• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

Halser

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  26
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 Нулевая

О Halser

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Градизьк
 • Имя Пользователя
  Serg

Посетители профиля

187 просмотров профиля
 1. Це контрольна панель CMI8NE-SDI7G. Може бути ще клавіатура ARK8NE-SDI, камера і датчик переміщення IRVPI8SD. і т.д. Ось наче схожа система. Цитата: "CMI8UK-STD Бездротова панель управління з вбудованим комунікатором PSTN і аудіо перевіркою. Вбудований комунікатор забезпечує загальне використання дистанційного обслуговування та діагностики для планових перевірок та активації сигналізації. Додатковий модуль GSM може використовуватися для безпровідних установок. Великий вибір інноваційного обладнання, що контролює, допомагає забезпечити систему, яка найкраще підходить до способу життя кожного користувача. Відповідний стандарту EN50131-1 / -3 / -4 / -5-3 / -6 клас безпеки 2, екологічний клас II + PD6662 / 2010." https://www.security.honeywellhome.com/uk/products/intruder/control-panels/domonial/panels/462969.html
 2. Якщо маєте час, засоби і натхнення - підключіть до насоса з відомим питомим об'ємом (куб.см/оберт) і відомими обертами (об/хв) приводу. Вирахуйте загальний потік.(л/хв або куб.см/хв) Поміряйте тахометром реальні оберти гідромотора при відомому потоці масла. Так зможете приблизно вичислити питому кубатуру мотора (куб.см/оберт). І при бажанні - знайти в каталогах його паспортні дані або аналога. Потім треба оцінити величину втрат в моторі під навантаженням, це ще не менш морочлива процедура, пов'язана з вимірювальними приладами типу спеціального манометра. Втрати можуть бути критичні аж до повної непрацездатності мотора. Якщо вам такі танці з бубнами "влом", то краще здихайтесь тої залізяки і займіться більш продуктивною справою. З особистого досвіду - ніколи не шукайте проект і задачу під маловідому залізяку, що валяється, шукайте відоме "залізо" під конкретний проект. Бажаю удачі. )))
 3. Габарити підошви, будьласка. І який хід пінолі?
 4. І свої п`ять коп., пардон, пальців. ))
 5. Панель реверса стола з плоскошліфовального.
 6. Майбутня сверлилка. ) + "гіперболоїд інженера Гаріна". Кожуха б зняти...
 7. о.к.
 8. Ясно. "Будєм іскать"(с). )
 9. Що там з лотом? Якщо продано, то я зніму запит, або ви зніміть лот.
 10. Ця штука зветься шпунтубель. ) Колись користувався таким, поки не було фрезера. Ще й досі десь лежить, ще від діда. Як правило, колодки таких рубанків старі майстри робили з дуже якісної деревини типу клена, груші і т.п.. Можна на ручки для дрібних слюсарних інструментів пустити, щоб не викидати.
 11. Ось деякі варіанти мотажних плит.
 12. Можна, якщо застосувати електричні кінцевики та відповідну схему управління. Кріпиться ГР до стандартної гідравлічної плити, в даному випадку 1-місної. Але в цьому ГР золотник має закритий центр, тому необхідний додатковий клапан розвантаження насоса.
 13. Від станочної гідравліки до мобільних машин і механізмів. Це уніфікована серія, аналоги виробляються всіма світовими брендами. В Україні теж випускають (Харків). В системах керування гідроциліндрами, гідромоторами і т.д. Наприклад, 3-позиційний ГР вашого типу може керувати гідроциліндром або мотором в режимі - "вперед - нейтраль (вимкнено) - назад". Гідрозамок служить для гарантованого утримання положення штока циліндра під навантаженням при нейтральному положенні ГР.
 14. 1. Польський золотниковий 3-позиційний гідророзподільник з закритим центром, з електроуправлінням . 2. Двосторонній гідрозамок. Модульна серія стандарту CETOP 3 для стикового монтажу на плиту. Умовний прохід 6мм, тобто макс. потік масла 25-30 л/хв.
 15. Колись були такі пристрої підготовки даних для ЧПУ. http://www.vintage-icl-computers.com/icl49b А сама плата заокеанського походження. https://www.wbparts.com/rfq/1430-01-059-6057.html