Halser

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  25
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 Нулевая

О Halser

 • Звание
  Участник
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Градизьк
 • Имя Пользователя
  Serg

Посетители профиля

163 просмотра профиля
 1. Якщо маєте час, засоби і натхнення - підключіть до насоса з відомим питомим об'ємом (куб.см/оберт) і відомими обертами (об/хв) приводу. Вирахуйте загальний потік.(л/хв або куб.см/хв) Поміряйте тахометром реальні оберти гідромотора при відомому потоці масла. Так зможете приблизно вичислити питому кубатуру мотора (куб.см/оберт). І при бажанні - знайти в каталогах його паспортні дані або аналога. Потім треба оцінити величину втрат в моторі під навантаженням, це ще не менш морочлива процедура, пов'язана з вимірювальними приладами типу спеціального манометра. Втрати можуть бути критичні аж до повної непрацездатності мотора. Якщо вам такі танці з бубнами "влом", то краще здихайтесь тої залізяки і займіться більш продуктивною справою. З особистого досвіду - ніколи не шукайте проект і задачу під маловідому залізяку, що валяється, шукайте відоме "залізо" під конкретний проект. Бажаю удачі. )))
 2. Габарити підошви, будьласка. І який хід пінолі?
 3. І свої п`ять коп., пардон, пальців. ))
 4. Панель реверса стола з плоскошліфовального.
 5. Майбутня сверлилка. ) + "гіперболоїд інженера Гаріна". Кожуха б зняти...
 6. о.к.
 7. Ясно. "Будєм іскать"(с). )
 8. Що там з лотом? Якщо продано, то я зніму запит, або ви зніміть лот.
 9. Ця штука зветься шпунтубель. ) Колись користувався таким, поки не було фрезера. Ще й досі десь лежить, ще від діда. Як правило, колодки таких рубанків старі майстри робили з дуже якісної деревини типу клена, груші і т.п.. Можна на ручки для дрібних слюсарних інструментів пустити, щоб не викидати.
 10. Ось деякі варіанти мотажних плит.
 11. Можна, якщо застосувати електричні кінцевики та відповідну схему управління. Кріпиться ГР до стандартної гідравлічної плити, в даному випадку 1-місної. Але в цьому ГР золотник має закритий центр, тому необхідний додатковий клапан розвантаження насоса.
 12. Від станочної гідравліки до мобільних машин і механізмів. Це уніфікована серія, аналоги виробляються всіма світовими брендами. В Україні теж випускають (Харків). В системах керування гідроциліндрами, гідромоторами і т.д. Наприклад, 3-позиційний ГР вашого типу може керувати гідроциліндром або мотором в режимі - "вперед - нейтраль (вимкнено) - назад". Гідрозамок служить для гарантованого утримання положення штока циліндра під навантаженням при нейтральному положенні ГР.
 13. 1. Польський золотниковий 3-позиційний гідророзподільник з закритим центром, з електроуправлінням . 2. Двосторонній гідрозамок. Модульна серія стандарту CETOP 3 для стикового монтажу на плиту. Умовний прохід 6мм, тобто макс. потік масла 25-30 л/хв.
 14. Колись були такі пристрої підготовки даних для ЧПУ. http://www.vintage-icl-computers.com/icl49b А сама плата заокеанського походження. https://www.wbparts.com/rfq/1430-01-059-6057.html
 15. Здається, цю штуку вже шукали. )