kostya1023

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  746
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

kostya1023 last won the day on 1 марта

kostya1023 had the most liked content!

Репутация

66 Хорошая

1 подписчик

О kostya1023

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 23.10.1999

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Одесса
 • Имя Пользователя
  Константин

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  3

Посетители профиля

778 просмотров профиля
 1. @Бескид Макросъемка понравилась
 2. Масло залив по рівню (заливний отвір). Плунжер підіймається тільки в горизонтальному положенні. Під навантаженням також не підіймається. Також цікавить, як правильно прокачати домкрат, бо в інтернеті з цього приводу нічого не знайшов. Наскільки я розумію поршень пружинить через наявність повітря в циліндрі?
 3. Ще цікавий випадок. При переведенні домкрату у горизонтальне положення, починає підніматися плунжер та поршень.
 4. @Володимир Фещук Доброго дня. Є питання щодо домкрату. Купив рем комлект, все замінив. Кульки на свої місця по прибивав. Але виникла проблема, домкрат (точніше поршень) без навантаження підіймається повністю. Але пружинить, Під навантаженням підіймається приблизно на 10см і все. В чому проблема? Можливо я його не правильно прокачав? До речі, в ремкомлекті була пластикова шайба, яка ставится між циліндром та підошвою, але я її ставити не став. Поставив тільки резинове кільце, яке повинно там бути штатно.
 5. У кого-то есть опыт покупки через данный сайт? http://svarka.zp.ua
 6. До речі, ось конструкція пресу, яка мені найбільше подобається. Можливо саме такий і буду робити. https://www.youtube.com/watch?v=7Yf_ApwwJgs
 7. @Володимир Фещук Так, між циліндром та підошвою стояло резинове кільце. Можливо до мене хтось туди лазив, та зібрав не вірно. При розборі, в отворі 1 стояла кулька. Думаю, варіант як і з кільцем. Більш детальне фото місця 3. Та на всяк випадок отвору 1.
 8. Не хочу Вас учить, дело Ваше. Но диски по дереву на УШМ, уже не хорошо. Разве не видели как кишки наматывает на УШМ?
 9. @Володимир Фещук Щодо резинок. В мене є тільки манжета на поршні та гумове кільце між циліндром (саме циліндром) та підошвою, воно там і має бути? Думаю замовити рем комплект. Трохи не зрозумів, що за натяг по штоку, як його підібрати? Якщо я не помиляюся, для роботи вверх ногами, достатньо у отвір 2 встановити трубку. Так щоб вона могла втягувати рідину з верху (якщо дивитися як є). Чи буду я його ставити вверх ногами? Поки що не знаю, бо не визначився з конструкцією пресу. Цей домкрат на 12 тонн, є ще на 5т, але там теж не має перепускного клапану (щось не щастить мені з ними), та ні єдиної резинки. Тому взявся за цей, так як 12 тонн. Ще є питання по кулькам. Де вони мають бути? У мене встановленні в отворі перепускного клапану, в отворі 3 (всередині), та є під отвір 1. І ще, щось має ще бути, там де плунжер ставится (3)?
 10. Можно сделать в виде подъёмника В виде подката под заднее колесо Или обычный, но менее удобный, упор.
 11. Вон оно в чём дело. А я то думал, как это могло произойти. Большое спасибо.
 12. Дай Боже і Вам. Після невеличкої паузи, нарешті є хоч якийсь зсув. Не без допомоги користувача @Bogdan, який знайшов та подарував мені клапан до домкрату. Нагадую, з нього планується прес. Розібравши його для проведення ТО та заміни всіх манжетів та ущільнювальних кілець, з’явилося декілька питань. 1. В верхній частині циліндру плунжера є добрячий поріз, глибина якого збільшується відповідно до довжини, і на кінці сягає 2мм. Я так розумію, це не є критично, так як буде впливати тільки при кінці ходу поршня до верху? До речі, плунжер як новий, без всяких там подряпин. 2. Чи обов’язково розбирати ту частину підошви? Вона взагалі розбирається? Чи є там ущільнювальні кільця що підлягають заміні?
 13. @инженер если Вам подойдёт - забирайте. Я не против.
 14. @Владамир Статор ещё остался? Можно мне?