Saniok 69

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  98
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

30 Нулевая

О Saniok 69

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Павлоград
 • Имя Пользователя
  Олександр

Посетители профиля

200 просмотров профиля
 1. Какой вес?
 2. Какой вес?
 3. "Прості умови" , це якось ні про шо! Чісте поле, густий ліс, під яким кутом,чі по якому радіусу, яка довжина?????
 4. Манометр+трубка потрібної довжини+сосок з камори з золотником+резинка під конус, приблизно 12---16мм,з отвором по центру 8мм В тубкі ріжеться різьба з одного краю під манометр, здругого під сосок, скоріш за все через перехідник, попереднє зчіщаються залишки резини і ріжеться різьба. Все збирається до купи, на край натягається резинка, конусом у свічковий отвір.
 5. Газ зазвичай ставлять на завідома справний і відрегульований двигун - запалення, клапанці,.... Тоді все працює довгенько.
 6. Капни мастила моторного грамів по 10-15 у слабі ціліндри, і зміряй знову. Якщо компресія підніметься - то поршнева, якшо ні - - клапана, обійдеся малою кров'ю--ремонтом головки
 7. Мабуть знайомства з цією чудовою стравою ми не дочекаємось! Треба збирати речі та їхати у https://youtu.be/gnp-JBmZ-L0
 8. Вже начебто неділя, а плову ми так і не зкуштували!
 9. Панове, як би воно було так просто, ніхто б не зв'язувався з дорогоцінними вітряками і сонячними панелями! Хто небуть задумувався чому пищіть ремінь генератора авто,як трохи водички поподе, там же навантаження ніяке. Ніяке, поки не повернеш ключ і не подаси збудження. Так це маленький гена. Можна поставить вентилятор шоб дув на вітряк, напругу на двигун, залишок у карман!
 10. Оце з тієї ж пьєси! Тесла застрелився б отим блендером!
 11. В 16 на 4 ступени переключения больше, соответственно на 4 семистора больше, отсюда и цена. У меня мережик 9-9, 9 ступеней, стоит почти на улице, под навесом, температура шо на улице, только вода не капает. Чувствует себя нормально. Это так, для информации. А ТВшка чудова!
 12. @San_Odessa А чого не 12-1-40? Он на штуку дешевле. @Stebium1 счётчик обичный бытовой электронный, модель х.з, беленький.
 13. При нулевой нагрузке счётчик наматует 20-30вт/ч, в режиме "транзит", мимо стабилизатора, счётчик--0.
 14. Это не ошибка, это 7-ми летний опыт использования стабилизатора!
 15. Потребление увеличится максимум на 50вт от потребления без стаба. Ждать, шо соплями и подстанцией займётся энергокомрания можно десятилетиями, а работать надо уже вчера!