• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

olkogr

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  908
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  29

olkogr last won the day on 1 февраля

olkogr had the most liked content!

Репутация

607 Отличная

2 подписчика

О olkogr

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 02.05.1982

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

1 080 просмотров профиля
 1. @пенсионер АА, не замітив що воно на різьбі. Тоді все зрозуміло. Конструкція гуд).
 2. Воно все класно. А мені цікаво як той центрошукач витягнути щоб не з'їхати з того центру? Він же довгий. Як би от він в верх витягувався ще)) Я розумію що можна по лінійках записати значення центру або по лімбах.... Але як би воно не те)) Я б не парився) Не зрозумів чоловік конструкції, а почитати посилання то ж потрібно напружуватись, мишкою клацати, зір портити...
 3. Я брав моторредуктори постійного струму тут в Україні. промислові, то вони не дорогі зовсім. Момент особливо знизу там здоровенний. Нащо там та серва, її хіба відлаштовувати під підтримку моменту. Це як мікроскопом цвяхи забивати... Можна навіть взяти жигульовський привід склоочисників. Думаю його з запасом здоровим буде. Ще й швидкість буде в рази більшою.
 4. На мою думку це не зовсім дешевий варіант. Щоб цілу серву ставити на таке. Просто двигун постіного струму то так. Але знову ж таки потрібен моторредуктор. Електроніку зробити на утримання це не питання. В пряму сторону ШІМ На повнуц, назад якийсь відсоток наприклад 10%. І все буде працювати.
 5. Звичайно, або той же конденсатор, він грітись не буде.
 6. Водень не підмвшували. Про мінус плюс в курсі). Який тиск тримати і яка напруга мпє бути?
 7. Як я знаю в цьому револьвері прямі оберти йшли однією напругою, реверс меншою, і він утримувався двигуном постійно включеним. Навантаження від різця йде в низ, на храповий механізм, тому зусилля для утримання там потрібне мінімальне. І ще цей двигун живиться від 220В напряму без питань. На реверс можна резистор на 10Вт поставити щоб обмежити струм. Нагрів того двигуна до 60-70 град це норма. Нічого при цьому йому не буде. Кроковик то погана ідея, по перше це гроші, по друге як ви вгадаєте крок з тим що воно вже вперлось на реверсі в храповик? Ніяк, будуть втрати кроків а далі він стане в незрозумілий стан і може підвішат різець вище храпового упору.
 8. Меня почему то так и не забанили. Недавно заходил, аккаунт жив...
 9. Це не правда, вірніше не вся правда). Реально те що працює то переходить на нові станки. На цих хоч і якісних станках вже нема кому робити. Ті дідусі що на них працювали не вічні. А крім них вже ніхто на тих станках не вміє і не може добитись точності і розміру. Купують нове, з ЧПК на якому можна школяра поставити. Та, як виявалось, воно не рентабельно порівняно з сучасними станками. От ми зараз хочемо купити новий вирізний ерозійний. Наш працює справно, розміри тримає. Але те що наш робить за 20годин, новий міцубіші чи содік робить за 2. Стійка сучасна про це взагалі не буду говорити. І як ми можемо на ринку конкурувати з нашим станком коли в людей є такі... Тому потрібно обновлятись...
 10. Спросите. 10 Па держит стабильно при нагреве до 600градусов. На холодную и 1Па без проблем откачивает. Вопрос много ли это или мало))) Камеру проэктировали не мы). Но раньше где эта камера стояла, говорили азотировали без проблем. Но остался один дедушка который на ней работал, который вообще по режимам ничего не помнит. Помнит что в окошке было фиолетовое свечение плазмы))) Это и у нас есть)))
 11. Бачу чоловік з Росії то буду на російській. С ионно-плазмовым азотированием имели дело? Мы год назад установку старую (сделанную в Москве в 80-х) купили. Отремонтировали насос вакуумный, заменили все уплотнения, трубопроводы. Провели ревизию клапанов и прочего. Также отремонтировали блоки питния тиристорные на нагрев и высокое напряжение которое идет на електрод. Все работает , режимы какие настраиваем держит. Вопрос в том что по орежимам никто не может помочь. Камера большая (внетренний размер самой камеры 1500диаметр 3200 высота.), Тип камеры с горячими стенками. Внутри Нагреватели на мощность 100кВт, низковольтные. Откачиватеся на давление 8-10Па. Прбовали на разных давлениях, разных напряжениях, лаборатория слоя азотирования не показывает.... По книгам то что нашел все для маленьких камер. У нас на таких режимах дуговой пробой изза размеров происходит.... Так и забросил это дело пока).
 12. https://ru.aliexpress.com/store/product/New-Taiwan-TBI-2510-ballscrew-1600mm-with-Ball-nut-SFS2510-C7-ROLLED-for-cnc-part-SFS/2780240_32798093280.html?spm=2114.12010612.0.0.78c42584UCLyXf
 13. Алі експрес)) Є там одні, вони і обробляють кінці по кресленні. Але їм потрібне точне креслення (з допусками форм і т.д.) і точний заказний код. Потімвони присилають креслення на узгодження, типу цього наприклад, ви кажете гуд. І через 2- тижні вони у вас)
 14. Так у мене теж паліпусик виходить. 350 кг десь буде...
 15. От на кінець вималював кінематику стола з діректдрайвом. Залишилось це все впихнути в готову відливку). Також добавити ще один дірект драйв на другу повороту вісь. Енкодер буде через пасок зубчастий бо кільцевого підходящого не знайшов. Та й біля двигуна поля магнітні знач тільки оптику ставити а це вже ну дуже дорого.