Y.fowler.

Пользователи
 • Продажи

  6/5
 • Покупки

  13/5
 • Content count

  2449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8
`

Y.fowler. last won the day on May 15

Y.fowler. had the most liked content!

Community Reputation

495 Отличная

1 Follower

About Y.fowler.

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Юра

Recent Profile Visitors

2284 profile views
 1. Виникла проблем. ЗБ саме під цю УДГ нема, та ше й протрібно її розвернути. Почухав потилицю, зкурив пару цигарок гуляючи по майстерні та знайшов потрібне заліззячча: Шліфований калений шкворень; лекальні лещата; призма. Шкворень за 20 хвилин перетворився в центра. Далі розвертаємо УДГ на потрібний кут, затискаємо в патрон центра. Потім помірно затискаємо на центрі призму, потім призму затискаємо в лещата, потім лещата до столу, все, юстування завершено.... Всановлюємо деталь, помірно в призмі фіксуємо центра, молотком легенько підбиваємо до деталі та фіксуємо остаточно.
 2. @Karmadon гляньте в бік Cerakote, керамічна фарба, крепка й палітра дуже широка, правда не дешево
 3. Банани на ялинках ростуть, єсли шо
 4. Хз, в мене в майстерні 50квт, промисловий тариф та ще й на приватній підстанції. Свого часу в гарну копійку обійшлось, а тепер виходить можуть прийти й сказати — чувак, давай по новому, то не рахується...))
 5. @Одессит Дякую! приблизно й так йому пояснював, типу — зі своєї ініціативи можуть зробити більше, а менше тільки за згодою сторін.
 6. Та вже мабуть неактуально, зліплю щось сам по типу 675. доречі, на всіх світлинах в мережі на хоботі присутня крутилка якась, в моєму випадку її немає.
 7. У тестя біда. На вулиці поміняли опори та міняють лічильники з щитками. по договору від 2018р. Вхідна потужність 5квт на 220в та автомат 25А. зараз щиток прибили до стіни та поставили автомат 16А, лічильник ще не ставили. кричить — рятуй!!!
 8. @PROTOLaB якось то всьо складно))) я сподівався що там щось на кшталт 675-676. Мабуть прийдеться таки вигадувати)) пп. Верстат в непоганому стані, з недоліків відсутність лінійок та фарба, багато фарби, по пошукав я під нею точки змазки... ще непрацює електроніка на подачі, от це прикро
 9. Хлопці, справа така що верстат не мій, але прийдеться періодично виконувати на ньому доволі точні роботи. Мова йде про візуальний відлік, тоб-то банальні лінійки, а там лише одна вертикальна лишилась. Хотілося б глянути як воно то все влаштовано шоб не вигадувати новий велосипед.
 10. Невже такий рідкісний верстат цей фув250.
 11. Як варіант. Для нього потрібно мати комплекс - міцний клеючий склад та ефективний розчинник для нього. патрон на оправку в верстат, токарний. Мастимо (заливаємо) клеєм кулачки, затискаєм в кулачки каліброванний пруток з м’якого матеріалу. Даємо всьому тому час щоб зрослося, видаляємо пруток розточкую, самі кулачки за можливістю - розточуємо , шліфуємо... .. розчинник.
 12. Розточка конусу сумнівна справа, це не відмінно приведе до танців з бубном навколо місця посадки патрона.
 13. В токарний патрон притир, та притерти пастою поступово підтягуючи кулачки. Але не факт що не буде биття на всіх діаметрах.
 14. Натягу 0,02 буде достатньо, тоб-то - отвір в шківу повинен бути 18,98