• Объявления

  • softm

   Добавления в правила   23.10.2018

   4. Правила сообщества 4.1. Пользователи с количеством сообщений менее 20,  или сроком регистрации менее 30 дней , или с рейтингом на форуме менее 20-ти, не имеет права заносить никого в игнор-лист по сообщениям форума.

влад55

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  45
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

О влад55

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  влад

Посетители профиля

193 просмотра профиля
 1. Доброго дня, яке биття інструменту заявлене. і яке є по факту яко Ви знаете?
 2. обратные кулачки есть в комплекте?
 3. Доброго дня шановне панство. Як на мій дилетанський погляд, даний блок піде до металобрухту)))) Причина проста-в даному випадку треба ще посадити кришки бугелів на певне значення, яке ми не знаємо, тому абстракно можна взяти 0,1, доплюсуємо 0,15 тих що вже є. на виході-0,25. Однозначно розточувати і по бажанню як фініш-хонінгування. Але мене цікавить інше питання, при зміщенні колінвала на 0,125, поршень теж підніметься до верху на те ж значення. Прокладку ГБЦ де брати будете???? Це без шліфу поверхні блока. а шліфанути бажано, будете приємно здавовані результатом))))))) При чому ТС не сказав яке виступання поршя у нього.....Плюс при такому зміщенні не забуваємо про масляний насос та сальники колінвала...Тому, на мій погляд, не варто так експерементувати, дорого дуже)))))
 4. Женя, конус який?
 5. які в неї параметри, діаметер, висота, хід???
 6. Макс, я такого верстата на метал відправляю. Робочий. без проблемний, так що пиши, мож ще що треба)))) Тільки рік та виробника уточни))))
 7. Дуже схожа на Мікроновську, VF серія...
 8. Богданчику, ти ліпше поїхав би у Володимир, там на прийманні металобрухту я бачив разбарахолений 1а62, своє добро віддав би, пару гривень докинув, і-маєш чим далі займатися з твердою надією на хороший результат...
 9. Можливо р8к5?
 10. станок комплектный???
  Ответственный продавец, товар соответствует описанию. высылка и упаковка на уровне, рекомендую..
  Оч ответственный продавец, рекомендую!
  Быстро, качественно, ответственно. Спс
 11. В нас ціна була 150-200гр, дешевше не буде. При ціні втулки на мерс або фолькс 5евро такаж і ціна на роботу. Так було завжди. По пам"яті остання ціга на втулки т25-т40 була в межах 150гр, то було літом прошлого року, не часто такі мотори попадають в роботу. тому і цін теперішніх не знаю))))