woodshop

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  66
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

1 подписчик

О woodshop

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 23.09.1984

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 1. Більш конкретніше та бажано з прикладом, чи файлом. Розглянемо приклад з циліндром та 3D-декором (а не 2D зображенням, яке можно зпроєктувати (Project) на поверхню, та вже далі створювати на базі цього декор на циліндрі) Маємо циліндр та декор: Розгортаємо циліндр використовуючи UnrollSrf , отримуємо його розвернуті поверхні: Базуємо декор на поверхню: та використовуємо FlowAlongSrf таким чином: 1. вибираємо декор 2. клікаємо по базовій поверхні, тобто по тій поверхні де розмістили декор, ближче до кутів 3. клікаємо по відповідному куту, але вже циліндра вуаля: Тепер розгортку та все непотрібне можна видалити. Як саме працює (тонкощі щодо кутів та розміщення) команда FlowAlongSrf читайте http://docs.mcneel.com/rhino/5/help/en-us/commands/flowalongsrf.htm або дивіться https://www.youtube.com/results?search_query=rhino+flow+along+surface Треба трошки приловчитись з цією командою, спочатку можна плутатись та об`єкт який морфимо по іншій поверхні може бути перевернутим, погано збазованим і т.п. Можете потренуватись на цьому прикладі, що я привів, файл: test_b.3dm
 2. Пропуную тут (не дивлячись на існування спеціалізованих, але сторонніх ресурсів) обговорювати роботу, проблеми та все інше зв'язане з проектуванням у Rhinoceros, як по металообробці, так і дерево/полімер обробці, це стосюється всіх питань та аспектів: CAD, ріновських CAM (RhinoCAM), плагінів та роботі у Grasshopper (параметричні вироби). Якщо працюєте у Rhinoceros та маєте що показати з робіт, то давайте разом вчитись один у одного.
 3. Так, той, що львівський, два роки тому, що аппарат, що гнучкий вал -- made in Germany (не розроблено/упаковано/дизайн/вироблено для), а саме пощастило взяти німецьку річ, всі штріх-коди і т.п. німецькі. А у чому каверза вашого питання?
 4. Користуюсь Proxxon FBS 240/E, він на патроні 0,3 - 3,2 мм, також додатково використовую гнучкий вал 110/P, він на цангах 1 - 1,5 - 2,0 - 2,4 - 3,0 - 3,2 мм, ніяких питань, якість. Оскільки він мені потрібен для довгих робіт по деталях 50x100мм (дерево, кольормет), то головне це його не гучність та низька вібрація.
 5. Поздоровляю! стіл без Т-пазу? на скотч закріплювали заготовку? Шпіндель здається менше 2.2 кВт, та без рідинного охолодження?
 6. Спасибо, это у меня получается более новая модель или более старая? Раньше не нужно было подключать? Например в официальном видео годичной давности такого в аппарате нет. И еще вопрос про порошковую проволоку с флюсом, та, что без газа можно, в инструкции указано как работать только со сплошной проволокой (еще слово сплошная выделенно жирным), а как с порошковой нет, режим тот же самый? Полярность и т.п. не нужно переключать? Спасибо.
 7. Купил полуавтомат Патон ПСИ-160S (сейчас в эпицентре 8500), разбираюсь, сразу появились вопросы еще до включения, на моём аппарате есть то, чего нет ни в инструкции, ни на видео: вот схема из инструкции: Подскажите, что это за провод и для чего он нужен? Сейчас выходные и только через 3 дня можно будет с патоном связаться. Спасибо. И еще вопрос, кто как колхозил себе возможность использоваться катушек D100 с посадочным местом 18-20мм?
 8. Беру перший апарат, на ньому же буду вчитися, до того навіть MMA електродну зварку не пробував. Що взяти TIG чи MIG/MAG (ПАТОН АДИ-200S або ПСИ-160S)? Ціна відносно однакова, балон треба купляти в обох випадках, а також електроди для TIG та катушку для MIG/MAG.
 9. токарка з сверлилки
 10. за які відповіді бро, покажи фото.
 11. Гарно, в ФСШ-1А стоять від 3.5 кВт. Каретку робити будете?
 12. Всем спасибо за ответы, заказал на 1.5 кВт.