• Объявления

olkogr

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  173
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

olkogr last won the day on 8 июня 2017

olkogr had the most liked content!

Репутация

57 Хорошая

1 подписчик

О olkogr

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 02.05.1982

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олег
 1. Чомусь мены здається що ви нею довго не пошліфуєте. Там втулки без смазки.... В мене є і мала і велика бабки, так мала для приводу зовсім не підходить...
 2. Ніякий. Потрібна серва. Є звичайно частотники що вміють позиціонувати асинхронний привід але вони дорогі майже як сервопривід, і всерівно момент утримання практично нуль.
 3. 28 можна брати без питань, буде запас. 34 двигуни це вже занадто, хіба що захочете швидкість і динаміку велику, думаю воно для початку вам нідочого.
 4. Так не я розпочав розмову. А ви. Ваші слова що це не проблема і ви легко можете взятись). От мені і стало цікаво як ви збираєтесь це зробити . Але як завжди відповіді тепер вже немає.... Я не буду голослівним, можу замовити у вас деталі з допусками в 0.01 на розмірах до 250мм, якщо на виході я отримаю те що треба то супер будемо співпрацювати..... По станку якраз від конструктиву залежить дуже багато, залежить скільки у вас деталей, скільки набереться зборочних одиниць з допусками які отримаємо ланцюги допусків і що вийде коли ви зберете всі 3 осі. А ще це все має триматись під динамічними навантаженнями.
 5. Ну хотів би, хоча би, почути який буде конструктив і способи доводки станка, щоб отримувати з нього деталі в серії, без десятків коректувань. На полі 300х300, обробка сталі 40Х наприклад покращеної до 30 одиниць. І щоб деталі в сотку попадали тобто +- 0,005. Ставте 23 двигуни на 20 кг, гвинт 5мм крок, все буде їздити.
 6. На мою думку робити потрібно тільки тоді коли готових варіантів нема або дуже дорогі. Якщо досвіду немає то краще по собівартості за китай не буде. Друге питання якщо обробляти потрібно сталь або як тут писали титан на полі 200мм, або якісь режими обробки на які прості китайські або старі радянські не тягнуть. Для старих радянських це насам преред високошвидкісна обробка. Вона для них в недосяжності так як вага рухомих частин велика, направляючі ковзання зносяться дуже швидко. По точності тут теж питання , якщо в десятку попасти то можна щось починати, якщо хочете в сотку то забудьте, ніхто вам такий станок в умовах нашої країни не зробить з нуля. А брати Б.К. і переробляти, то теж треба щось нове і не вбите. Подивіться на промислові станки, той же недостанок ХААС ви думаєте його виробник не хотів би щоб при такому полі станко важив 200 кг і в сотку попадав? А тут ви в гаражі візьмете і зробите.... Тому поставте ціль, завдання, всі розрахунки точності поділіть на порядок, а витрати помножте на 2, і тоді якщо підійде то беріться)
 7. Система дуже класна, правда трохи важкувата в налаштуванні в порівнянні з МАЧ3
 8. Забув кинути як титан пиляли, станок звичайно не для цього, але виходить непогано.
 9. Дуже цікаво. Думаю може наступний станок на цих двигунцях спробувати. Поки що розбираюсь із характеристиками. Я так зрозумів в стандарті там енкодер на 800 імпульсів? Думаю цього маловато... Таке може бути тільки при гальмуванні, двигун працює як генератор, вирішується або резистором гальмівним або збільшенням часу гальмування.
 10. Маленький якийсь... В мене 800х600 і то ледве помістилось....
 11. Затупив що у вас HTD. Забив ремінь профілю Т)). Якщо по HTD то все вірно у вас).
 12. Ну перевірив Інвентором, він не бреше)) Z Найблищий стандартний пасок 118 зуби , міжцентрове 198, наступний розмір 122 зуби Х Найблищий стандартний пасок 91 зуб , міжцентрове 128,7, наступний розмір 92 зуби а менший 84 Y Найблищий стандартний пасок 84 зуби , міжцентрове 110,4, наступний розмір 92 зуби а менший 82 Це якщо йти по стандарту, але зараз багато виробників роблять паски чуть не через зуб, тому дивіться самі. Але я завжди беру зі стандартного ряду, воно і на майбутнє спокійніше....
 13. При битті в десятку на пасок буде йти 2 десятки на довжину. Корд в ремені не тягнеться, працює тільки матеріал самого ременя на стиск. Якщо не дотягнути то працювати буде, а при номінальному натязі я вже писав. Якщо собі уявити що ці паски тягнуться без проблем на 2-3 десятки на таких довжинах то про яку точність станків ми б тоді говорили? Зубчасті паски замовляються не по довжині а по числі зубів. Причому є стандартні ряди. Якщо пасок не стандарт то під замовлення, відповідно дорого і довго. Я часто довго і муторно підбираю діаметри шківів і міжцентрове щоб попасти в ряд.... Для зубчастих пасків запасу по натяжці багато не потрібно, все залежить від щок на шківах, я завжди ставлю тільки один шків зі щоками, відповідно ремень закинув на один шків на другий запасу навіть в 1мм вистачає. По підбору паска можу допомогти , як що дасте кількість зубів ваших шківів.