Ruslan Oleksiyovuch

Хочу 1к625 або 16к25 або тс 75 або 1к625д

7 повідомлень у цій темі

Добрий день хочу придбати станок токарний марки 1к625 або 16к25 або тс 75 або 1к625д .станок потрібно щоб був в дуже хорошому стані і і міжцентровий розмір 1400мм .знаю що таких мало але все ж таки хочу знайти . Станків з захмарною  вартістю  не пропонувати. Допоможіть хто чим може . А ще станок може бути без патрона та малої продольної .в мене є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

15Д25 має вам теж підійти.

 

А ще, таких верстатів в дуже хорошому стані за "помірну" ціну ви не знайдете

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ціни на такі починаються з 70 тисяч 

В стані "точить"

А за такі гроші можна вже дивитись на Tos, Той же Sn 50.

Мав щастя покрутити штурвальчики на такому, якість виконання на порядок краще мого 16к25 "красний пролетарий".

Тай з великим рмц найти простіше 

Вони в основному 1500мм або 2000мм

По характеристикам те саме що верстати названі вище хіба що по жорсткості програє.

Не радив би зациклюватись на цих совкових недобитках

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рік назад купував собі свердлильний. В Одесі. Продавав Укртелеком. Там в них ще був 675, Ит1м та 1к625 Красний пролетарий. Оглянув його дуже бігло, бо не мав часу. Але на перший погляд стан був суперський. Цінник 30 тисяч. Нажаль не мав коштів тоді (хоча він і завеликий для моїх потреб). Там ще проблема була як його витягти. Чи то стіну частково треба було розбирати чи ще якось "ізвращатися". А це іще розходи. Плюс транспортування. Коротше не витягував ніяк. Хоча навіть з тими дод. розходами ціна вийшла б значно нижчою ринкової. Наразі токарні вже продані. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На совках не зациклююсь просто маю 1к 62 в дуже хорошому стані  але деколи його характеристик не вистачає ,а на рахунок ТOS  ,теж думав але в Україні їх мало . Може хтось має опит покупки за кордоном маю можливість привести.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

На совках не зациклююсь просто маю 1к 62 в дуже хорошому стані  але деколи його характеристик не вистачає ,а на рахунок ТOS  ,теж думав але в Україні їх мало . Може хтось має опит покупки за кордоном маю можливість привести.

Так, тут вже було кілька тем про верстати з європи. Люди з таким досвідом тут точно є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Памятаю що такі теми були але знайти не можу .мене не стосувалось тому не дуже вникав. Якщо можна ссилочку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку