• Announcements

  • sadmin

   Учасникам барахолки!   11/19/21

   Шановні учасники барахолки!   Просимо не ігнорувати запити від sadmin, про наявність оплати, в листуванні по оборудках!
   У разі відсутності відповіді у спілкуванні - комісію буде покладено на продавця по оборудці!

   Після 10.12.2021 функцію буде автоматизовано. Таким чином, якщо оборудка не має реакції жодної зі сторін на запит системи про наявність оплати, більше 10-ти днів, комісія автоматично покладається на продавця.

Si1ver

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  11/5
 • Content count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Хорошая

About Si1ver

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Луцьк

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Луцьк

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. Энергия течет не по проводам, но сопротивление оных играют не последнюю роль в течении этой самой энергии. Мдя.
 2. Офігенна штука ті слоники. Довелось робити великий обєм електрики, то я гільзи під кабелі попакував в коробки. Шикарно все розмістилося. Щоб не пересипалося і не змішувалось використовую ущільнення під штатну кришку зі вспіненого поліетилену. Коротше пакувальний матеріал. Відкрив і все тобі під руками і на видноті. Фото для прикладу (це вже залишки в коробках) Степан, ще раз дякі за коробки. Якщо буде ще роздача то стану в чергу., бо з тієї радості вже закінчилась вільна тара.
 3. До дупи йому Ваш підпис. Я он як поновляв документи на спадщину то виявилось що сусіди по межі оформляли декілька років тому приватизацію і нібито ми підписали їм що по межах заперечень нема. Взнав випадково. Причому ніхто ні до кого не звертався і підписів не давав. Ось так. Бучу не підіймав бо дійсно по межі претензій нема. З сусідом співчуваю. А про траншею діло кажуть, бо видно по фото, що чоловік берегів не відчуває.
 4. Тут згадували НС-12 і свердла поболєє. Потянути то він потяне. Замінити двигун на потужніший і все ніби пучком. Тут ризик в іншому - при великому діаметрі свердла і потужному двигуні є шанс скрутити шпіндель.Недарма там сврдла не більше 12-13 і двигун не вище 500-600Вт використані.
 5. Україна як держава є і буде. А про сексменшини на профільний форум. Ніхто не заважає підняти пяту точку і зробити життя хоч трішки кращим. ПС А представників сексменшин вибирало те ж саме населення яке зараз пускає соплі - хто за совком, хто за тим що зараз хєрово. Як там в приказці? - Бачили очі що купували. ОРДЛО пускало слині за совком. Совок прийшов і приніс з собою те що й завжди. Кожен сам будує своє майбутнє. Не хочеш сам - за тебе збудують ті хто його бачить по іншому. Я завершив. Більш про це балакати не хочу.
 6. Завязуйте цей базар. Цей срач цікавий лише виділеній категорії гомо еректус. Всеодно будуть ті хто за часів ссср їв чорну ікру і ті хто лище кабачкову як і ті хто лише дивився на ту і на ту. Сам родився і виріс при совку. Ніц там доброго щоб аж згадувати з захватом не було. А дитинство та молодість завжди будуть сприйматися в рожевих фарбах. Тут згадували западенців і що вони так би мовити "панаєхавшиє". Нагадаю, що для ссср України як такої не було - була теріторія с населеніем. І Україну не Володя Ульянов придумав. Вчіть історію, мать вашу, і не однобоко. Бо можна згадати про "панаєхавшеє корєнноє насєлєніє" Донецької, Луганської обл.;-)) Всім бобра.
 7. Доброго дня. Придбав в нас на барахолці дві плити. Задумка була дещо інша, але коли обміряв їх то виникло бажання пристосувати їх під основу для саморобного ЧПУ. Тим більше що ЧПУ станок зробити бажання було давно. Саме зробити , а не купити. Суто для себе і щоб своїх малих якось залучити/зацікавити. Це так, вступ. Плити ось такі 520х520. Посилання з нашої барахолки. Зняв направляючі і в результаті отримав два жорсткихпо конструкції стола з плитами. Плити , доречі , теж зйомні. Обміряв лінійкою і ніби геометрія ок. Питання в чому? Сушу собі голову як їх обєднати в один стіл 520х1040. В голову приходить лише пригвинтити їх жорстко зна два швелера №14 чи 16 по місцю знятих направляйок використавши за базову площину висоту швелера і отримати додатково таким чином місце для кріплення повздовжніх направляючих і іншої механіки. Зупиняє не стільки ціна і вага конструкції, як нерівність площини швелера на котру кріпитимуться плити. Чи то віддати на шліфовку, але в нас шліфанути їх більше метра невдасться, а хотілося би 1200 про запас. Чи то міркувати над іншим рішенням. Чому саме так? Хочу зберегти робоче поле стола максимально можливо. Поки нічого не креслив бо незнаю як бути з цим питанням. Які ще можливі варіанти? Профільний прокат? Іншими словами, варіанти і критика вітаються.
 8. Я не агроном, але ріпак озимий є. Витримує нижче двадцяти нібито. По дереву. Наскільки мені відомо для нормального використання деревини (сосни принаймні) в ній повинен бути якийсь процент живиці. Тому і валили коли сокогон припинявся\устаканювався або ще не почався. Надлишок живиці вилізе боком з часом. Перше це крихкість, друге це тіктиме на сонці. Мені колись такі дошки попались. Смолисті що піпєц, важкі. Ну, міркую, гнити не будуть. зроблю на дачі будку-читальню (туалет тобто) ще на оздоблення вистачить кухні. Добре що одним туалетом закінчилось. На сонці смола полізла зі всіх щілин. Знову ж таки про крихкість. Міцність смолистої частини менша , ІМХО. Ще коли довелось працювати в лісхозі то була практика витягувати смолу з деревини. Такий матеріал чомусь цінувався менше. Інші сорти(листьвяні) це суто технічні міркування стосовно заготівлі. Чим менше соку в деревині , тим менше мороки і ресурсів іде на просушку матеріалу. А мертве дерево, воно і в Африці мертве. Для сосни це критично як для будматеріалу. Нема живиці - ресурс зовнішнього використання зменшується, міцність падає. А синє дерево це запріла деревина. Звали живе, залиш на деякий час чи поріж і не розклади на просушку і воно посиніє. Мінус естетика і грибок. В нас на Волині як пронісся буревій літом в девяностих то лісу повалило багато. Не встигали переробляти. Наступного року деревина була вже синя. PS Стосовно статті з гугла. ХЗ. Сушили і в камерах і природньо, але в тіні під навісами. Щоб обробляли антисептиком ніколи раніш не бачив. Ліс, наскільки пригадую з дитинства, промислово переробляли цілий рік, але, здається , не різали в період весняного сокогону.
 9. Якось в батька взяв покористуватись болгарку ще ту совкову, 2 з лишнім кВт 230 диск. Береш в руки і відчуваєш , що тримаєш "вєсчь". Чесно кажучи треба мати здоровя її посовати. Плавного старту в ній від народження нема. Правда, їй пофіг що пиляти. Перемелює мох і болото і навіть не гикається. Там якщо диск, не приведи Бог, заклинить то шестерні не злиже, а просто в секунду викрутить руки туди куди вважає за потрібне. Відверто , я нею боюсь працювати. Максимум на що використовую це з крацовкою - зчищає фарбу і іржу до блиску . Я після неї "доїжджую" диски на 125-й в якості зачистних.
 10. Трішки не в тему, але це кругом так? Бо у нас насилля їх точок продажу. Причому за останні півроку. Враження що орендували всі приміщення котрі змогли знайти. Асортимент - ширпотреб. Чогось виняткового з інструменту щоб хотілось взяти чи вернутися не побачив. А якість так собі - китай нижче середнього. Це з візуального враження, бо якось купувати і перевіряти бажання нема. Зайшов орбіталку придбати. Запропонували супер-пупер універсалку за ціною на відсотків 30 вище ніж кругом і з вигляду і на вагу як дитяча забавка. Враження що там мотор з пластику, а не з сталі і міді, коротше як циганський штіль.
 11. Vitals. Модель не памятаю (щось типу 2321). 2 з лишнім кВт. Глибина під 90гр - 85мм. З мінусів - важкувата . Брав з розрахунку монтажа в стіл. Розпускав вручну сухі березові бруси 100х100 повздовж. Стрьомно, але реально не гальмує і не перегрівається на повному вильоті. Для ручного режиму треба щось легше і не глибше 50-60мм бо важко на руку і контролювати теж .
 12. Ну прям Навсікая із Долини Вітрів.
 13. Аз ох н вей. Тепер зрозуміло.
 14. А в чому гумор? І до чого тут електросамокати? Чи то я від життя відстав?