• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

влад55

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  31
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Нулевая

О влад55

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  влад

Настройки Барахолки

 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0
 1. В нас ціна була 150-200гр, дешевше не буде. При ціні втулки на мерс або фолькс 5евро такаж і ціна на роботу. Так було завжди. По пам"яті остання ціга на втулки т25-т40 була в межах 150гр, то було літом прошлого року, не часто такі мотори попадають в роботу. тому і цін теперішніх не знаю))))
 2. Хонінговка потрібна, покращує змазку та й в отворі забирає всі гори та долини від різця)
 3. Савелич, роблю завжди 2сотки на діаметр, претензій жодних не було, розточую сам, мотори збираю також сам)))) Тут людина про мікрони пише, я й написав у відповідь як йому розточити щоб зловити 5мк))))))
 4. І не переживайте що втулку викрутить від перегріву бо замалий припуск, грець її не вхопить, працює за милу душу))))))
 5. Курц, з повагою до Вас, але про які розгортки Ви говорите? Про які мікрони??? Все набагато простіше-якщо є розточний та хонінгувальний, розточив з припуском в 3 сотки та довів на хонінгувальному. Отвір після хона має бути на 0,01 в мінус. то є 0,005 на діаметр, для т40 то аж занадто добре, вони з завода з таким розміром не йдуть)))) Якщо хонинговки немає-розточка має бути в мінусі пів сотки, палець повинен заходити від киянки, 5хв роботи і діаметр отвору збільшиться ще на пів сотки, так як при навантаженні палець сяде. А ви про якісь розгортки)))) Колись за Союзу ще кулькою від підшипника прокатували))))))))))) Цей спосіб мабуть теж має право на існування)))))
 6. расточу на координатке без проблем или прохонингую, как скажете, занимаемся этим с 92го)))))))
  Оперативно, рекомендую
 7. Перших 3 фото, дуже схоже на цанговий шпіндель для клапанів від малої шліфовки для клапанів авто..
 8. Ще ні, завод з 15го починає працювати...
 9. Років 5 назад маніпулятор наш стояв на ремонті місяць часу, вкрали номера ТЗ. Ми і не звернули уваги що номерів немає))) В один прекрасний день приходить слідчий з якимось мужиком в гражданці тай питає чи є в нас авто за таким то номерним знаком. Кажу що так, він питає-а де номера? На авто, відповідаю. Йдемо до машини-результат ви зрозуміли)))) В нас зняли номера з авто, на сусідній фірмі з причепа, на тих номерах заїхала машина на цукровий завод, загрузили 20 тонн цукру, поки експедитор відмічав документи-машина пропала... Мабуть досі шукають.... Ось такі то справи в нашій країні))))))) Европа одним словом))))))))))
 10. +. 22 т... Розводять на гроші та на товар, машина товару-140000тис... От і дуєш на холодне....
 11. Моя фірма є грузоотримувачами, возимо товари зі всієї України.. От вам сьогоднішній варіант-при сумі фрахту в 10000т припонуеться 2 авто по 6000тис. тел 0677634713, представились представником заводу))))))))))))
 12. Про інших роботодавців не скажу, скажу про себе; не візьму я на роботу таку людину. Але я говорив в першу чергу про роботодавця у вигляді державних підприємств, хоча їх вже майже і не залишилося...
 13. Я думаю тільки оплатою по факту поставки товару. Якщо продавець сумлінний-йому немає що втрачати, якщо товар відповідає заявленому, якщо ж ні-сам винен і несе втрати за транспортування. Коли всі покупці перейдуть на оплату по факту отримання, варіантів не буде, що вимусить продавця грати по правилам. Але ж лох не мамонт, не вимре ніколи))
 14. Шановний, Ви хочете сказати що союз розвалили зеки???? То це ніби як неправда)))) Шушкевич, Кравчук та Єльцин, я нікого не забув??? І хто з них зек????