електролізом ні чистив ні обезжирював.
 6. Хлопаки, давайте визначимось. Хочете прибрати іржу з інструмента, але при цьому вважаєте що вона його не пошкодила?? Іржа вже вчепила його. А електроліз один з щадящих варіантів очистки. Вчора чистив ніж до рубанка. Третину вкрила іржа. Варився в електролізі овер 4 години при цьому заточка не постраждала (до речі ця частина іржею не була вкрита). Яка була до, така залишилась після, принаймі на дотик. Під мікроскопом не дивився. При електролізному очищенні страждає донор-анод. Спробуйте таке отримати в кислоті. ПС На днях планую закинути надфілі і плашки. Нікого не агітую, але спробувати можете. Нічим не ризикуєте. Посилання я дав раніш, гугл допоможе як в перекладі так і в пошуку додаткової інфи.
 7. Тобто чи не розчиняє катод? Згідно хімії процесу не повинен. Відновлюється лише окислений метал (іржа тобто). Отой темний осад на очищуваній деталі, що легко змити чи стерти і є відновлений метал. Правда, буржуї пишуть що нержавійку в жодному разі використовувати не можна, бо утворюється шестивалентний хром, що отруйно для організма і середовища. Незнаю, треба почитати в цьому напрямку. Нержавійка просто довговічніша за металевий анод та і була під руками ємність. Тут по процесу почитати можна
 8. Використовую лимонну кислоту теж, але останнім часом спробував електроліз. Останній спосіб сподобався більше так як метал не зачіпає, чистить до "живого". З затрат блок від компютера на 12В, розчин соди столова ложка на 3л води і нержавіючий електрод або тара типу чайника чи кастрюлі з нержавійки.
 9. А на 80мм патрон виготовляєте?
 10. Ой, та я Вас прошу. Яке там бескінечне. Просто не забувати тримати шестерні в чистоті і ресурс забезпечений. В самого змішувач на 100-110л з зовнішнім редуктором. Влітку постійно в роботі. Як не розтверк під паркан то заливка гаража чи виготовлення плитки. Жива і майже як нова, головне не лінитися і витратити 10хв на чистку після роботи і в процесі не заляпувати шестерні бетоном. А, забув, ще одна з обовязкових умов - не давати всіляким прохачам. Бо один змішувач так і пішов по руках.
 11. )))) В кожного своє поняття феншуя. Мені для доводки вистачає і шліфшкурки 3000. Ну не знав dimakole, що одна площина (спинка) шліфується, не вкурсах :)) був. Чого так бурно реагувати? По товщині. І 3мм і 4 мм навіть є. На моїх совіцьких 4мм, і на наварних EXTRA від HERM BOKER початку 19ст теж 4мм. Потрібно буде підігнати - шліфану. Але ця тема і фото ножів більш цікава для вудворка. Доречі на вудвордсі якраз совіцькі ножі народ і підганяв під свої потреби і не парився. По питанню. Ніхто не знає які у Вас є ресурси для закалки. І по окалині , почитайте на тему "методы предотвращения образования окалины и критического снижения концентрации углерода". Образити Вас ніхто не хотів і повчати тимпаче.
 12. Свого часу на відомому всім сайті, що починається на О... знаходив достаньо пропозицій готових заводських ножів ще совіцького періоду зі стружколомом, в маслі. Собі взяв пяток 60-к. Спробуйте, їх простіше підігнати ніж з нуля виготовити.
 13. Абсолютно згоден. Але якщо є халявний чи напівхалявний плоскошліф то чому б і ні.
 14. Напевно тому , що це японці.))) А де саме згадується що плоскошліфовані? Та і сумніваюсь що в японців відразу після ковки, в любому випадку одна площина шліфована. Нехай не на всю довжину, але шліфована. Ну і потрібної товщини ножа як досягти?
 15. Перфекціоністи Вам порадять замінити бабку, але по фото нібито проблему фіксації там вирішено зажимом бабки зверху додатковою гайкою на колоні. Для роботи повинно вистачити. Якщо реалізовувати класичний варіант, то бабка дозволяє по обидва боки вкрутити по дві пластини в якості "щік" і до них прилаштувати прижими (типу класичних) до колони. Крпасота страждає, але матимете функціонал. Можна, звісно загільзувати і зробити в штатному місті в ній розрізний зажим. Це вже які у Вас можливості в наявності. ПС Я б для початку глянув чи має люфт піноль в бабці, а тоді думав би міняти чи щось городити з існуючою.