olkogr

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  851
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  27

olkogr last won the day on 14 сентября

olkogr had the most liked content!

Репутация

550 Отличная

2 подписчика

О olkogr

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 02.05.1982

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

965 просмотров профиля
 1. Колись пів України за ними зїздив, поки познаходив. А тут металолом....
 2. В мене тут тема є по XIBEI , класно працюють. Твердосплавні губки. Я собі набір взяв до 100мм. Міряти і посадки під підшипники і внутрішні розміри на деталях самий шик де потрібна точність в соточному діапазоні. Штангель навіть мітутоя індикаторний такої повторюваності не дає. ним гарантовано +-2 сотки міряти без питань. А тут реальну сотку навіть половину ловити.
 3. Ніяк, брали в офіціалів. Новий станок.
 4. Ось завод виробляє в Україні http://www.nzsfo.com.ua/ru/production/metering-devices/pitateli-impulsnye-smazochnye.html
 5. Бензином можна мити. Лак його не боїться. Обмотки провіряти мегаометром на 1000в мінімум.
 6. Не обовязково, я для надійності скручував типу витої пари, але воно і так працює. Екранувати потрібно вихідний кабель. Я такими двигунами 67К25 ганяю, правда по мікрону вони вже там не можуть їздити). Ледве сотку налаштував. Бо маси і тертя зовсім інші.
 7. Ну якщо вони те можуть то дуже добре. По виводу сигналу звичаайно можна, поставте послідовно з діодом оптопару та й буде вихід.
 8. Ну в цифрових драйверах є алгоритм який бачить зрив крокового двигуна. Також вони слідкують за наявністю живлення в межах допустимого. Відповідно якщо зірвався кроковик або живлення просіло чи пропало чи завелике. на цьому виході зявляється помилка. Я беру ті всі помилки і подаю на систему ЧПК як просто на просто пиняє станок і не дає запороти деталь.
 9. Ось тема з тим станочком на крокових. Там шафа є електрична. Може щось підглянеш для себе. Якщо потрібно можу схему принципову кинути.
 10. У Нас такий драйвер 1400 грн можна взяти, воно того коштувало? І він аналоговий... У нас цифровий під змінний струм і з виходом помилки би 1800грн обійшовся.Але то вже таке)
 11. Шкода, але вони тільки на постоянку. По скільки якщро не секрет вони вам вийшли з доставкою?
 12. Моя думка така, без стиснутого повітря ніяка майстерня не проживе. Тому я б не мучився і робив на пневмо). І ще би змащування переробив на живильники. І не потрібно буде ганяти ще 700Вт двигуна постійно.
 13. Якщо пише VAC тоді можна змінний. Киньте фотку з табличкою з драйвера. Якщо немає сильно рекомендую якщо є можливість замінити. Імпульсний блок живлення на постійний струм тут сама слаба ланка )). НУ або робити трансформаторний з мостиком, ну і конденсатори фільтра побільше. Я б ставив хочаб на 10000мкф краще 22000. Спарава в тому що при тормозінні двигун працює як генератор. Буде заряджати вихідну ємність блока. Якщо вона мала то напруга різко росте і або смалить драйвера або призводить до їхнього відключення. Маю купу станків х кроковими і на продаж робив. Все працює вері гуд якщо правильно розраховано. Крокові двигуни дуже непогана тема з теперішніми цифрвими драйверами. Серву ще налаштувати потрібно добре. Ну ціна. Для мене якщо серва то міцубіші або яскава. А там ціна на одну вісь 600у.о. це як мінімум (400Вт з моментом 2 нютони)
 14. Лікування по фотографії... Це ж як ви замітили там ті пропуски. А по темі. Гарно бігають. Живлення до 70в рекомендую підняти. І якщо драйвера дозволяють то з трансформатора зразу змінний струм. Буде в рази надійніше.
 15. Або поставит полюцький насос. Або зробити тандемний циліндр (тиск можна вдвоє знизити) або пневматичний тандем поставити. Ну і з пневматикою працює все на порядок швидше.