Михаил Владимирович

1м61. Дешевле только бесплатно.

166 повідомлень у цій темі

іще цікавить як зняти передню бабку, як вона кріпиться .  Такі ж питання по коробці подач,  які є проблеми в їх зніманні

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, prdesna сказал:

Дякую. Але його  паспортна вага 1260 кг.  Тому я незрозумів якщо зняти супорт  коробку подач , тумби  передню бабку то скільки десь буде сама станина важити. Чи можно підняти в 4 передню бабку і станину  без навісного. Буду дуже вдячний за інформацію

 

Я когда его забирал то грузили в прицеп втроём я мой друг и хозяин станка передняя бабка и станина тяжёлые кило по 300 орентировочно выгружали уже вдвоём но помогали краном из дверей. Собирал станок сам кран балкой она у меня на 500 кг так что по ощущениям гдето по 300 кг.Так что поднять врядли,а затянуть по доскам без проблем.

 

Змінено користувачем Михаил Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, prdesna сказал:

іще цікавить як зняти передню бабку, як вона кріпиться .  Такі ж питання по коробці подач,  які є проблеми в їх зніманні

 

Передняя бабка 3 болта не помню точно,но правый передний точно внутри бабки надо масло сливать и прижим слева спереди.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, prdesna сказал:

Дякую. Але його  паспортна вага 1260 кг.  Тому я незрозумів якщо зняти супорт  коробку подач , тумби  передню бабку то скільки десь буде сама станина важити. Чи можно підняти в 4 передню бабку і станину  без навісного. Буду дуже вдячний за інформацію

 

ПБ кил 200 втроём тяжело, но реально перенести. А вот станина больше 300 точно. Тумба задняя где то 70, передняя свыше ста. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую за інформацію. Так розумію що буде тяжкувато розбирати

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, prdesna сказал:

Щиро дякую за інформацію. Так розумію що буде тяжкувато розбирати

 

 

Шукайте в кого позичити кран-гусак, вирішить точно питання завантаження-розвантаження. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по роботі з розбирання.  Фартук  . супорт в двох легко, коробка подач в двох легко. Передня бабка - ставили деревяні бруси десь 2 м довжиною потім реально в 3 підняли (внизу є сферичний виступ) поставили на край( було 4 чоловіки але  один підтримував і непіднімав , реально піднімали 2 чоловіки взявшись за 30 мм кругляк засунутий в отвір шпінделя. патрон знятий . Третій допомагав піднімати як міг). А потім спустили по деревяним брусам. Четвертий притримував знизу) Станину знімали з тумб  так - 2 чоловіки піднімало за край  2 видтягували тумбу. Тімба передня тяжка..  задню виймає один.Може комусь пригодиться інфа бо ми думали так і так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто небудь переносив електрошкаф

 

 

Змінено користувачем prdesna
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, prdesna сказал:

Хто небудь переносив електрошкаф

 

 

Я перенёс на металлолом .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я тоже перенес на металлолом там сзади есть место для всего там где стоит контактор включения вправо влево

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, lavr30 сказал:

я тоже перенес на металлолом там сзади есть место для всего там где стоит контактор включения вправо влево

Я свою электрику в  левой тумбе сделал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую за відповіді. Я теж сьогодні вирішив ставити всю електрику в праву тумбу а насос сож поставити з бачком просто під станок. Так буде простіше його мити . А в ліву тумбу думаю засунути насос НШ6 і електромоторчик маленький + фільтр масляний жигулівський щоб була фільтрація масла .

 

Сьогодні дивився і щось не зрозумів у нього передня бабка має регулювання  вліво - вправо чи вона стоїть жорстко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нет передняя бабка двигается влево в право выставляется только болтов нет для регулировки ее выставить ето мучение при затяжке болтов уходит то влево то вправо и один болт стоит в самой коробке

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а підкладувать непробували пластини, чи провертіть отвір і нарізати різьбу щоб був болт для регулювання

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

там негде сверлить а пластины да можно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хтось ставив маслонасос і фільтр на передню бабку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у меня стоит с завода

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, prdesna сказал:

хтось ставив маслонасос і фільтр на передню бабку.

В планах сделать. Но без разводки по точкам смазывания, оставить как есть, разбрызгиванием. Чисто чтоб прогонять масло через фильтр. Реализовать это совсем несложно. Под патроном в полости станины штуцер слива - забор, а слив - сзади, в отверстие куда заходит кабель електротормоза. Насос планируется маленький нш. (Возможно нш6, а может и меньше, какой-то специфический, короткий, чугунный, с квадратным валом).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lavr30 написав:

у меня стоит с завода

не може такого бути на 1м61 по паспорту немаж ні насоса ні фільтра в передній бабці. І по електросхемі його немає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

В планах сделать. Но без разводки по точкам смазывания, оставить как есть, разбрызгиванием. Чисто чтоб прогонять масло через фильтр. Реализовать это совсем несложно. Под патроном в полости станины штуцер слива - забор, а слив - сзади, в отверстие куда заходит кабель електротормоза. Насос планируется маленький нш. (Возможно нш6, а может и меньше, какой-то специфический, короткий, чугунный, с квадратным валом).

Розглядав такий варіант теж і розглядаю, але всерівно розводку треба робити на мою думку, щоб гарно змащувати підшипник. НШ6 наче великоватий по потужності , він за хвилину літрів 16 масла проганяє, це богато, + масло буде грітися. Це не є добре

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я уже год активно им пользуюсь и как то не заметил проблем связаных с недостатком смазки подшипники не горят не греются может лучше направить силы на доведение геометрии и общего состояния.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, prdesna сказал:

не може такого бути на 1м61 по паспорту немаж ні насоса ні фільтра в передній бабці. І по електросхемі його немає.

не думаю что это самоделка в бабке стоит фильтр с множеством выходов и трубками медными направлено на все подшипники

20211104_075340[1].jpg

20211104_075351[1].jpg

20211104_075407[1].jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, lavr30 сказал:

думаю что это самоделка в бабке стоит фильтр с множеством выходов и трубками медными направлено на все подшипники

 

Пофлудити вирішили?. До чого 1м61, до чого точкова змазка ПБ???

 

П.с. у вас станок гарний. Кіровокан? )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага, "Клейтон енд Хачікян" внатурє уася)))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Михаил Владимирович сказал:

Я уже год активно им пользуюсь и как то не заметил проблем связаных с недостатком смазки подшипники не горят не греются может лучше направить силы на доведение геометрии и общего состояния.

 

Зкидання зайвого масла регулювали редукційним клапаном (з можливістю регулювання)? Як досягли, щоб НШ не викачував за секунди весь об'єм масла в резервуарі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку