12 повідомлень у цій темі

Куплю малу продольну на станок токарний 1604, та любі інші вузли і деталі до цього станка

1-prodam-universalnij-tokarno-gvintoriznij-stanok.jpg

image (3).jpg

image (5).jpg

image (4).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Любые пластиковые детали: крышки, заглушки, кожухи, ручки и т.д. могу напечатать. Нужна только модель, чертеж или эскиз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.02.2022 в 20:37, alex1uk сказал:

Куплю малу продольну на станок токарний 1604

 

Моя порада: шукайте від 1Е604, вона суттєво нижча, можна буде ставити вищі різці, і конструктивно вона дзеркальна, верхня плита довша за нижню, таким чином закриває гвинт від стружки. Але трохи треба буде доробити посадку, зточити, чи шліфонути циліндричний виступ, отвори для кріплення майже співпадають, там всього пару мм розширити.

Я собі таку купив, бо хочу ставити касетний різцетримач, а в рідної така верхня плита, що ніяк не вийде його поставити, мало м'яса. Ще не переробляв, але орієнтовно можна буде ставити різці до 20мм висотою, а в рідній максимум 12мм. Можу зробити фото обох малих продольних для порівняння.

Змінено користувачем IvanR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, IvanR сказал:

 

Моя порада: шукайте від 1Е604, вона суттєво нижча, можна буде ставити вищі різці, і конструктивно вона дзеркальна, верхня плита довша за нижню, таким чином закриває гвинт від стружки. Але трохи треба буде доробити посадку, зточити, чи шліфонути циліндричний виступ, отвори для кріплення майже співпадають, там всього пару мм розширити.

Я собі таку купив, бо хочу ставити касетний різцетримач, а в рідної така верхня плита, що ніяк не вийде його поставити, мало м'яса. Ще не переробляв, але орієнтовно можна буде ставити різці до 20мм висотою, а в рідній максимум 12мм. Можу зробити фото обох малих продольних для порівняння.

Буду вдячний, якщо зробити

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в Києві продають розграбований за 8,5. також мають намір продати по частинам. на лохі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, praktik64 сказал:

в Києві продають розграбований за 8,5. також мають намір продати по частинам. на лохі

Можете дати ссилку де він продається?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

цей?

image (2).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, alex1uk сказал:

Буду вдячний, якщо зробити

 

Порівняльне фото малих продольних 1604 і 1Е604.

Та, що без штурвала від 1604, жовта від 1Е604.

Висота 1Е604 32мм, а 1604 38мм.

Сходу можна ставити різці 18мм висотою, а якщо поставити касетний різцетримач, то можна виносом касети за периметр малої продольної збільшити висоту до 20мм, а значить - можна буде зажимати механічні різці СССР, висотою 20 мм. Їх можна сходу знайти в продажу штук 10 різних, а середня ціна 200грн. проти китайських по 400-600. І ще можна запросто фрезернути і укоротити механіку висотою 25мм, а це вже порядка 20 різних різців, які можна сходу знайти в продажу, а якщо добре пошукати, то ще більще.

Це не значить, що можна буде знімати на станку по 10мм на сторону, а просто буде великий вибір різців дешевших за китайські.

P2167505.JPG

P2167506.JPG

P2167507.JPG

P2167508.JPG

P2167510.JPG

P2167512.JPG

P2167513.JPG

P2167514.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IvanR сказал:

 

Порівняльне фото малих продольних 1604 і 1Е604.

Та, що без штурвала від 1604, жовта від 1Е604.

Висота 1Е604 32мм, а 1604 38мм.

Сходу можна ставити різці 18мм висотою, а якщо поставити касетний різцетримач, то можна виносом касети за периметр малої продольної збільшити висоту до 20мм, а значить - можна буде зажимати механічні різці СССР, висотою 20 мм. Їх можна сходу знайти в продажу штук 10 різних, а середня ціна 200грн. проти китайських по 400-600. І ще можна запросто фрезернути і укоротити механіку висотою 25мм, а це вже порядка 20 різних різців, які можна сходу знайти в продажу, а якщо добре пошукати, то ще більще.

Це не значить, що можна буде знімати на станку по 10мм на сторону, а просто буде великий вибір різців дешевших за китайські.

P2167505.JPG

P2167506.JPG

P2167507.JPG

P2167508.JPG

P2167510.JPG

P2167512.JPG

P2167513.JPG

P2167514.JPG

Та я з радістю готовий поставити і від 1Е604, але біда в тому , що ніхто так і не запропонував нічого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, alex1uk сказал:

Та я з радістю готовий поставити і від 1Е604, але біда в тому , що ніхто так і не запропонував нічого.

 

В принципі, якщо мала продольна технологічно не треба, то можна і без неї обійтись, в крайньому випадку на перший час, просто проставку під різцетримач, як у Ігоря Кави на ТВ-16. Правда, якщо десь на стороні замовляти якісну підставку, то робота разом з металом може вийти дорожче за б/у малу продольну. Вони доволі часто проскакують. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, IvanR сказал:

 

В принципі, якщо мала продольна технологічно не треба, то можна і без неї обійтись, в крайньому випадку на перший час, просто проставку під різцетримач, як у Ігоря Кави на ТВ-16. Правда, якщо десь на стороні замовляти якісну підставку, то робота разом з металом може вийти дорожче за б/у малу продольну. Вони доволі часто проскакують. 

Буду моніторити, можливо десь вискочить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку