Х-50

РВП (ШВП) з трикутним профілем канавок-з чого та що Ви думаїтен з приводу конструкції та застосування?

6 повідомлень у цій темі

Дістав такі от 2 штуки. Ціна була символдічна. По отриманні я зрозумів-чому.  Наскільки я зрозумів- виробництва ще СССР. Але виконано дещо збочено- профіль канавок не круглий-а  ррикутний, тобто площа контакту з кульками дуже мала. Але ходять надзвичайно легко. Люфт пристутній. Вал мабуть не сирий-але підкалений(надяиль бере-але не зовсім легко). от питання-де такі застосовувалися? Чи можна зменшитии люфт змінивши кульки на дещо більшого діаметра? Чи домоможе це? В принципі я планував їх на вісь вертикальної полачі(Z) 3-D принтера. Як на мене-якщо профіль різьби нарізано точно-то вони просто ідеальні для такого застосунку. Оскільки люфт вибереться під вагою столика і ходчть дуже плавно та легко, діаметр валу 12мм-теж добре. І що Ви взагалі думаїте  з приводу такої конструкції? Я особисто вперше бачу таке.

0-02-05-791ad19c08b11ac8d5fbb367f5fad07cd0f98fec9356f0a52b2496803866b295_a3f666914eb0369e.jpg

0-02-05-a41e8fad839e2d8a640df4c91a469d719a9478293bc895eeff61db068cb37d68_de527b75c54e7d29.jpg

0-02-05-f849207bfa776020b2d8420ef261b13dd5e7b53b69d253134bc4eac6ad95445a_5ac39cd048766111.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На ось Z принтера нужно ставить, как по мне, трапецию. Из соображений какого-никакого (для винтов малого диаметра и большого шага) самоторможения.

Абсолютно реальная ситуация: отключили электричество ненадолго, на столе деталь весом грамм 600, электричество подали, нажал "продолжить печать", а столик с деталью опустился на десятку. Уже ничего не ляжет, скорее всего. И сутки-полтора печати - в мусор.

Для такого применения не вижу вообще никаких недостатков у трапеций, честно - скорости движения не нужны, точность в сотку - не важна, КПД не важен, там любой шаговик от NEMA17 уже избыточен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Подумаю. А вибрати люфт в такій конструкції реально- і наскільки вона довговічна? Йдеться про трикутний а не кулястий профіль канавок ШВП. І звідки вона -може хто зустрічав-знає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Х-50 написав:

Дякую. Подумаю. А вибрати люфт в такій конструкції реально- і наскільки вона довговічна? Йдеться про трикутний а не кулястий профіль канавок ШВП. І звідки вона -може хто зустрічав-знає?

звичайно, ви можете вибрати люфт підбором кульок, але навіщо в 3д принтері вам це потрібно, не думаю що люфт великий, а от точність у тої шгп має бути непагана, по наружному діаметру шліфована, маю припущення що і канавки шліфовані . торцем круга за два проходи  а люфт якраз і вибирався підбором кульок.

стояти міг будь-де  де не було великого навантаження, і потрібна була точність, можливо якесь лабораторне обладнання, або внутоізавод для своїх потреб. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Просто думаю- мож з них склепати невеликий ЧПК верстат настільний-не завжди треба точність у сотки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

слухайте, ну то вже різні речі і ціни тут дуже різняться, якщо є досвід в будуванні подібних речей то будуйте чпк, якщо хочете з чьогось почати - будуйте прінтер, дізнаетесь про налаштування, підключення шаговиків-драйверів, 

розберетесь в якійсь CAD прозі, дізнаетесь що кубік 10х10 друкуэться хвилин 10 і зрозумієте що вам потрібен фрезер?? продасте прінтер і збудуєте чпк.

Баксів за 100-150побудуэте непаганий прінтер. на чпк  мінімум баксів на 300 тільки направляйки з каретками і ал. профілем стрільнуть.

p.s. робіть файно, із гівна і палок не продасте.

Змінено користувачем Olexy
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку