GOGA

Треба допомога дядьків по різьцям

10 повідомлень у цій темі

Добрий вечір, дядькі поможіте) мучусь підбераю різці, трохи обпікся, накупляв барахла і мучусь. В мене 1а616, я тільки навчаюсь, підкажіть які основи по різьцям треба розуміти, гроші є, але не багато)) схиляюсь до механічних різців, але їх є велика кількість по кріпленнях і деякі з них вже випробував як жахливі(пластинка погано кріпиться і шевелиться при ударних нагрузках), що підкажете панство? Якого типу кріплення на вашу думку краще, та дайте картинку чи літературу по маркуванню різців з мех.кріпленням  (я знайшов тільки 1-2 картинки, але це по новим різьцям, а гостовських розшифровок не знайшов)

Змінено користувачем GOGA
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

купите импортный резец до 3го шага режет на ура пластины пользую дескар не помню на память как пишется энглишем резал резьбу на деталях до 50hrc твёрдости но на таких деталях конечно одной грани на одну деталь а если что то ло 30 ед. то режет весьма долго пачки больше чем на год хватает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михаил Владимирович написав:

купите импортный резец до 3го шага режет на ура пластины пользую дескар не помню на память как пишется энглишем резал резьбу на деталях до 50hrc твёрдости но на таких деталях конечно одной грани на одну деталь а если что то ло 30 ед. то режет весьма долго пачки больше чем на год хватает.

Можливо підкажите виробника чи марку різьця і пластинок?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я сам не очень в теме по таким резцам, тоже начинающий. Сохранял себе для изучения, удобно устроен каталог, с пластин к примеру на совместимые державки можно перейти, в общем изучайте))) https://www.iscar.com/eCatalog/Applications.aspx?mapp=IS&lang=RU

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, GOGA написав:

Можливо підкажите виробника чи марку різьця і пластинок?

@Михаил Владимирович вже показував в одному з відео.

 

@Igorkawa також показував якимим пластинами користується.

 

 

Для іжа я використовую ось такий комплект

16mm-Shank-7PCS-With-Carbide-Insert-Wrench-DIY-Set-Hard-Metal-Steel-Lathe-Boring-Bar-Holder.jpg_Q90.jpg_.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, garfild79 написав:

Я сам не очень в теме по таким резцам, тоже начинающий. Сохранял себе для изучения, удобно устроен каталог, с пластин к примеру на совместимые державки можно перейти, в общем изучайте))) https://www.iscar.com/eCatalog/Applications.aspx?mapp=IS&lang=RU

Ухти чітко, хороша інформація, дякую)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ДЯкую, буду вивчати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, GOGA написав:

схиляюсь до механічних різців, але їх є велика кількість по кріпленнях і деякі з них вже випробував як жахливі(пластинка погано кріпиться і шевелиться при ударних нагрузках), що підкажете панство? Якого типу кріплення на вашу думку краще, та дайте картинку чи літературу по маркуванню різців з мех.кріпленням  (я знайшов тільки 1-2 картинки, але це по новим різьцям, а гостовських розшифровок не знайшов)

 

Краще брати з верхнім прижимним кріпленням, вони трохи якісніше зроблені, бо ті, що фіксують пластинку розклинюванням, як правило низької якості обробки.

Під деякі форми різців виготовлення СССР підходять і сучасні пластинки (шифер, ромб, прямосторонній трикутник - їх є аж 3 типи, + різці під кераміку). Літератури нуль, або майже нуль. Тут тільки методом тику...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, IvanR написав:

 

Краще брати з верхнім прижимним кріпленням, вони трохи якісніше зроблені, бо ті, що фіксують пластинку розклинюванням, як правило низької якості обробки.

Під деякі форми різців виготовлення СССР підходять і сучасні пластинки (шифер, ромб, прямосторонній трикутник - їх є аж 3 типи, + різці під кераміку). Літератури нуль, або майже нуль. Тут тільки методом тику...

я бачив ці пластинки шифер, як вони в роботі? типу ромба чи все залежить від виробника пластинки

Змінено користувачем GOGA
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку