Dr_Hammer

Горить лампа "Увага" на електролічильнику

32 повідомлення у цій темі

@Dr_Hammer вчера соседу меняли счётчик .

Три дня назад он завыпендривался,поехал написал заяву .Вчера пришла девушка- поставила новый.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Cracker я тоже вже сходив, написав заяву, чекаю)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, Dr_Hammer написав:

Да, на самому лічильнику написано "Власність ВАТ Волиньобленерго".

Кажуть, вони не морочаться з повірками, зразу міняють на інший, ну побачим...

Дивно. Я, коли пів року тому, платив за підключення, окремою стрічкою було прописано за лічильник 3000,00грн.  Чи то залежить від обленерго, чи давніше вони ставили свої, а тепер правила помінялися?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Бескид сказал:

Дивно. Я, коли пів року тому, платив за підключення, окремою стрічкою було прописано за лічильник 3000,00грн. 

В своё время я просто покупал поверенный счётчик, он проработал лет 7-10.

потом в какой то момент, пришёл дядя, снял мой, и поставил с печатью ОдесОблЭнерго.

Денег не взял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хоч проблема вирішилась, точніше з'ясувалась, але так для цікавості запитаю - бойлер новий? УЗО на своєму штатному кабелі не має(така біла коробочка з кнопкою та світлодіодом)? Бо якщо має, то дуже мало шансів, що бойлер буде шити, мав досвід - маю на вході в щитовій дифреле і те китайське чудо на кабелі, так от коли тени почали давати утєчку, то УЗО-шка на кабелі не давала спрацювати ввідному, вирубала бойлер раніше, ввідне спрацьовувало лише коли я для експерименту разів 6-8 примусово вмикав "кабельну УЗО-шку", очевидно там таки справді доволі низький струм спрацювання, хоча я не бачив, що за деталі знаходяться всередині і важко оцінити чого воно варте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Бескид написав:

Дивно. Я, коли пів року тому, платив за підключення, окремою стрічкою було прописано за лічильник 3000,00грн.

Бойлер встановлював у вересні 2016 року, УЗО немає.

Та не може все разом "шити", коли все відключаєш, та "увага" гасне, а при включенні будь-якого споживача загорається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть вариант такой - неправильное подключение ,напряжение в противофазе с током на счетчике. Дело в том что современные счетчики могут считать и по "нулю" и по "фазе" ,на каждом проводе свой датчик тока ,и если токи отличаются - получаем "Увага" ,и если токи не отличаются но находятся в противофазе друг с другом - получаем "Увага" ,и если вход и выход попутан - возможно тоже "Увага" так как фаза напряжения станет отличатся от тока на 180град .Лично наблюдал такое ,при любой нагрузке "Увага" - перекинул два провода ,"фаза на входе" с "фазой на выходе" и все B|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку