Maple

Редактор Своих Постов
 • Продажи

  1464/5
 • Покупки

  249/4.98
 • Content count

  1965
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
`

Maple last won the day on August 25

Maple had the most liked content!

Community Reputation

587 Отличная

About Maple

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Віталій

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Київ

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

10726 profile views
 1. Дійсно тема пішла трохи не туди. Тема про конфлікти та обман, а пішло в карти, відсотки, обурення... "Залюбки плачу", "ніколи не плачу", "Вам шо жалко?". Як що я проінформований до броні, хай і 5% в плюс, це - нормально, а коли не проінформований, хай, навіть 0,0001% - це обман, хоч і на копійку. Бронюючи лот, я, умовно кажучи, підписую певну угоду, про додаткові умови якої дізнаюся пізніше. Це - не нормально! Вище вже було про моветон. Моветон - не виконувати угоду! Моветон - змінювати умови угоди, в односторонньому порядку після підписання!
 2. Я тут купую доволі часто. Чому в більшості продавців при перерахуванні/зарахуванні зайві відсотки не списуються, а у деяких (мені вони попадаються набагато менше) списуються. Одні зробили собі нормальні карти, а інші не можуть?
 3. Моветон - сюрпризи у вигляді прихованих (хоч і дріб'язкових) комісій, про які дізнаєшся після броні. Моветон - карта з незручностями для покупця, зроблена або з незнання, або з жлобства. Питання не в цьому. Гроші +/- то не є критичним. Як що мені потрібна річ, то я заплачу і 0,5%, і 1%, а може й 100%. Але я хочу буди проінформованим про це ДО броні. Коштує річ 100 грн., а перевод по 0,5% з продавця та покупця, то постав її у об'яві 102, 105 або навіть 110 грн. але без сюрпризів. Або пиши в полі опису лоту, що маю таку карту, яка потребує додаткових % за списання/зарахування.
 4. Продовжуючи сперечатись навколо жалюгідного відсотка, Ви створюєте навколо себе негатив, який не є вдалою маркетинговою стратегією.
 5. Я мав на увазі, що бачу ціну, бронюю, потім бачу якісь додаткові відсотки і хочу вже пройти мимо такого продавця, але не можу, бо вже зробив бронь Ви можете перевести і на післяоплату, але покупець повинен це бачити ДО бронювання.
 6. Можете тільки у випадку, як що це було вказано в опціях лоту. Як що Ви вказали, при оформленні лоту, що пакуєте за свій рахунок, то НЕ можете, бо це буде невиконанням умов лоту.
 7. При оформленні лоту, як Вам відомо, є певні поля/опції. Наприклад, є опція за чий рахунок йде пакування. А от опції про відсотки у нас нема. Ваше прохання враховувати відсотки покупець бачить вже після бронювання та Вашого підтвердження, тобто до броні воно приховано, в описі Ви (подивився Ваші лоти) цього не пишете, а відміна броні покупцем без причини є порушення п.3.14 Правил. Питання не в грошах, там копійки для більшості не критичні, а у відкритості та зручності.
 8. Покупець міг і не додивитись це в описі лота, він бачить ціну, на неї і розраховує, Може краще проконсультуйтесь у Приватбанку, зробити собі безвідсоткову карту і тоді, при оплаті скільки відправили - стільки зайшло (у мене так). А от далі, це проблема власника карти. Обналює - платить один відсоток, перераховує собі на карту іншого банку, інший відсоток, купує щось в магазині - не платить відсотків, а може ще й кешбек отримує. Забийте цей 0,5-1% в ціну і тоді, не буде образ ні з вашого боку, ні з боку покупців. Бачу ціну, влаштовує - бронюю і сплачую те, що бачу. А бере з Вас банк відсотки чи не бере, покупця не повинно хвилювати. P.S. Шановний @Stebium1 мене вже випередив трохи з цією думкою.
 9. Маємо вдома такий (ШЦ для масштабу ) В комплекті дитяча та доросла маска, різні насадки в рот і ніс, може робити розмір часток для носа та дрібні для бронхів та легенів. Все компактно складається в корпус. Тривалий режим роботи, колись лікувались вчотирьох по 10-15 хвилин без перерви на охолодження. Гріється і розм'якшується, правда, трубка і інколи із-за цього злітає з штуцера компресора, бо сидить без кріплення, просто натягом, при бажанні можна закріпити. Користувались, слава богу, не багато і не регулярно, тому сказати, як поведе себе при інтенсивному користуванні не можу. Крім ціни, інших недоліків не відчув. В цих медичних речах треба розуміти, що переплачуеш, порівняно з тим, скільки коштують подібні компоненти (компресор, маски, трубки, розпилювачі і т.п. ) окремо.
 10. Time Left: 21 days and 11 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Цифровий штангенциркуль Mitutoyo 500-752-20 CD-6’’ PSX. Діапазон вимірювань 0-150 мм, ціна поділки 0,01 мм, допустима паспортна похибка +/- 0.02 мм, захист IP-67. Оригінал, б/в, в непоганому стані, є сліди використання. Губки для внутрішніх вимірювань трохи вкорочені, приблизно, на 2 мм., на шильдику є невеликий напис. Вимірювальні поверхні в порядку, рух плавний, повернення в нуль стабільне. Результати замірів на фото. Для вимірів використовувалися дюймовий калібр (25,40 мм) і кільце з внутрішнім діаметром 22,000 мм. Був випробуваний під душем та поставлена нова «правильна» брендова батарея. В комплекті рідний кейс у відмінному стані, без паперів. Допускаю безумовне повернення, якщо щось не сподобається, пересилання за рахунок покупця. Упакую надійно в свої пакувальні матеріали. Відправляю тільки Новою поштою.

  1,760.00 UAH

 11. Time Left: 18 days and 10 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Цифровий штангенциркуль Mitutoyo 500-196-20 CD-6’’ CSX. Діапазон вимірювань 0-150 мм, ціна поділки 0,01 мм, допустима паспортна похибка +/- 0.02 мм. Оригінал, б/в, в гарному стані. Вимірювальні поверхні в порядку, повернення в нуль стабільне. Результати замірів на фото. Для вимірів використовувалися дюймовий калібр (25,40 мм) і кільце з внутрішнім діаметром 22,000 мм. В комплекті пластиковий кейс, без паперів. Я встановив нову «правильну» брендову батарею Energizer 357/303( вона ж SR44). Допускаю безумовне повернення, як що після отримання та перевірки щось не влаштує. Пересилка за рахунок покупця. Упакую надійно в свої пакувальні матеріали. Відправляю тільки Новою поштою.

  2,360.00 UAH

 12. Тут питання не в відсотках, а у можливості вибору. Коли я поповнюю свій баланс, це - не великі гроші і пара гривень нічого не вирішує. А от віддавати зайві, наприклад, 25 грн., коли я перераховую продавцю за заброньований мною товар 1000 грн., то вже занадто, я краще дітям шоколадку куплю. На щастя, вибір у покупця є, просто перерахувати через Приват24, та поміняти на сайті статус на "Сплата проведена", тим більше, що загальна сума по всіх неоплачених бронях у продавця "підбивається" на вкладці "Мої придбання".
 13. Вибираючи Приват24, ця штука (WayForPay) дійсно працює. Але ж комісія 2,5% ! , а попередня контора була безкомісійною.
 14. Time Left: 17 days and 6 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Мітчик дюймовий стандарту UNC, 1/4 дюйма - 20 ниток на дюйм. Кут при вершині профілю різьби 60 градусів. Виготовлений Jarvis. Б/в, в гарному стані. Довідково: NC - стара назва сучасного стандарту UNC. Різьба 1/4-20 широко розповсюджена на дрібній фото-, відеотехніці та різних кріпленнях до неї. Упакую надійно в свої пакувальні матеріали. Відправляю тільки Новою поштою.

  65.00 UAH

 15. Time Left: 17 days and 6 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Мітчик спіральний дюймовий стандарту UNC, 1/4 дюйма - 20 ниток на дюйм. Кут при вершині профілю різьби 60 градусів. Виготовлений компанією Detroit. Б/в, в гарному стані. Довідково: NC - стара назва сучасного стандарту UNC. Різьба 1/4-20 широко розповсюджена на дрібній фото-, відеотехніці та різних кріпленнях до неї. Упакую надійно в свої пакувальні матеріали. Відправляю тільки Новою поштою.

  80.00 UAH