pesha79

Dmu 50 Evo Ошибка С 90

81 повідомлення у цій темі

Я так зрозумів що в автора я в ігнорі. То ж нехай мучиться сам. Тобто посол ты.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

попробовали удерживать кнопку и запустить все равно ошибка не меняется 0-02-0a-752ffddc15be3aaa6c1c51de7b28f5bd210d9a038f50a1aa3cf50894d04feae0_9742f9a6cba939a8.mp40-02-0a-752ffddc15be3aaa6c1c51de7b28f5bd210d9a038f50a1aa3cf50894d04feae0_9742f9a6cba939a8.mp4

 

 

изображение_viber_2021-06-22_10-24-58.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години назад, olkogr написав:

У нас такий же верстат ( по фото начинка шафи така ж). Правда стійку ви так і не сказали. В ручну він їздить після введення відповідного коду. Кінцевиків в нас немає так як лінійки абсолютні. А на столі абсолютні енкодери. 

Було проблем в нас щ цим верстатом повно починаючи від кабелів, закінчуючи енкодерами на столі та двигунах. Також було питання по живленні самої стійки. Німці кинули одне з плечей 15 в яке живить операційники аналогової частини стійки на ренішов. Який після попадання в нього ЗОР кинув назад 24в ( які в цьому верстаті навіть нестабілізовані) ну і відповідно ми потім довго боролись з платами обробки лінійок. 

А так взагалі верстат крутий).

 

извените я сегодня только попал на работу чпу вообше тормоза не снимает 5 сек подавет высокое и снимает по схеме тормоза снимаются сразу все. станок работал выключили включили и сразу ошибка 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

изображение_viber_2021-06-22_10-35-32.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-35.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-52.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-40.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-42.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-44.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-46.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-49.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-50.jpg

изображение_viber_2021-06-22_10-35-45.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

скажите меняли масло в гидравлике возможно система завоздушилась хотя датчик выдает сигнал на входа Чпу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

SH2 (red) (X111/ X112) LED normally off

The controllers have not been enabled for the axis by the logic unit.

Through PLC module 9161, the LE sets the internal current and speed controllers for the specific axis (X111/X112 pin 4a high).

Speed and current controllers not active?

Clamping axis clamped?

No active M function for the spindle?

у меня на всех осях светится SH2 и в том числе шпиндель

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вот состояние входов может кто то увидеть что то не так 

изображение_viber_2021-06-22_12-22-38.jpg

изображение_viber_2021-06-22_12-22-39.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kratmel написав:

Переглянувши "анамнез" - можна констатувати, що стійка не бачить готовності приводів (або блока живлення приводів) і відключає команду старт.

Що може відпасти за ніч? Скоріш за все в блоку живлення і (або приводах) є контакт який замкнутий коли все ОК.

Шукайте в схемі ці кола і тестуйте чи проходить сигнал від них до кіл безпеки чи до стійки.  

 

Отже винуватий блок живлення або його самоконтроль....

Ну і банальне питання - всі вхідні фази присутні?

 

Ще пораджу зробити мій улюблений фокус - один оператор на телефон знімає процес як то все виглядає зі сторони стійки (з'являються помилки при спробі старту,)  а другий - робить те саме але знімає вигляд приводів - так щоб видно було всі одночасно. Зазвичай якщо проблема в якомусь окремому блоці (моторі осі) на відео в повільному перегляді можна вловити хто першим засвітив помилку - а потім вже йде загальний аларм...

 

Ну і зовсім банальна річ - за нічку котрась з осей не заїхала помаленьку в кінцевик... бо це ніби також аларм...

Бок питания тоже меняли ну E/r модуль тоже ни чего не изменилось

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, pesha79 написав:

извените я сегодня только попал на работу чпу вообше тормоза не снимает 5 сек подавет высокое и снимает по схеме тормоза снимаются сразу все. станок работал выключили включили и сразу ошибка 

Якщо гальма не знімаються то зрозуміло чого високе вибиває. 

Гідравліка там на затиск інструменту тільки. Давач тиску там є воно по ньому підказує тиск. Можна докачати в ручну натиснувши контактор здається 3 номер... 

Інструмент в шпинделі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

22.jpg

 

Ці пускачі чи реле спрацьовують в процесі 5 секундного запуску?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.practicalmachinist.com/vb/cnc-machining/dmu-50-v-millplus-heidenhain-problem-312822/

Тут таки люди шукали проблему в поламаному дистаційному пульті.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, kratmel сказал:

22.jpg

 

Ці пускачі чи реле спрацьовують в процесі 5 секундного запуску?

7к4 не включается это выход чпу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, olkogr сказал:

Якщо гальма не знімаються то зрозуміло чого високе вибиває. 

Гідравліка там на затиск інструменту тільки. Давач тиску там є воно по ньому підказує тиск. Можна докачати в ручну натиснувши контактор здається 3 номер... 

Інструмент в шпинделі?

да инструмент в шпинделе и он его видит на входе 

 

8 часов назад, kratmel сказал:

https://www.practicalmachinist.com/vb/cnc-machining/dmu-50-v-millplus-heidenhain-problem-312822/

Тут таки люди шукали проблему в поламаному дистаційному пульті.

 

у нас пульта нет стоит перемычка 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виходячи із того, що нема дозволу від стійки - думаю, що треба шукати куди в стійку заходить логічний сигнал від системи безпеки.

Шукайте на схемі - десь один із контактів реле безпеки або реле з ними пов'язаних має подати у стійку сигнал, що безпека деактивована. 

Тому і стійка чекає десь 5 с на те щоб система безпеки спрацювала....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, kratmel сказал:

Виходячи із того, що нема дозволу від стійки - думаю, що треба шукати куди в стійку заходить логічний сигнал від системи безпеки.

Шукайте на схемі - десь один із контактів реле безпеки або реле з ними пов'язаних має подати у стійку сигнал, що безпека деактивована. 

Тому і стійка чекає десь 5 с на те щоб система безпеки спрацювала....

Сигнал чпу видит ну если смотреть по входам E30

123.jpg

Безымянный1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, що таких входів контролю стану має бути багато (і не тільки по безпеці).

Треба послідовно перевірити кожен сумнівний по схемі.

Я не знаю чи можна на вашій стійці переглянути в онлайн стани PLC програми, але думаю що те що не включає електромагніти гальм не дає стартанути приводам.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

продолжаю тему нашел сегодня такое что немнцы хотели сделать я не понял 

первые две фотки перемычка идет с разъема не знаю откуда выпала и идет на 11 вход доп блока входов по схеме должно быть не так кнопки изображение_viber_2021-06-26_18-36-26.jpgизображение_viber_2021-06-26_18-36-28.jpgизображение_viber_2021-06-26_18-36-27.jpg 

кнопки сделаны в пульту так та что лежать это 16S19 та что сделана штатно 16S15 

по схеме должен быть один провод на входе E11 (X6 11)их почему то два и они идут 

изображение_viber_2021-06-26_18-36-24.jpg

вот сюда

 Безымянный32.jpg

думал что то с кабелем все нормально жилы все целые на этой странице все правильно

на входах E122 E123 сигналов нет 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

де було.jpg

Наскільки мені видно то шліци на болтах роз'ємів зірвані тут - тому не ясно куди йшов цей дріт, що висить.

 

Щодо кнопок - то основна хімія яку я спостерігав у німців - це обійти потребу пересмикувати двері перед включенням верстата. А в них це зазвичай запрограмовано повнітсю відкрити і повністю закрити двері - інакше не стартує. Тому вони роблять перемички щоб цей процес усунути.

 

 

На останній викладеній вами схемі є так званий interlock - блокування яке дозволяє запуск лише при дотриманні процедури включення девайсів.  Для прикладу замкнутий контакт 5K11 дозволяє включення системи безпеки  і запуск приводів - а коли вони стартанули він розмикається але перед цим  спрацьовують 7K11 i 7K12 - вказуючи системі безпеки, що з приводами все нормально.

 

Власне вказаний вами дріт - на мою думку ініціює процедуру старту приводів.

 

 

 

 

 

 

 

Змінено користувачем kratmel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

провод что весит звонится на разъеме х12 22

хотя думаю может все восстановить согласно схеме 

10 и 13 клеммы к ним ни чего не подключалось 

х12 23 согласно схеме сидит на 12 клемме входов но на ней нет провода который идет 

60d74c7b16731_32.jpg.e4e06922b1ee4e7cb0cebde48c2a4e31.jpg

 сюда, здесь сидит второй провод с 11 клеммы

Змінено користувачем pesha79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене питання - відео процесу як вмикаються приводи на 5 секунд ви пробували робити?

Верстат працював, після виключення і повторного включення не стартанув. Треба шукати, що змінилось...

Переробляючи схему ви заведете себе ще у більші дебрі.

Трохи важко зрозуміти із не дуже якісних фото написи на німецькій. Плюс до того відсутність всієї схеми трохи обмежує коло пошуків.

Те що ви описуєте по уривках схеми мені та й іншим  мало що говорить.

Пробую уявити, що ви шукаєте в тих  колах, але без повної схеми в руках з'ясувати, що не так якось не виходить.

Ви можете зісканувати схему у pdf і викласти на форум?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

видио я выкладывал вы просто не заметили ссылку 0-02-0a-752ffddc15be3aaa6c1c51de7b28f5bd210d9a038f50a1aa3cf50894d04feae0_9742f9a6cba939a8.mp4

 

 

 1.rar вот добавляю файл схемы как вы просили 

смотрите что я заметил когда повернут ключ включается вся безопасность кроме реле 16а1 и когда зарываем дверь ни чего не происходит 

как только поворачиваем ключ в исходное положение и зарываем дверь то 5 сек и авария, обратите внимание на 57 стр схемы я читал что реле безопасности контролирует короткое на своих входах и на контактах реле возможно проблема с клапанами релюха подает 24 в и клапан заклинил он все вырубает ну это версия 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нажаль не зміг (таки зміг) розархівувати схему...

Щодо відео - видно момент коли стійка виключає приводи по таймауту. Тобто якийсь сигнал не прийшов за час очікування.

 

Отже трохи подивився -

16А2 - реле контролю магнінтого замка.

Судячи по схемі на E30 має прийти сигнал (ст.48 схеми), що реле активне - двері закриті.

Можливо це і є ваша причина.

Уважно із замком. Всі сигнали від нього по схемі (ст.21)

 

Так от логіка роботи замка - включаємо - замок має бути в стані закриті двері - на контактах S22 S32 є сигнал.

Далі якщо двері закрились має йти скидання блока по контакту S14.

і ось тут і живе інтерлок - заборона - поки 7A8 не вимкнеться - блок замка не стартане.

  А ви вище кажете, що всі блоки безпеки крім  16А2 активні...

 

 

Змінено користувачем kratmel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на е 30 сигнал приходит и чпу его видит 

на s 22 и s 23 есть сигналы когда закрываем двери и на релюхе включаются два канала

7а8 не выключается то 7а7 и должны выключатся но они выключаются когда прошло 5 сек 

и так понимаю что в схеме контакты показаны при закрытой двери ? но не активной 

Змінено користувачем pesha79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и еще я заметил после закрытия двери они становятся в блокировку но я даже могу успеть их открыть с помощью кнопки но все равно авария 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Расскажите какой сигнал должна увидеть чпу от привода и относительно чего его можно увидеть ????Безымянный.jpg

Змінено користувачем pesha79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку