влад55

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  277
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

влад55 last won the day on 5 января

влад55 had the most liked content!

Репутация

85 Хорошая

2 подписчика

О влад55

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  влад

Посетители профиля

532 просмотра профиля
 1. Не все так однозначно. Безумовно така тенденція існує, це життя))) Молодий чоловік, пройшовши певний курс фахової підготовки, зрозумівши що може робити дану роботу самостійно, йде на свій хліб. І тут починаються підводні камені)))) Місце роботи ( з нормальним доїздом для клієнта та в межі міста) знайти за невеликі гроші, інструмент, електронне забезпечення, помічник (для початку хоч один), якісна запчастина за адекватну суму (брати Стругацькі)), клієнт, і саме основне-відповідальність. Пройде немало часу поки всі ці моменти притруться. Не всі витримують це навантаження. Не всі мають фінансову підтримку. Ну а по поводу заробітку скажу просто, в мене хлопці отримують половину від ними заробленого, токар-ставка + 50% від халяви. Крім того, согодні розумні люди, рахуючи кошти, заключають договори на обслюговування свого підприємства. Це вигідніше ніж брати на роботу токаря-фрезерувальника з зп від 15к і купувати верстати та інструменти. По договору щомісячна оплата складає суму від 5к. Робиш ти щось чи ні для них-кошти прийшли. Можеш за 2місяці зробити одну шпильку, можеш і попрацювати на суму більшу ніж 5к. В середньому всерівно +. Панове, давайте будемо відвертими-в нас спокійно можна заробляти нормальні кошти. Головне при цьому не лінуватися і не пливти по течіїї)))
 2. Приблизно так і миємо зараз, підігріта соляра на початку, гаряча вода з миючим на завершення. Довго, дорого, малоефективно. Зі збоченнями у вигляді бск чи димексиду не з*язуюсь)))
 3. Більшість тих, хто використовує даний продукт в такі тонкощі не вникає. Вам окрема подяка за розжовування. З пластиком то взагалі окрема пісня. Після коксування сажою та очистки-50% колекторів йде до смітника, підсоси та тріщини, обрив перегородок.. Ефективна хімія само собою, без неї дуже важко, але є один момент. Кархером абсолютно не зручно робити таку роботу в плані забруднення навколишнього середовища(читай-боксу, та й на вулиці цю роботу виконувати теж не комільфо))) Залишається по старинці - щітка, йоршик, соляра, ну і в кінці хімія... Тобто муторно і довго. Варіантів прискорити процес немає. Ніби УЗ виглядає альтернативно, але я особисто не бачив результатів такої мийки.
 4. В нас, на заводі по ремонту авіа двигунів, використовують лабаміт і до сьогодні. Саме в УЗ ваннах. Миють лопатки, сопла і ще щось))) Титанова лопатка після мийки як нова. Ванни там великі-1000+ л. От саме вони і надихнули зацікавитись темою. Зрозуміло що ідеальних рішень не існує, але при порівнянні ціни на нове обладнання, різниця між високотисневою і УЗ мийкою -в 2 рази. На цю хвилину думки при обговоренні даної проблеми розійшлись. Маємо три варіанти- УЗ, високий тиск, *джакузі*. Знову ж таки зрозуміло що самий бюджетний варіант рулить, АЛЕ!!!. самий бюджетний не значить самий кращий. Питання в оптимізації самого процесу, де миття запчастин займає дуже багато часу, крім того, ще й мойщика треба тримати в штаті, а це робота брудна і мало хто на неї згоджується. Хоча в ній є свої плюси-витривав на мойці три місяці-можна вчити робити двигуни))))
 5. Розумієте, тут некоректне порівняння))) Як ваги деталі так і ступені загрязніння))))
 6. Нічого ще не вирішено,якраз навпаки- йде пошук оптимального вирішення. Питання то досить болюче. Саме просте рішення було подано вище камрадом Андрієм-повітря. Тоді вирішується багато питань і по ємкості і по нагріву. Залишається лише одне, час мийки і власне-якість..
 7. Ви описали звичайну мийку, зроблену на принципі високого тиску. То ще за союзу використовувалося. Мінусів багато в ній. І чому УЗУ не вигідна? В чому її небезпека для здоров*я? Я не відстоюю свою думку як єдино вірну-хочу розібратися для себе, та й багатьох тут така тема повинна цікавити. З утилізацією простіше-маю ізольовану рідким склом вигрібну яму кубів на 10))) Ще не викачувалася))) Якщо прийде час-скоріше за все заключим договір з водоканалом, Це в тому випадку якщо не знайду дієвий абсорбент. Користуюсь каустичною содою, що теж здоров*я не додає, як і люба хімія.
 8. Різці для борштанг проскакували недовно в барахолці, і під круглий отвір, і під квадрат. Сам користуюсь різцями зробленими з поломаних центровок р6м5, є в запасі трохи твердосплава. Для чавуну р6м5 хватить за очі. Для початку треба борштангу зробити, а тоді вже з різцем мудрувати.
 9. Доброго всім дня. Вирішив створити тему по побудові промислової УЗ мийки. Оскільки для рядового українця цінова політика на такий продукт майже не під*ємна,питання такого роду-на алі продаються певні комплекти для власної творчості. Та як вони себе показують в ділі-невідомо.Може хто юзав? Радий буду любим підказкам, думкам, критиці і т.д))) Оскільки мийка потрібна для миття запчастин двигунів,літраж в межах 200-250л.
 10. Всім радості і добра! Воістину воскрес!
 11. То не бомжатник, то майстерня в процесі розвитку без відриву від виробництва. Тут основне не зупинятись))) Зрештою клієнту пофік де робиться якісний виріб, головне ціна.
 12. Думаю що *пожиттева гарантія* то не більше ніж маркетинг. На дилерських СТО інструмент, типу хазета, підлягає заміні щорічною. А це дуже не дешевий інструмент. За снепон знаю точно-міняють))) Але там теж є підводні камені
 13. + за джитісі, теж використовую. Починав з станлея в 91му, то був напівпрофесійний інструмент, але для нас-як манна небесна))) Потім пробував кінг тон, теж нічого поганого сказати не можу. Зараз працюю з двигунами хазетом і торохи є снепона. Динамометричні-малий станлей(йому років з 20ть вже)) середній-кінг тон, великий-шталвіль. Маю нездорову тягу до зручного інструменту і не шкодую на це коштів))) Дуже подобається хазет, відмінний інструмент.В Україні іх представляла київська Автомеханіка, але з головою вони як не дружили, так і не дружать.Ціни загнані за хмари. З бюджетного варіанту використовується кінг рой та джонесвей, на рік часу вистачає.Раніше більше використовував 1/2, зараз все таке тендітне,то перевага 3/8.
 14. Думаю, що конус шпінделя проточували, на старих підшипниках, скоріш за все. було певне биття,поміряли і проточили. Ви поставили нові підшипники-от і вилізло. Навряд чи кінець зігнутий