olkogr

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  7/4,71
 • Публикации

  1 469
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  40
`

olkogr last won the day on 16 сентября

olkogr had the most liked content!

Репутация

1 096 Отличная

5 подписчиков

О olkogr

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 02.05.1982

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

4 172 просмотра профиля
 1. а для чого повздовжня лінійка?
 2. Я щось не зрозумів. Що лінійки роздають чи що?
 3. В основному там осідає сіль кислоти яка зберігалась. Тому її відмити хімічним способом досить важко. Гідрооксидом натрію можливо, якщо він не допоможе то тільки мех методом дерти.
 4. https://www.gorgany.com/kylymok-naduvnyi-exped-synmat-ul-m-iz-germomishkom-nasosom.html Раджу, штука офігєнна. Насосом можна воду носити і з насадкою душ приймати. про простий каремат забудете як про страшний сон. В комплекті є рем комплект. Хоча заа ті роки що маю поки не пробив. По спальнику то все дуже індивідуально. Класно коли розкривається і робиться одіялом. Я маю на - 10 і можу в такому при -35 з горем поспати. Брати на менші температури не бачу сенсу бо великий і важкий.
 5. мангал в поході? ))) Дерева в карпатах вистачає. ще його таскати туди це вже.....
 6. А пальник? Все треба))
 7. Все що радив вам, там є. Плюс вага мала плюс якість бо все таки фірма. Хоча то вже екстрималка, для карпат трохи за жирно. І більшості її не беремо бо шкода)). Найбільший плюс повністю симетрична конструкція з двома ідентичними входами. Ну і жорсткість дуже велика зі всіма дугами. Плюс має куди навантажити снігу чи камінців в горах де немає куди розтяжки поставити.
 8. Нормально. 3х місна палатка, в горах ми в такій в 4 спимо, тісно але тепліше). Коли в двох ідемо зимою в Карпати наприклад, то місця для 2х дофіга, посередині рюкзаки, як холодно рюкзаки в сторони а самі в середину. Каримат від коли купив надувний то тільки він, забув давно про простий як про страшний сон. Так дорого, але блін як зручно, особливо на камінцях)). https://www.gorgany.com/namet-trimm-vision-dsl.html Палатка в мене така, довго скидались , але купили. Штука класна але й дорога.
 9. Зі свого досвіду, брати двошарову, двома тамбурами. На мою думку має бути палатка в якій ставиться спочатку зовнішній тент, потім внутрішній. В дощ поставити таку палатку і залишитись в сухості набагато легше. 3х місна вага в 5 кг то звичайно дуже багато. Але для Карпат...... можна й потаскати. 3х місна то на скількох? П.С. Про алюмінієві дуги - насмішили)))
 10. нажаль нема 23 я теж не знайшов гібридів під змінний струм. Тому не партесь, беріть нема 34)
 11. НАфіг ті діоди. Беріть драйвери під змінний струм і забудьте про проблеми. 1500Вт вистачить щоб 3 шт нема 34 12Нм ганяти....
 12. От тут можна доступно трішки підчитати щоб зрозуміти загальні положення про похибки вимірювань. https://opticstoday.com/katalog-statej/stati-na-ukrainskom/optichni-vimiryuvannya/ocinka-poxibok-pryamix-ta-nepryamix-vimiryuvan.html
 13. ГГ, працюйте так далі). Я сваритись не збираюсь. Людина хоче так думати то нехай думає. Шкода що в 7 класі не довчили про класи точності приладів, а саме головне як визначити похибку вимірювання при непрямих вимірюваннях (а в нас саме такий метод вимірювання). Не зустрічав такого, щось подібне на мікротеодоліт). Точність як на мене занадто мала щоб щось в станку поміряти...