olkogr

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  784
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  27

olkogr last won the day on 14 сентября

olkogr had the most liked content!

Репутация

528 Отличная

1 подписчик

О olkogr

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 02.05.1982

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Тернопіль
 • Имя Пользователя
  Олег

Посетители профиля

889 просмотров профиля
 1. А я би брав, в нас 82Ш, мало скажу вам). Жорстоксті в 82Ш достатньо, в 83 ще більша. Я тут закидав відео як дре 82ш вертикальною головою. Без проблем дре гартовані інструментальні сталі. Якщо інструмент відповідний. Звичайно на таких станках соток не ловлять. Але навіть наш попрацювавший 82ш +- 0.05 легко попадає. А якщо постаратись то і точніше можна.
 2. 4 осьова є обробка. Я пробував модульними фрезами не та чистота що б хотілось. Пробував на ерозії теж чистота не дуже. От шукаю хто б зміг.... У Львів куди?
 3. Ну власне потрібна шестерня, гартована на 35-40 hrc. Бажано шліфована, або з дуже гарною чистотою фрезерована. Потрібно 2 шт.
 4. Потрібна волога, тому є максимальна товщина шару герметику. А він явно не міліметри....
 5. Ну накінець то). По опорах, ті китайські що продає рефіт та інші в Україні, повне лайно, їх ні до якого класу відносити не можна. Там і підшипники просто радіальні в жорстких опорах стоять. Я давно від них відмовився. Беру напряму, там навіть 7клас вже різниця по висоті пару соток і то рідко.
 6. Аяяй , а тему свою закрили). Читач з вас ніякий)))
 7. От замовник закинув першу виготовлену на станку деталюху. Матеріал титан. Йде обкатка і вивчення можливостей обладнання.
 8. Дякую за аналоги). Буду мати на увазі. Мій ніби оригінал, або дуже добра підробка)
 9. Незнаю як у вас, у нас на станках 6000 в рік в середньому шпиндель набігає. Питання ресурсу дуже неоднозначне. Наприклад ті шпинделя що ви знайшли мені взагалі не знайомі. Тому може вони і 1000 годин не відживуть... Водянка більш дуракостійка, менше шуму, ну і ресурс більший тільки в разі якісного охолодження, коли рідина більше 45 градусів не гріється.
 10. Тут часом пролітають б. К. Теси або мітутої по 2500, і люди купують. Моя думка такий варіант кращий. Я і не проти китайського інструменту, але поки що достойного аналога не знайшов.
 11. 3-4 роки). Такі шпинделя в кращому разі витримують 8-10 тис годин. Це якщо вам не пофіг люфт в 3 сотки. І то все залежить від режиму експлуатації. Якщо вильоти фрез великі, і оберти під максимальні то і 4 тис год це круто...
 12. Мені навпаки дуже легко, навіть привикати не довелось. От коли 0,02 це зовсім інше....
 13. Давно собі хотів прикупити якісний штанген для повсякденних вимірювань. Цифровими користувався, але якось воно не те, завжди для надійності два три рази перемірюю, бо то нуль втече, то ще щось. Не віриш ти тим показам з першого разу і все). Ноніусні заманали перераховувати і сліпати. А індикаторні всі з поділкою 0,02 попадались, а там тоді індикатор на дві половини, і поділки на самому штангелі через 2 мм. Вічне множення ділення і промах як не в дві сотки то в пів міліметра). От недавно мені прислали з магазину на алі (там брав мікрометри Xibei) що в них акція брендів. І оригінальний мітутойо по ціні 96 баксів пропонують мені з безкоштовною доставкою.А саме головне він індикаторний і ціна поділки індикатора 0,01, Точність +-0,02. Те що завджи я хотів. Замовив. Прийшов, красень, ходить все чітко. Від зусилля на колесику покази міняються максимум на пів поділки. Це вже потрібно тиснути здуру. Реально навіть сотку ним при досвіді зловити можна. А що ще потрібно в штангелі?))