15 повідомлень у цій темі

Стал обладателем токарного 16И05АФ10

Куплю малую продольную с резцедержкой, Патрон 160

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

от 16у04п подходит.только переходную плиту нужно выточить. я так сделал

IMG_20190527_130508.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, можете сфотографировать маслостанцию , нет всех трубок между регуляторами и у вас от частотника работает станок сколько кВ мотор?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

станок продал маслостанцию сам делал вышла маленькая и тихая в отличии от родной.двигатель 2.2 квт от частотника .без частотника это не станок коробка не вариант только частотник

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Artemii написав:

Добрый день, можете сфотографировать маслостанцию , нет всех трубок между регуляторами и у вас от частотника работает станок сколько кВ мотор?

зроби детальні фотки того, що є. Краще розібратись із фактичною конструкцією, і зробити так щоб працювало, а не так як в сусіда.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Artemii забув уточнити, авторе, саме тобі слід зробити фотки маслостанції :) підкажемо що звідки. В мене теж саморобка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20200721_200959.jpg

IMG_20200721_200831.jpg

IMG_20200721_183102.jpg

IMG_20200721_200916.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на нижньому фото думаю, що це штуцер трубки від кінцевика до каналу контролю осьової опори. Під передньою бабкою є невеличка різьма, 6 чи 8 мм діаметром, туди має прийти. Подивись, я трубка іншим кінцем заходить в реле тиску? Квадратна коробочка.

З двома іншими можу гадати. Хіба що хтось точно знає, то підкаже. Думаю до штуцера, що стирчить вбік підключається зливний рукав. Той, що стирчить вгору може бути заливним отвором, і під'єднанням до сапуна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так заходить, на 3 фото її видно.

Може ще підкажете по електриці як її зкомотувати, двигун 2,2кВ+ частотний 2,2кВ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б може підказав, та треба мати рідну схему. Коли цей кінцевик спрацьовує, головний привід повинен зупинятись по ідеї розробників. Ідеально мають спрацьовувати гальмівні діоди, і розриватись коло, яке подає сигнал на ввімкнення двигуна. 

Я свою електрошафу теж збирав сам, і змінив реакцію на реле, коли спрацьовує в мене загорялась яскрава лампочка. Все, я знаю що тисну забагато. Але потім я взагалі вкрутив у цю лінію манометр, розмістив його так, щоб постійно бачити. І тепер я ще й маю уявлення - чи я засильно чи слабо підтискаю заднім центром. Вал при обдирці нагрівається, і реально росте в довжину, по манометру видно. Також зрозуміло, чи можна активніше подавати сверло, чи воно не затупилось.

Як на мене манометр там 100% повинен бути.

Інфи такого плану є немало в моїй темі 

станки в нас схожі, тільки мій був раніше без ЧПК, і пограбований. В тебе мабуть здоровенний колекторний мотор на головному приводі замість варіатора?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І мій постраждав від мародерів, нема рідного двигуна який важив 122 кг, нема електрощита, малої продольної з різцетримачем, і патрона. Станок довгий час простояв на заводі новим і законсервованим і його потихеньку грабанули.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В тому двигуні мало доброго, хіба що багато міді. Неясно як ним керувати. Чим будеш тепер крутити? Асинхронник біля 5 кВт 1500 об/хв з векторним частотником була б гарна комбінація.

Патрон під рідне кріплення знайти можна, в барахолці бувають. В мене 4-й умовний конус, 3 шпильки. Або дорого Bizon чи Röhm, кріплення ISO 702-3. Але судячи з того, що ти купив пограбований станок, з грішми туго. В себе перевір або паспорт, або краще заміряти діаметр конусу. Я привіз з Китаю додатковий 4-хкулачковий, кріпитиметься через перехідний фланець.

Також я на свій поставив різцетримач multifix прямо на поперечку, малу поздовжню тримаю в запасі в якості заднього різцетримача. Якщо не буде ловитись мала поздовжня, можеш поставити будь який різцетримач через перехідну пластину, щоб підігнати його до лінії центрів. Конусів точити ця конструкція не може, хіба зміщенням задньої бабки. 

До речі, мародери не сперли задню бабку??? Зазвичай вона пропадає одразу після патрона.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Задня е але також трошки не комплектна, нема прижиму до станіни з ексцентриком та ричагом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А де на сайті барахолка, знайшов тільки куплю а не продам? І дякую за допомогу, походу земляки)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Artemii написав:

А де на сайті барахолка, знайшов тільки куплю а не продам? І дякую за допомогу, походу земляки)

Без імені.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку