влад55

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  18/5
 • Content count

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
`

влад55 last won the day on June 2

влад55 had the most liked content!

Community Reputation

178 Отличная

2 Followers

About влад55

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  влад

Recent Profile Visitors

1008 profile views
 1. Нормальний верстат, простий як двері.Займає мало місця. Шпіндельній вузол проблемний тоді, коли не знаєш що з ним робити)))
 2. Користуюсь таким олівцем регулярно, виробник Полтава.Хватає на добрий рік часу.Цей олівець для грубої провки. Для тонкої правки користуюсь голками місцевого виробництва, фірма Елкор. Голки правлю раз в 1,5-2 місяці абразив в основному см1, см2
 3. Для початку проміряйте тиск в паливній системі, дуже схоже на паливний насос. Оскільки Ви користуєтесь в основному газом, можливо, що перейшовши на бензин насос просто підхопив все те гівно що зібралось в баку. Тиску хватає відкрити форсунку але замало щоб розпилити, маєте розхід в рази більший Потенціометер там має бути, на заслонці
 4. Шатуни проміряти на овальність. По мануалу дивитись межі допуску. Якщо дійсно монтажний в межах 0,10, то відчуєте руками))) Хоча як на мене то забагато, 0,06-0,08 У Вас втрата тиску скоріш за все на розпредвалі.
 5. Щось я не зрозумів. поправте якщо шо. В четирьох кулачковий патрон зажимаємо задній кінець, люнети, повертаємо стіл і (якщо є потреба)саму бабку на потрібний кут, шліфуємо. Чи мо щось не так?
 6. Так в чому проблема то? То й же шипман 1300 з ВШГ спокійно цей конус робить. Там більше гемору з контролем і виставлянням чим зі шліфовкою))))
 7. На шийці, яку Ви хочете шліфанути, стояв ігольчатий підшипник чи втулка?
 8. Щось я не зрозумів це питання. Для зовнішнього шліфування не бачу жодних проблем і зі шліфуванням і з контролем якості. При шліфуванні внутрішнього конусу-люнети + постійний контроль мікаторами.Якщо це необхідно.На токарних дуже мало хто використовує внутрішній конус, хіба щоб виставити ПБ. А верстати де застосовуються цаегові патрони, як правило маленькі, типу іж-шаублін. Для чого витримувати мікронні допуски у внутрішному конусі 16к20 чи 1м63?
 9. Великий + підлоги з плитки чи шліфованого бетону в тому, що можна зробити теплу підлогу. Чи електро чи парове-то як кому виходить. В мене в боксі лежить бруківка. Вже 10років. Дуже проблемна штука. Важко прибирати, Якщо пролилась якась рідина (масло чи охолоджувана, та навіть вода) абсорбує бруд. З часом налипають горби з того бруду. Мусово чистити 2-3 рази на рік.Тодв просто варіантів не було, робилося з чого було можливо. В цеху-залита бетонна підлога. 8років стоїть. І грім її не бере))))
 10. Завтра подивлюся, був повний комплект. В особисті киньте телефон, дам фото
 11. Зайдіть на канал Діми Бербраера, напишіть йому, думаю що не відмовить, та і відос одразу зніме))))
 12. Самий простий вихід з положення-аератор для акваріума. Включили і забули, він насичує повітрям і робить мінімальний рух ЗОР в бачку. Цого як правили досить щоб не розклалась ЗОР
 13. В продажу Був білого кольору, густий))), Прибалти робили ніби то..Назву не згадаю, туба була блискуча, під нержавійку.Середина 80х..