Seregan35

Определите с выбором. Иж250итвм, или ут16пм

78 повідомлень у цій темі

20 годин назад, Seregan35 написав:

А я б TUM 35 поляку, він в рази ліпший, і приємніший в роботі як УТ, і там навіть РМЦ 1 метр а не 710

Поперечка, продолька, зі сталі а не чугуна, зроблено якісно і правильно, і станина закалена в порівнянні з УТ

ТUM я небачив в живу нічого не скажу але судячи з якості польських патронів то і станок має бути на рівні. Коли дивишся які продаються б у станки в Європі, скільки їм років який стан і як вони зроблені (хочаб різцетримач) то розумієш що совок доганяв США та Європу тільки напевне біг в протилежну сторону. Я дитвився на токарні в Чернігові на військовому заводі  - це жах просто металолом. Таке враження що токарь приходив вранці брав кувалду і люпив нею по задній бабці а потім рівняв гвіздки на супорті  а різець прикручував проволокою а поперечка взагалі в повітрі тримається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, prdesna сказал:

станок непоганий але має свої недоліки врешті решт як і любий станок. Яка була на нього ціна. Якщо ви взяли 16б16кп то ви не прогадали це точно,  це новіша модель і виробітка буде менша.

не КП а ПЕ4. Механічна коробка і підвищенні центра.

На фото, це видно якщо дивились

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, Seregan35 написав:

не КП а ПЕ4. Механічна коробка і підвищенні центра.

На фото, це видно якщо дивились

тим паче підвищені центра це чудово завжди малувато розміру.

скільки він вам обійшовся якщо не секрет і якого року випуску. Бо я собі теж на 16б16 дивлюсь бо 1Є61пм не хватає для деяких речей. Задумався про другий  токарний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, prdesna сказал:

тим паче підвищені центра це чудово завжди малувато розміру.

скільки він вам обійшовся якщо не секрет і якого року випуску. Бо я собі теж на 16б16 дивлюсь бо 1Є61пм не хватає для деяких речей. Задумався про другий  токарний

Посмотрел, такие в продаже почти не появляются. В начале лета продавался за 60000 как и другие 16б16. Купить такой просто дело везения.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Чертенок №13 сказал:

Посмотрел, такие в продаже почти не появляются. В начале лета продавался за 60000 как и другие 16б16. Купить такой просто дело везения.

Ну это он и был, в пгт. Петрово в кировограде продавался. Успел купить

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/stanok-tokarno-vintoreznyy-povyshennoy-tochnosti-16b16pe4-samat-400-IDIk99B.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, Seregan35 сказал:

 

Ні, ріже ст 45 як пластик без вібрацій і свисту, при відведенні супорта вправо зазор зменшується до 0.2- 0.15

На задні частині під планками ще менше зазор, біля патрона 0.1-015 десь, тобто зношенність менше

При відведенні вправо взагалі зникає

Але під бабкою виробітка підошва направляйки 0.3мм, проставив леза канцелярського ножа між підошвою і бабкою і центра в рівень

 

Дякую. Просто я заморочився, бо в мене біля патрону зліва супорту, де прижимні планки найбільший зазор 0,18, в той час позаду десь 0,12-0,14. Вправо до зб взагалі уходить зазор в нуль. Позавчора навмисно міряв на недавно "відкапіталеному" 1Е61ПМ так там біля патрона в задній частині туго лізе щуп 0,2мм. В мене цей щуп приблизно в такому місці взагалі не влазить. Але зараз поперечка вся розібрана і прижата лише планками (без фартуха, кон.лінійки, валу,гвинта) і коли смикаєш вверх-вниз в області біля патрону, то грюкотить "шо ховайсь" ))

П.С. Щупи не китайські і не "новодєли", гостовані, кл.1. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку