Cергей

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  262
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

31 Нулевая

О Cергей

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Житомир, Чоповичи

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Да

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

492 просмотра профиля
 1. Вот спасибо! Родная таблица имеет расхождения с таблицей 1615.
 2. Приблизно таке і в мене було. Під,їхав знайомий перевірити компресію у форд скорпіо 2.9V бензин,нерозмитнена. Двигун-казка, питаю,чого не розмитнена,каже,на донора.У той час всі іномарки в окрузі я знав, ще й подумав,нафіг йому цей донор як не в нього не в родні скорпов нема. А через деякий час з,являється в селищі гарна, (що нова),червона Победа з офігітельним подривом.Як пізніше виявилось що це семе той Скорпіо,тільки з облудою Победи.
 3. затачиваеш нож, мочаешь в масло и вперед, одной рукой оттягиваешь,другой подрезаешь.Заточка и мочание в масло частое.
 4. Да блин...... час времени и 10км пути
 5. Здравствуйте. Возможно ли использовать вашу оправку после шлифовки в качестве поверочной скалки,или она не сгодится для этих целей?
 6. Нифига себе рынок сбыта! Если не секрет, что же вы такое производили?
 7. Как то стремно все! Вложена энная сумма в станки,( немалая),с металлообработкой на "вы", какие же были планы, чем руководствовались? Как я вижу ситуацию.Если делать все самому, в ближайшее время зароботок не светит. Потому срочно нанять электрика-станочника для запуска станков, и хотя бы одного токаря фрезировщика, запустить рекламу. Даже в таком варианте быстрый результат маловероятен,хотя много непоняток по поводу региона проживания,мониторинг конкурентов, и вообще спрос на металлообработку.Что то подсказывает что все это добро досталось не за дорого и спонтанно,как бы заранее не планировалось. То в таком случае лучше все продать и вложить деньги в то, в чем разбираешься.Может малехо сумбурно,без обид.
 8. С одной стороны- да, обидно, у меня и у троих сыновей, б/у на укр регистрации, и по цене не малой относительно украинских зарплат, а пол Украины катается на шаровых тачках. Да, виновато государство, только не за то что не присекло на корню, а за то что не сняло раззорительных налогов при растаможке ( могут же белорусы ездить на нормальных машинах при минимальной разтаможке). А у нас нужно к цене машины добавить двойную цену растаможки и народ естественно начинает искать выход из тяжелого положения, потому что законы пишутся не для того, чтобы народу стало жить легче, а для того чтобы с этого народа поиметь больше.
 9. Вирішення ситуаціі передбачається, але оскільки у результаті зацікавлені дві протилежні сторони,(не буду називати, бо пришиють політику),і кожна сторона з цого вирішення хоче взяти якнайбільше і поступатись не хоче, тому це вирішення затримується на не визначений строк, поки хтось не поступиться.
 10. Дякую за підказку! Майбуть саме це відео мене надихнуло на виготовлення таких тисків, тільки забувся де бачив, бо в неті їх мульйон. Саме те що паз короткий, мене і збиває, бо якщо рухому губку робити з направляючою, що бажано, то я не зможу використовувати ту площу що без пазу. Майбуть для більшого розкриття губок варто буде заморочитись і пошукати фрезера для збільшення довжини пазу.
 11. Сам ущільнювач так, краще шнурком,але я розказував як завести в ущільнювач розпорний клин, який може бути і круглий і трикутний., і саме його важко закласти в паз без приспособи.
 12. Тарасе! Тішуся твоєю наполегливістю попри фінансові негаразди. Молодець! А шклини в совдепії вставляли з допомогою ручки-крючка, якби його пояснити, взагалі кінець прутка на 10 розплескували, заточували у вигляді стріли, і робили отвір для клина. Тоді вставляли клин у отвір, а стрілу вводили поздож в ущільнювач. Одною рукою підпихаєш клин у отвір, а другою ,похитуючи з сторони в сторону стрілу ведеш назустріч клину який заходить зверху в стілу а знизу вже залишається в щілині ущільнювача.Звісно, словами важко передати суть приспособи але якщо пройом вікна не поведений шклину можна було розклинити за 3 хвилини. Ну, то таке. Успіхів тобі!
 13. Було б дуже добре,якщо буде щось нове,але бачу що майбуть зарано радію, бо твої параметри з моїми не зходяться. В моєму і у шпінделі і у ЗБ- КМ5, у лівій тумбі єлектрика, у правій ЗОР. Але за таблицю дякую бо нема ніякої. Тобто діти не допускають чи жінка?
 14. Поки погода диктує свої умови, і за покраску думати трохи зарано, рішив зайнятися тисками,бо якби і пази у станині гарні а прив.язати туди нема чого, тобто є, і на вигляд гарне але якесь тендітне, шоб добре напнувся до й зламав би. А оскільки я виховувався у совдепівських стандартах, то хочеться чогось моцнішого. Знову ж таки через брак коштів вирішив робити сам. Приміром намалював собі образно що я хочу і почав збирати залізо. На ютубі тисків,що блох на собаці, але більшість з них примітивний набор кутників з швелерами.Звісно і такі варіанти можна вважати підходящими для свердлилки,але хочеться чогось блище до станочного. Знайшов на форумі підходящу(не зовсім,завузька 80мм) залізяку, не знаю з чого вона,але думаю що це прижим з якогось велетенського фрезера. Є сліди окалини, мабуть гартувалась але напільник трохи бере і крім фрезеровки нічого не робилося товщина залізяки 40мм Є такий гвинт з бронзовою гайкою. Є декілька варіантів розвитку подій.Відрізаєм з передьньої губки те шо звисає і доточуєм ( зовсім не хочеться писати приварюєм) зверху до передньої губки.З іншої залізяки відрізаєм задню рухому губку, при.....доточуєм направляючу яка буде ходити в пазу, а може не треба і доточувати а випиляти губку разом з направляючою.А от далі пішли варіанти,або вмонтувати гайку в рухому губку, або гайку закріпити зпереду тисків, або...,або...Дорогі чіпмейкери! Хотілося б почути ваше рішення цієї задачі.Буду всім вдячний за поради.