akazukr

Прошу допомоги-поради в купівлі-привезенні лещат з Німеччини

6 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоров'я! Є хто, що часто-періодично їздить в Німеччину і лазить там по барахолках і бы мав бажання, час та натхнення допомогти мені в купівлі там, лещат heuer front з шириною губок 115-160мм. На німецькому ебеї часто проскакують в стані ідеал, но проблеми з оплатою і доставкою сюди. Як і кожна людина, остерігаюсь зайвих ризиків тому прошу допомоги тут. 

 

 

$_86-2.JPG

 

Screenshot_20210611_183119.jpgScreenshot_20210501_140429_com.instagram.android.jpg

$_86.JPG

$_86-1.JPG

s-l1600.jpg

Змінено користувачем akazukr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А насколько эти тиски дешевле там? Если можно в цифрах для сравнения там и тут.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут, я вже рік майже їх полюю по різних барахолках. Періодично попадаються, но або кидалово або ледве живі з люфтами і іншими дефектами, вартістю 3000-7000. 

В Німеччині жеж, повторюсь, стабільно проскакують 125-150мм в ідеальному стані за 80-120 євро, але чось дуже часто пайпал нема, та й доставка зараз дуже вартісна. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вам надо искать товарищей с Западной. У них там налажен процесс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж довго марив цими лещатами :)

 

А потім побачив відео порівняння на міцність великої кількості лещат і виявив, що не такі вже вони й класні. Найміцнішими там, доречі, виявились саморобні. От тепер хочу ту конструкцію повторити... І перестав про "німчуру" мріяти :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Теж довго марив цими лещатами :)

 

А потім побачив відео порівняння на міцність великої кількості лещат і виявив, що не такі вже вони й класні. Найміцнішими там, доречі, виявились саморобні. От тепер хочу ту конструкцію повторити... І перестав про "німчуру" мріяти :D

Я в курсі про яке ви відео пишите) heuer тіки тим саморобним і програли. Саморобні ті звичайно дуже класні, но поки я їх зможу повторити мине багато часу, а мені ближчим часом потрібні лещата легкі, моцні, точні, добре зроблені і з можливістю вибору люфта. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку