doska

Небольшой, но полезный лайфхак.

27 повідомлень у цій темі

Який фінансовий зміст ви рахували від користування компресором? Я просто ріжу всього пару місяців, але при повному завантаженні верстату виглядає так, що киснем та азотом користуватись дешевше і зручніше.

І ще, у вас закритий кабінет, що дуже круто. Я помітив, що на елементах станка є дим. А ще я на російському чіпі читав, що лазери не мають (чи не роблять) з 100% витяжкою. Справа у тім, що я повторив секційну конструкцію китайської витяжки і коли ріжеш до 2мм, то  правді диму немає, все витягується. А от при різці маршевої 3-4-6мм диму стільки ж, як і від плазми і система витяжки просто не справляється з об'ємом. У мене все приміщення в диму, планую переробляти на рухому секцію. Як у вас?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Гаврилів Василь

Мы своё изделие на этом лазере режем. Вместо вырубного штампа. Точнее штампов. Поэтому никому этот геморрой с кислородом не нужен. Основная причина в этом. Мне каждый день 2-3-4 баллона оборачивать ну вот вобще не интересно. Металл толщиной миллиметр, град легко в галтовке снимается. И кстати я работаю на совсем маленьком давлении. 7-10 атм.

На счет вытяжки. Рабочее поле у меня всего 600х600. Зато на гранитной плите. Поэтому станок маленький относительно. На вытяжку стоит "обычный" канальный вентилятор. Да, некоторая пыль есть, но не ососбо. Дыма нет вобще. Даже когда дверь во время реза открываешь.

 

IMG_3363.JPG

IMG_3364.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку