Cергей

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  144
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 Нулевая

О Cергей

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
 • Город
  Житомир
 1. Вставлю и своих пять коп.Не знаю как стружка и другие варианты а окалина от болгарки, это жесть. На себе испытывал раз пять. Сам ни разу не вынял. Не стоит надеяться что "само выйдет". Потому только врач,и чем на дольше откладывать, тем будет хуже.Последний раз попал просто до смешного обидно,нужно было прутик на 8 резнуть, пренебрег очками и попался. 6 часов вечера.В поселке офтальмолога вообще нет. Я спасался до утра новокаином,(капелька новокаина пипеткой в уголок глаза) быстрое облегчение,часа на полтора-два хватает. Так что не пренебрегайте очками.
 2. Щось я не розумію, якщо продаван з нашої пісочниці, і не хоче віддавати товар при зустрічі (абсурд), то може ПІБ в студію, народ має знати своїх героїв.
 3. А что так? Раз будешь рассказывать о китайцах, расскажи и про НС12.
 4. Дуже зацікавило це питання.
 5. Ти роби як знаєш, а я б на твоєму місці (так як ти користуєшся інвертором),здав би все і на отримані девіденти купив би те що потрібно зараз. Думаю ,якщо сховаєш, через деякий час знову повернешся до цього питання. Якщо до міді відносишся з благоговінням,можеш спробувати переплавити ті дроти на потрібні тобі заготовки.Але цей підхід вже потребує незначних додаткових витрат грошей і часу.
 6. Разбирается за 3 сек,попробую по всякому.
 7. Да нет ничего страшного в болгарке, если пользоваться отрезным кругом по касательной с малым градусом то снимается даже меньше чем шабером. Из недостатков: быстро засаливается круг краской, маслом, пылью от чугуна.
 8. Всем здравствуйте. Наступили холода, в гараж идти не охота, а работать надо. По такому случаю шурин подогнал буржуйку, но уж больно маленькую, 26 на 45. Гараж я таким чудом не нагрею, а вот для токарного 2*3м думаю подойдет. Но как позже оказалось, вся эта техника разборная.Отсюда вопрос:просто собрать и пользоваться,или еще нужна какая то замазка, герметик глина и. т д.Цена улыбнула, весу килограм 43-40.Все таки мы наверное жили при коммунизме,только не знали об этом.
 9. Возьму на заметку, задняя бабка после шабровки на 2мм ниже центра, пока в раздумьях, как и чем буду подымать.
 10. Вітаю, Тарасе, з притбанням! Трактор ще не кончений, і себе відробить,тільки як і станок потребує обладнання, якщо звісно плануєш сам працювати, а якщо відновлення на продаж, то (дивлячись на твоє відновлення станка), тебе чекають витрати і часу і грошей, але роботою на зиму ти забезпечений. Не дивлячись на те,для чого ти його узяв,подумовуй про передній привод,бо без передка це тільки пів трактора,тим більше він з заводу пристосований для передка. Стікло з кабіни майбуть просто вікинули і бляху приварили щоб провести шланги до додаткової пічки.Не пам,ятаю на скільки, але знаю точно що на наших тракторах що познімали з СПСов, максимальні оберти двигуна були більші ніж у звичайного трактора.
 11. По лінійці- згоден, а от індикатором з рухомого містка, не згоден.Індикатор буде повторювати нерівності по яких рухається місток.Треба якось приладнатись, щоб місток рухався по площині рейки,(якщо вона рівна). Така ж фігня і в мене.
 12. Та міркую собі що в Макса вийде все то.