Cергей

Пользователи
 • Публикации

  29
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Cергей

 • Звание
  Участник
 • День рождения
 1. На мой взгляд, панельку под кнопками надо было не красить, а очистить до блеска,хотя это только мое мнение. А вот направляйки смотрятся офигенно!
 2. Чет я не понял,колонна продается и в сборе и раздельно?
 3. тоже интересует внутренний диаметр
 4. В мойому дровоколі кут однакий, заходить добре,тільки на великих сучках стає, тому і маю інтерес до цієї теми.
 5. Пішов свого міряти, морква діаметр 80,довжина 240,крок 7 мотор можливо і більшей як 3.5 кв табличка дуже затерта.Буду шукать підходящу залізяку під маховик.
 6. Блискавка, відео ще не знімав? Цікаво побачити в ділі. В мене 3 фази, двигун майбуть 3.5кв,морква десь на 60 насаджена напряму на вал двигуна.Все дебеле і моцне, а от похвалитись бездогонною роботою не можу. В мене піролізний котел,тому дрова заготовляю твердих листвяних порід,переважно дуб. Якщо поліно без сучків то розколює діаметр 30 і довжина 50,але якщо моцний сук,то й на 20см двигун стає(мичить).Тому зацікавив твій варіант, невже з маховиком такого невеликого діаметра інерціонна сила може з легкістю трощити сучки.
 7. Станочок крутий, сверлилка як добре пристосована, хоч коло патрона а хоч у лещатах свердли, може й фрезерувати можна?
 8. лівша

  Я також лівша і можу сказати, що все залежить від того як себе привчиш. Як казав "Блискавка", поки вчителька у 1му класі тюйкала, щоб тримав ручку у правій руці до й пишу правою, а як ніхто не штрикав, коли починав працювати молотком, то так і стукаю лівою.
 9. Молодец! На старте станок выглядел страшновато.
 10. По аватарці пізнав!
 11. У меня 3 фазы, мне наверное не стоит заморачиваться с частотником. Я так понял что ты Джучи?
 12. А как у тебя расположен мотор, и какой,станки в общем (твой и мой двоюродные братья) похожие,питание потреблять будут одинаково, но меня напрягает огромный мотор в моем станке, а это потеря полезной площади в помещении где будет стоять.
 13. Це те саме що у всіх машинах ручка кпп управо і вперед це 5та передача, зато у тавріі -це задня!
 14. Ось такий дідо попав до моєї садиби вже пів року тому не за дорого,все робило,крутилося, але працювати було неможливо бо направляючі дуже зношені.У вільний час приділяю йому увагу, але коли доведу до ладу, не знаю.
 15. Будем чекати.