Seregan35

Определите с выбором. Иж250итвм, или ут16пм

78 повідомлень у цій темі

Станок іж в одеські області0951821684 дзвоніть питийти.

Screenshot_2020-03-14-09-31-57.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я маю 1е61пм це той самий ут16 завод ім володарського. Працюю не перший рік, якщо є питання готовий відповісти.  РМЦ 710 мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.03.2020 в 16:56, viksel сказал:

 

Вообще не спешить на такой станок:D.По его виду можно уже не ванговать а предполагать с вероятностью 85 процентов что покупка будет интересная.

Вспомнилась почему то тема про белорусский 16к20 и фрезер в придачу....

Как по мне станки сделаны для зарабатывания денег,аж никак для садо-мазо:D.Садомазо завтра пройдет а кушать надо постоянно.

Например не понимаю как на иже можно заработать.Хоть убей не понимаю.Что сделает иж то сделает любой 1к62 или 16к20 а наоборот нифига.То зачем нужен такой болторезик?Другое дело болторезик чпушеный.

Да и на этом УТ тоже вопрос.Ускореной нет,управление без джойстика,фрикционов нет,тормоз неизвестен,системы переборов ..не знаю есть они там?,да замахаешся на нем маневрировать.Так,неспеша баловаться разве.

 

 

В итоге, еще раз переосмыслил, и то что вы написали прям в точку)) 

Решил не брать иж а искал 16б16 на механике, и нашол, его приличном состоянии. Уже все почистил, масла поменял, через пару дней будет в строю.

И фрезерок 676 кировский, на исо 40 посадке  в хорошем состоянии рядышком с ним стоит.

2 взрослых станка обошлись по цене 1го ижа за 120т

Спасибо всем за помощь в выборе токарного, и за подсказки.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Seregan35 сказал:

 

В итоге, еще раз переосмыслил, и то что вы написали прям в точку)) 

Решил не брать иж а искал 16б16 на механике, и нашол, его приличном состоянии. Уже все почистил, масла поменял, через пару дней будет в строю.

И фрезерок 676 кировский, на исо 40 посадке  в хорошем состоянии рядышком с ним стоит.

2 взрослых станка обошлись по цене 1го ижа за 120т

Спасибо всем за помощь в выборе токарного, и за подсказки.

Поздоровлення з придбанням, чекаємо на фото. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, NDU сказал:

Поздоровлення з придбанням, чекаємо на фото. 

IMG_2860.JPGIMG_2793.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фотки сделал сразу после покупки, сейчас он выглядит намного лучше, поотмывал от краски в ненужных местах, очистил от ржавчины раствором, На призме визуально выроботки не видно. Снизу под передним левым прижымом проходит щуп 0.35, справа 0.3

IMG_2854 2.JPG

IMG_2802 2.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 - очистил от ржавчины раствором -

Чим точніше видаляли іржу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, NDU сказал:

 - очистил от ржавчины раствором -

Чим точніше видаляли іржу.

 

Мочалка скотчбрайтовая и соляра, очень хорошо и качественно удаляет

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

 

В итоге, еще раз переосмыслил, и то что вы написали прям в точку)) 

Решил не брать иж а искал 16б16 на механике, и нашол, его приличном состоянии. Уже все почистил, масла поменял, через пару дней будет в строю.

И фрезерок 676 кировский, на исо 40 посадке  в хорошем состоянии рядышком с ним стоит.

2 взрослых станка обошлись по цене 1го ижа за 120т

Спасибо всем за помощь в выборе токарного, и за подсказки.

 

16к20 для  чорнової роботи супер.   Люди хто розкрутився тримають по 2 токарних маленький типу ИЖ і 16к20 наприклад. бо точити маленькі деталі на 16к20 це ще те садо і мазо і дурість. Іще якщо хтось незнає що таку ут чи 1е61пм то є інтернет і там все написано навіть фото є, лише треба вміти читати. Джойсік  і прискорена це класно коли міжцентрове велике а коли 500 мм як на иж то це понти. Я собі і на 6720 В при переробці на сервопривід прискорену викинув як непотрібну річ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.08.2020 в 22:41, prdesna сказал:

 

16к20 для  чорнової роботи супер.   Люди хто розкрутився тримають по 2 токарних маленький типу ИЖ і 16к20 наприклад. бо точити маленькі деталі на 16к20 це ще те садо і мазо і дурість. Іще якщо хтось незнає що таку ут чи 1е61пм то є інтернет і там все написано навіть фото є, лише треба вміти читати. Джойсік  і прискорена це класно коли міжцентрове велике а коли 500 мм як на иж то це понти. Я собі і на 6720 В при переробці на сервопривід прискорену викинув як непотрібну річ

 

ну 16к20 понятное дело, что он большой, но 16б16 почти тот же ут16 по размерам но лучше, жестче, и удобней в разы

Совсем мелочь я точу на балконном тш3. И на нем неплохо получается, особенно цветнина пластик чугун, дюраль

а все что от 16мм в диаметре точу на большом, тот же иж, только дырка в шпинделе побольше, что не может не радовать когда с длинной заготовки 30-45мм диаметром, нужно выточить пару одинаковых коротких деталей.

На иже такого не получится, и перевод материала с отрезанием нужного размера каждый раз

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.08.2020 в 22:41, prdesna сказал:

 

 Джойсік  і прискорена це класно коли міжцентрове велике а коли 500 мм як на иж то це понти. 

 

Я б не сказал. Он папрямую влияет на производительность, и маневренность работы станка.

Когда например серия, то замахаешся штурвалами маслать целый день вручную

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

 

ну 16к20 понятное дело, что он большой, но 16б16 почти тот же ут16 по размерам но лучше, жестче, и удобней в разы

Совсем мелочь я точу на балконном тш3. И на нем неплохо получается, особенно цветнина пластик чугун, дюраль

а все что от 16мм в диаметре точу на большом, тот же иж, только дырка в шпинделе побольше, что не может не радовать когда с длинной заготовки 30-45мм диаметром, нужно выточить пару одинаковых коротких деталей.

На иже такого не получится, и перевод материала с отрезанием нужного размера каждый раз

 

жорсткіфсть поняття відносне.  Сказати що 16б16кп жосче ут яб несказав так впевнено. В якомусь плані це різні станки . Ут чи 1Е61ПМ  як на мою думку досить надійна проста невибаглива винослива машина. Тут все просто .  в 16б16кп це вже складніша машина з більш капризними та складнішими комплектуючими як то автоматична коробка  система змащування .  Як на мене точити маленьки деталі на великому не дуже зручно і по ціні дорогувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seregan35 написав:

 

Я б не сказал. Он папрямую влияет на производительность, и маневренность работы станка.

Когда например серия, то замахаешся штурвалами маслать целый день вручную

 

я перепрошую а ви при серії чи не при серії (я не бачу різниці, серія ще краще, настрлоївся і все) що ганяєте супорт з одної сторони до іншої ? А вибираєте пару міліметрів також джойстіком підглняєте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі що ще класно на ут 16 так те що ціна ділення на продольній не 1 мм а 0,1 мм., при роботі дуже зручно,  ціна поперечної подачі 0,04 мм, спочатку мені було дивно після 0,05 мм але це дивно пройшло зразу як тільки почав точити посадку під підшипник.  Один оберт на продольній подачі в мене  складає 24 мм а от на 16к20 якщо не помиляюсь 100 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, prdesna сказал:

 

жорсткіфсть поняття відносне.  Сказати що 16б16кп жосче ут яб несказав так впевнено. В якомусь плані це різні станки . Ут чи 1Е61ПМ  як на мою думку досить надійна проста невибаглива винослива машина. Тут все просто .  в 16б16кп це вже складніша машина з більш капризними та складнішими комплектуючими як то автоматична коробка  система змащування .  Як на мене точити маленьки деталі на великому не дуже зручно і по ціні дорогувати.

 

)) Це можна побачити по супорту і станині, малі продольні наприклад. Там все грубше, і менше прогинається

Нема там нічого складного якщо коробка механічна. Система змащування, більш продумана, там все постійно омивається циркуляцією масла, крім фартуха, 

Великому це як зрозуміти, якщо з ут16 чи 1Е61ПМ порівнювати, то патрон і там і там 200мм,  в мене поляк СТ200П

Різниця в висоті центрів, різців, і внутрішній отвір шпінделя. А це самі важливі критерії

Маленькі деталі це які наприклад?

Сьогодні точив направляючі супортів ланоса, на 2 штока 30хв часу, там діаметр 10мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, prdesna сказал:

 

я перепрошую а ви при серії чи не при серії (я не бачу різниці, серія ще краще, настрлоївся і все) що ганяєте супорт з одної сторони до іншої ? А вибираєте пару міліметрів також джойстіком підглняєте.

 

Пару мм то штурвалом.

А таке як відвід супорта від заготовки щоб поміряти при розточці, вихід чи подача відрізного, довбання шпон пазу.

Хто до цого привикає, то без цього вже не зручно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, prdesna сказал:

До речі що ще класно на ут 16 так те що ціна ділення на продольній не 1 мм а 0,1 мм., при роботі дуже зручно,  ціна поперечної подачі 0,04 мм, спочатку мені було дивно після 0,05 мм але це дивно пройшло зразу як тільки почав точити посадку під підшипник.  Один оберт на продольній подачі в мене  складає 24 мм а от на 16к20 якщо не помиляюсь 100 мм.

 

Що тут дивного, якби 0,01 то ще можна похвастатись, а 0,04 і 0,05 різниці великої нема

Тема не про 16к20, його тут ніби не обговорювали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, Seregan35 написав:

 

)) Це можна побачити по супорту і станині, малі продольні наприклад. Там все грубше, і менше прогинається

Нема там нічого складного якщо коробка механічна. Система змащування, більш продумана, там все постійно омивається циркуляцією масла, крім фартуха, 

Великому це як зрозуміти, якщо з ут16 чи 1Е61ПМ порівнювати, то патрон і там і там 200мм,  в мене поляк СТ200П

Різниця в висоті центрів, різців, і внутрішній отвір шпінделя. А це самі важливі критерії

Маленькі деталі це які наприклад?

Сьогодні точив направляючі супортів ланоса, на 2 штока 30хв часу, там діаметр 10мм

 

як на мою думку в 1е61пм грубіші як ви кажете і мала продольна і поперечна

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, Seregan35 написав:

 

Що тут дивного, якби 0,01 то ще можна похвастатись, а 0,04 і 0,05 різниці великої нема

Тема не про 16к20, його тут ніби не обговорювали

та ніхто і не хвастається. просто непотрібно писати про станок на якому непрацювали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо потемі брати то я віддав би перевагу УТ а не іжу, після ут до іжа підходиш а він геть як шкільний. В РМЦ в іжа 500 а тут 710 . Хоча це реально різні станки для різних цілей. Єдине що можно зрівнювати то це станки виробництва Одеси і Арменії вони геть однакові лише називаються чуть по різному. А решту рівняти немає сенсу вони робились кожен  для своїх задач

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, prdesna сказал:

та ніхто і не хвастається. просто непотрібно писати про станок на якому непрацювали.

Я довго його крутив і хотів купляти, але потім зрозумів що це все не то, і не дуже зручне

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, prdesna сказал:

якщо потемі брати то я віддав би перевагу УТ а не іжу, після ут до іжа підходиш а він геть як шкільний. В РМЦ в іжа 500 а тут 710 . Хоча це реально різні станки для різних цілей. Єдине що можно зрівнювати то це станки виробництва Одеси і Арменії вони геть однакові лише називаються чуть по різному. А решту рівняти немає сенсу вони робились кожен  для своїх задач

А я б TUM 35 поляку, він в рази ліпший, і приємніший в роботі як УТ, і там навіть РМЦ 1 метр а не 710

Поперечка, продолька, зі сталі а не чугуна, зроблено якісно і правильно, і станина закалена в порівнянні з УТ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.07.2020 в 03:52, Seregan35 сказал:

На призме визуально выроботки не видно. Снизу под передним левым прижымом проходит щуп 0.35, справа 0.3

 

Спостерігаю за Вашою темою. І таке виникло питання, так як сам зараз стою перед дилемою шліфувати чи ні. Ви кажете під прижимною планкою супорт біля патрона зазор 0,3-0,35мм. На відрізанні не дробить? Відрізні не ламає? Який у Вас зазор позаду супорта планка-станина і ці самі зазори, якщо відкотити на 300-400мм супорт вправо? Наперед дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Iгрек сказал:

 

Спостерігаю за Вашою темою. І таке виникло питання, так як сам зараз стою перед дилемою шліфувати чи ні. Ви кажете під прижимною планкою супорт біля патрона зазор 0,3-0,35мм. На відрізанні не дробить? Відрізні не ламає? Який у Вас зазор позаду супорта планка-станина і ці самі зазори, якщо відкотити на 300-400мм супорт вправо? Наперед дякую.

 

Ні, ріже ст 45 як пластик без вібрацій і свисту, при відведенні супорта вправо зазор зменшується до 0.2- 0.15

На задні частині під планками ще менше зазор, біля патрона 0.1-015 десь, тобто зношенність менше

При відведенні вправо взагалі зникає

Але під бабкою виробітка підошва направляйки 0.3мм, проставив леза канцелярського ножа між підошвою і бабкою і центра в рівень

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, Seregan35 написав:

Я довго його крутив і хотів купляти, але потім зрозумів що це все не то, і не дуже зручне

 

станок непоганий але має свої недоліки врешті решт як і любий станок. Яка була на нього ціна. Якщо ви взяли 16б16кп то ви не прогадали це точно,  це новіша модель і виробітка буде менша.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку