Cергей

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  243
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя Cергей

 1. Писец, проще новую мастерскую отстроить
 2. Ну в общем проблема вписана в заглавие темы. С арендой линейки как я понял- пролетел. А как можно обойтись без нее? Станину вроде вывел, и на моей линейке - мостике есть грань 55*, а на станке у меня оказалось 45*. Помогите советом.
 3. Железяка станочная но не каленая. Как делалось, не в курсе, не видел (режимный объект) но знаю что фрезеровались углы на синусном столе, а потом на нем же и шлифовалось. А вот этого я к сожалению пока не знаю, так как мостик я должен был отдать, и проверить пока не на чем,только надеюсь что на такой короткой длинне может ее не повело?
 4. Такой же расклад, только до Европы не дотянул, все по Украине. Но географию Украины изучил- школа отдыхает!
 5. Ну, в общем,дело сдвинулось с мертвой точки. Мостик пришлось отдать, наверное больше года пользовался. Обещания Андрея Ткача так и остались обещаниями, он весь утонул в новых проектах. Поэтому решил идти по подсказанному пути. Нашел в барахолке у Де Кубика подходящую железяку за 100 грн, нашел исполнителя и за 200грн забрал вот такую красоту: Один угол 45 градусов а второй 55. Продолжение эпопеи буду двигать в своей теме:
 6. Ні, на закльопках.
 7. Я так понимаю, все эти новшества в угоду фрезировке? Под какой КМ шпиндель?
 8. Пиноль новая или старую модернизировали?
 9. А вони що, справді є на форумі?
 10. Шось зажав я витрачати пів пенсіі на кожух ременя, звісно не підмоторна плита яка є дефіцитом, кожухів в продажу валом але не дешево, від 450 до 600грн,тому вирішив, що це корито, яке ніяк не впливає на якість свердління, зробити самому. Трапив на очі підходящий донор,думаю всі впізнали,що це таке? Трохи помудохався з вимірами та підгонкою: І ось що з цього вийшло,може трохи заяскраво блищить, але для сільської місцевості згодиться.
 11. Ну до роби так як задумав. Охолоджуюча рідина потрібна по любому, чи це масове виробництво чи одноразове,бо з рідиною свердлити набагато легше,а от робити повноцінну установку чи користуватись фляшкою, тут рішає кожен сам для себе.
 12. Мо це й собі шось замутить поки не складений і не фарбований?
 13. Блін, то ж мабуть Володін корпус а я тобі пропоную що куди причепить.
 14. А що тобі заважає вкурнути 2 штуцери чи може й 3 і поз,єднувать шлангом? Тим більше що в твоєму корпусі я не бачу отвору для галетніка як у моєму.
 15. ну якщо у тому потовщенні зробити отвір, та вкурнути штуцер під шланг, то може буть. Хоча мені здається що і без потовщення штуцера можна вкурнуть.
 16. Заліз у черево, пофоткав,якщо дивитись із сторони кнопок то по правому борту нема нічого а по лівому є виступ але я не певен що це для сожу.
 17. Майбуть у моєму варіанті СОЖ не планувався.
 18. Да справді, за такі гроші можна брати навіть тільки для того "щоб було".
 19. Cтіл свердлилки не таке авторітетне місце щоб із за нього було стільки клопоту!
 20. Та, як би з 2х останніх фоток видно яке було і яке стало, яку ще якість шукать?
 21. Ну, можна попребувать.
 22. Ну зрозуміло, але зараз як би не треба, плита ж у доброму стані, я шабером день махався.
 23. І як воно має робити? Просто шарувати площиною круга по плиті?