влад55

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  50
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Нулевая

О влад55

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  влад

Посетители профиля

203 просмотра профиля
 1. В даному типі підшипників шпінделя ,за звичай, використовується змазка Велосит або ж-і5, це суміш 9ти частин керосину та 1 масла і20, хоча можуть бути варіанти.Якісне мастило також суттево буде впливати на роботу станка. Погано звичайно що немає шильдика... Тому, на мій погляд))), зібрати все назад, перевірити індикатором, якщо биття шпінделя немає(а судячи по стану шпінделя та втулок на фото його там нема)-купуєте оснастку і насолоджуетесь)))))) Зрозуміти який КМ у шпінделі можна простим методом підбору. І мусите врахувати що як планшайба так і цанговий патрон мають бути під кріплення шомполом.В ідеалі замовити цанги під конус у Вашому шпінделі, але то коштуватиме троха грошей))))
 2. А що, втулки шпінделя не підтягуються? Взагалі то, треба було б поміряти знос втулок, шпіндель там навряд чи зношений. А биття самого шпінделя без планшайби Ви міряли?
 3. Якщо в штатах купувати. то треба рахувати доставку до порту, послуги брокера. доставку морем до України аба в РП, у випадку доставки в Гданьск-транспорт в Україну. І лишается питання розмитнення)))) Не думаю що в Одесі або Миколаєві адекватні ціни.... А взагалі то панове просте питання-чому за ввіз у країну обладнання яке не випускаєтся по місцю треба платити ще якісь кошти???? На цьому обладнанні людина підніматиме економіку країни випускаючи місцевий продукт та забезпечить робоче місце.... Ні, бабло давай...Де логіка..
 4. Странник, до 400кг нема питань, в легковій машині везеш без проблем. А такий станок як Вам впав у око, важить понад 1т. та габаритами теж не маленький... Бусом везти, якщо понад 1,5т., то 2х катковим. А така машина не всіх митницях проходить. Тож спочатку я б взнав на внутрішній митниці чи хтось подібний верстат завозив в Україну. Якщо завозили-Вас зорієнтують на суму розмитнення, в тоді вирішувати як ввозити-по білому чи контрабасом))))
 5. На сьогодні ввезти обладнання без розмитнення майже неможливо. Таке обладнання розмитнюеться як металолом, без варіантів, або розмитнюется як обладнання... Ввозив з РП круглошліфа WMW, розмитнював як деревообробний))))) Або домовлятися з рішалами, але тут теж бабця на двое каже))) Мені крикнули за вирішення питання 600 зелених, в касу заплатив 800. Так, на 200 більше, але в касу а не в карман.... Розмитнюють по кодах, якщо хтось завозив в Украіну офіційно такий апарат. то він є в базі разом з ціною розмитнення, якщо ні-беруть середне по інтернету в країні де був куплений станок, і з цієї ціни розраховують вартість розмитнення. Як металолом вигідно оформляти коли вага до 1т. І на юр особу дешевше виходить, є там якісь нюанси....
 6. Доброго дня, яке биття інструменту заявлене. і яке є по факту яко Ви знаете?
 7. обратные кулачки есть в комплекте?
 8. Доброго дня шановне панство. Як на мій дилетанський погляд, даний блок піде до металобрухту)))) Причина проста-в даному випадку треба ще посадити кришки бугелів на певне значення, яке ми не знаємо, тому абстракно можна взяти 0,1, доплюсуємо 0,15 тих що вже є. на виході-0,25. Однозначно розточувати і по бажанню як фініш-хонінгування. Але мене цікавить інше питання, при зміщенні колінвала на 0,125, поршень теж підніметься до верху на те ж значення. Прокладку ГБЦ де брати будете???? Це без шліфу поверхні блока. а шліфанути бажано, будете приємно здавовані результатом))))))) При чому ТС не сказав яке виступання поршя у нього.....Плюс при такому зміщенні не забуваємо про масляний насос та сальники колінвала...Тому, на мій погляд, не варто так експерементувати, дорого дуже)))))
 9. Женя, конус який?
 10. які в неї параметри, діаметер, висота, хід???
 11. Макс, я такого верстата на метал відправляю. Робочий. без проблемний, так що пиши, мож ще що треба)))) Тільки рік та виробника уточни))))
 12. Дуже схожа на Мікроновську, VF серія...
 13. Богданчику, ти ліпше поїхав би у Володимир, там на прийманні металобрухту я бачив разбарахолений 1а62, своє добро віддав би, пару гривень докинув, і-маєш чим далі займатися з твердою надією на хороший результат...
 14. Можливо р8к5?