woodshop

Маска ESAB Sentinel A50

29 повідомлень у цій темі

Маю есаб а50 і спідглас 9100 і дніпро-м))

Спідглас була перша професійна маска після всяких дешевих. Основна причина до її покупки було те, що дуже стомлювалися очі після дня зварки. Купив вживану з Європи і повністю зрозумів чому вона так коштує. Втома і біль в очах зникли як і не було. Єдиним недоліком є те що її треба включати кнопкою, після масок «вдів і вари» були приколи коли забув включити і вона не затемнялась, але швидко виробив звичку вмикати. Однозначно рекомендую брати якщо зварювання багато і очі вам дорогі. 

Есаб купив в замін спідгласу бо він був куплений вживаним і ще до мене бачив життя. Працює добре з усіма видами зварювання без приколів. Здається що очі трохи втомлюються більше ніж після спідгласу, але це не точно. Трошки не зручно сенсорне керування - треба крагу знімати якшо щось налаштовати треба. В іншому без нарікань, коштує кожної гривні яку за неї просять. 

Днпро-м виключно для електродів або дати сусіду. З напівавтоматом працює більш менш, але бувають приколи то відкриється то не закриється. З аргоном пропускає момент запалювання дуги і також іноді відкривається сама собою.

Також в користуванні довгий час була маска Патон зі склом дивної форми типу як у есаб а50, була Тесла і фубаг і купа ноунеймів які вже не згадаю, зазвичай в ціновому діапазоні 45-65$. Обʼєднувало їх всіх те що за день зварки в погоні очі не хотілось відкривати і жили вони в режимі постійної роботи в кращому випадку рік, рідко півтора. 
 

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, moonlight_diy написав:

 

Днпро-м виключно для електродів або дати сусіду
 

 

Який Дніпро, модель, мені виключно для електродів. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Войциг написав:

Який Дніпро, модель, мені виключно для електродів. 

В мене wm48

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, moonlight_diy написав:

В мене wm48

Дякую 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку