Reiter

Допомога з покупкою в Луганській обл.

5 повідомлень у цій темі

Доброго вечора. Хочу купити свердлильний, але продавець не хоче відправляти. Населений пункт Сватове. Може хтось є поруч і зможе забрати станочок і відправити? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краснореченский? Мутне якесь оголошення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Wemas сказал:

Краснореченский? Мутне якесь оголошення.

Так, він.

Там продає інша людина. Це просто знайомий розмістив оголошення. Розмовляв, наче все норм. Просто не хоче заморочуватись з відправкою

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки що "відбій". Домовився про відправку з автором оголошення. Сподіваюсь не кидок :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, куко сказал:

Не попросив на відправку перекинути гроші?

Розказую:

Давно приглянувся мені такий свердлильний. Але їх майже немає. За увесь час пару штук бачив. Один за неадеквату ціну і ще обин якось не вдалося купити (не пам'ятаю подробиць). Цей на моїй пам'яті третій.

 

Так от, побачив оголошення, зателефонував. Автор оголошення каже: " станок не мій, я лиш оголошення виставив. Ось вам номер".

 

Телефоную за номером, спілкуюсь. По голосу "дєдушка". Кажу: "хочу купити, відправите поштою?". Він каже: "А то як?". Пряснив як це відбувається. Каже не хочу тим займатися. Там наче ще якийсь бажаючий є поближче, якщоне продам за тиждень, то тоді.

 

Ну я тиждень чекати не хтів. Став шукати допомоги на форумі, потім написав автору оголошення. Спитав чи може він відправити. Той відповів, що в принципі може. Знов зателефонував продавцю і запропонував такий варіант. Той погодився. Сьогодні знову зв'язувався з автором оголошення. Той сказав, що поговорив з продавцем і запитав чи не обговорювали ми предоплату, сказав, що предоплата в розмірі вартості доставки. Я погодився. Далі він дізнався вартість доставки, я скинув предоплату. Ну і ось вже маю повідомлення від нової пошти, що до мене прямує посилка :)

 

Якщо там не цегла приїде, або щось таке, то все норм :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку