aegis

поговоримо про магнітни плити

6 повідомлень у цій темі

Здоровенькі були. історія така. є маленький плоскошліф, настала черга купити сінусну магнітну плиту. є чіта 2-поворотна, але вона досить висока і нахил в 2 площинах не потрібен для більшості задач. маю в хозяйстві дрібнополюсну китайську з рідкоземельними магнітами, враження пожитивні (правда досить дорога, але воно того вартує)

поліз в інтернет, знайшов 2 принципово різні конструкції шарнірів.

1й варіант чимсь нагадує "гаражні навіси", але має менші габарити, вагу, початкову вартість а також має дуги для фіксації плити в розгорнутому вигляді. недоліки - неможливо ніяк зрегулювати зазор в шарнірі, тому доведеться вірити і молитися як там зроблять китайці. ще одним нюансом використання - тільки на магнітну плиту, бо нема ушей прижатися до столу. це може позначитися на висоті шліфуємих деталей, бо ще 45мм забере основна плита

1.jpg1a.jpg

2) варіант більше схожий на класичну радянську. вони трохи дорожчі, важчі, габаритніші, але мають місця під прихвати. як на мене недолік - відсутність нормального фіксатора від розкривання (зажим по осі ф12-16мм всього)

2.jpg

о іще питання. їх продають із гартованими мідними проставками між полюсами а також із гартованими латунними. мідь значно дорожча, в чому переваги мідними над латуними проставками?

що порадите із власного досвіду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis Отой другий варiант, що як ми звикли бери. Я навть легко фрезерував на сiнуснiм столi такого типу, нiчого не збивалось.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@пенсионер 2 точно має великий плюс що можна ставити на стіл і користуватися прижимами. при ході по зет 250мм 45мм основної плити це суттєво.

знаючи ваш підхід, ваш стіл може бути в рази краще зроблений ніж серійний китайський виріб

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis То в мене був серійний радянський стіл 320Х125 здається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поки нічого не вибрав. колись куплю. напевно тема вибору магнітної плити стала нецікава загалу. (через дивну поведінку адміністрації на форумі в мене склалося враження, що корисна інформація не потрібна). решта подробиць зможете побачити в моєму ютубі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку