Lsdetsl_2

"Хонінговальний" думки вголос.

13 повідомлень у цій темі

Доброго вечора майстеровим.

По суті:

Маю нульцевий станок 2407 з військового КУнга.

Сама ідея.

В станку є механізм передачі крутного моменту при поступальному русі шпінделя і гвинт подачі.

Видаляємо гвинт подачі і усе що з ним пов’язано, замінюємо його на шток гідроциліндра. Гідростанцію ставим поруч.)

На сам шпіндель присобачуєм роз’єм для хон головок і ставимо усе на станину.

Подачу поступальну по принципу плоскошліфа з концевиками.

Це все на пальцях, але суть зрозуміла.

Питання спецам.

Чи варто заморочуватись?

Буду вдячний і за критику і за підказки.

Дякую.

post-028619600 1377499493.jpg

post-030896700 1377499496.jpg

post-041098800 1377499500.jpg

post-050952300 1377499504.jpg

post-099210900 1377499488.jpg

На фото станок не мій. Мій не ржавий.))

Змінено користувачем [email protected]
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что Вы хотите хонинговать этим изделием?У спецстанка не простая туда-сюдайка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все потрібно для мотоциклетних і скутерних циліндрів. Була можливість взяти разом з розточним штатний хонінгувальний 3Г833 але походу якщо не рахувати режиму виходжування то це тож проста туда сюдайка. Тільки вагою в дві тони яка навіть по ціні металу набігає.)  А місця не густо. Про більш серйозні станки мова не йде поки. 

Просто чи має ідея право на життя, чи все ж таки краще взяти штатний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для мопедов пойдет,я бы вместо гидравлики журавля сделал-есть такие фирменные хонинговальные,они проще конструктивно и дешевле,похожи на нефтяные качалки.

И неужели есть спрос на мопедные если цена нового комплекта цилиндр-поршень в среднем 500 грн?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Barth сказал:

для мопедов пойдет,я бы вместо гидравлики журавля сделал-есть такие фирменные хонинговальные,они проще конструктивно и дешевле,похожи на нефтяные качалки.

И неужели есть спрос на мопедные если цена нового комплекта цилиндр-поршень в среднем 500 грн?

В чотирьохтактних майже нема. Але двох тактні циліндри китай, не ходять зовсім. Тому тут тільки розточка. Склад чугуна не той. Плюс ще гільзовка і розточка з послідуючою хонінговкою різних нікасилів і алюсилів яких зараз в мотах ще більше як в авто і які просто не передбачують ремонтів. Але ж  "Не тут то было")))

Змінено користувачем [email protected]
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, 123 сказал:

Руки гЕть від станка! :)

Я такий мріяв купити, один час...

Для мотоциклетних не скажу, а для скутерних і мопедних хонстанок горизонтальний, циліндр в руки і туди-сюди швиденько, це буржуйська технологіяя, на ютубі ролики були.

Розглядав даний конструктив. Але є блоки які не просто тримати в руках. Станок лежить без діла. Для розточки вже маю старичка 278. Тому і руки чешуться з того що є.)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, 123 сказал:

Руки гЕть від станка! :)

Я такий мріяв купити, один час...

Для мотоциклетних не скажу, а для скутерних і мопедних хонстанок горизонтальний, циліндр в руки і туди-сюди швиденько, це буржуйська технологіяя, на ютубі ролики були.

по такой технологии и шатунные головки хонингуют с обеих сторон и прочие мелочи.Цилиндр лучше крепить.Шатун работает на качание пальца,даже не проворот,или совсем не работает-лучше контакт-теплоотвод от вкладышей.

А глубокое хонингование под поршень-другое дело и несколько другие нагрузки.Хонголова на кардане,не жестко.

Есть заказы-можно делать.И про спецмасло для хонингования не забывать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, 123 сказал:

Зробити держателі з ручками аби гаразд було тримати, а як що мова про вагу, то може столик підтримку щоб по ні човгати.

А з станком вийде як каша з топора, зіпсуєте точно, а чи з того що корисне вийде, сумніваюсь, на хонинговочних подача швидка, там гідравліка не знаю чи взагалі застосовується.

Так якщо не помиляюсь то є серія радянських хонінгувальних на гідравліці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, 123 сказал:

Зробити держателі з ручками аби гаразд було тримати, а як що мова про вагу, то може столик підтримку щоб по ні човгати.

А з станком вийде як каша з топора, зіпсуєте точно, а чи з того що корисне вийде, сумніваюсь, на хонинговочних подача швидка, там гідравліка не знаю чи взагалі застосовується.

там только гидравлика.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Один з варіантів. Просто станок 2407 це вже більша половина готового рішення для такого.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продайте даний девайс і купіть нормальний хонінгувальний верстат, втулите якось))), він місця багато не займе. Не займайтеся херньою. По перше-на відео верстат з гідроприводом а у Вас механіка, по друге-хонінговка це не просто пошмуляти хоною туди сюди))) Кут повинен витримуватися в межах 40-60градусів, бруски в хону як мінімум 3х видів по зерну + крацовочні щітки. На радянських хонінгувальних при кожній зміні брусків треба перекидати пасок на шківу, таким чином досягається краща точність при обробці. Ви собі уявляєте порядок роботи по переробці? При тому всьому, Ви повинні розуміти що хонінгувальним він так і не стане... З цього верстата можна зробити чудовий переносний розточувальний верстат. Такі апарати коштують немало...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну про переносний я думав. Але таким можна його назвати буде з натяжкою. Він не зовсім легкий.)) А привід я і думав переробити  на гідравліку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку