Reiter

Безударний дриль. Актуальність за умови ...

73 повідомлення у цій темі

3 години тому, Reiter написав:

Та оце наче цим себе й втішаю, що від руки всеодно точності не буде.

 

Як свердло майже не б'ється працювати може бути приємніше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Як свердло майже не б'ється працювати може бути приємніше.

Ну в Метабо якраз майже немає биття. А от в радянських взагаді немає за умови нормального патрону, або напряму свердло в шпиндель 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коротше думав-думав і вирішив таки взяти Метабо, закривши очі на ті люфти. Всеодно від руки ідеально не просвердлиш, зате цілі зап'ястя важливіше :) (це я про захисну муфту)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оформив замовлення. Звісно ця дрель є в продажу в моєму місті. Але чомусь на розетці на 600 грн дешевше, ніж в магазині чи оф. інтернет магазині. Представник Метабо з інтернет магазину не зміг мені цього пояснити.

 

+ при оплаті Мастеркард від Привату на розетці іще додаткова знижка 5%. 

+ безкоштовна доставка в їх пункт видачі

 

Разом вийшло майже на 1000 грн дешевше 0.о

 

Поюачу, звісно, що приїде. Але свою болгарку від Метабо теж на Розетці брав (в оплату частинами) нарікань ніяких за 2 роки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter 1300 2? Якщо маєте змогу прошу поміряти споживану потужність на ХХ та на навантаженні по сталюці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

@Reiter 1300 2? Якщо маєте змогу прошу поміряти споживану потужність на ХХ та на навантаженні по сталюці.

Так вона. Ну в мене тої розетки, що вати показує немає, але можу амперметром поміряти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Так вона. Ну в мене тої розетки, що вати показує немає, але можу амперметром поміряти

загальна сума яка? я беру ТУТ,доставка якщо не помиляюсь безкоштовна.

ціна 5399

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Макс. крутящий момент

16 / 44 Нм,яущо це так,то це не дриль,це ковирялка:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Kardan написав:

загальна сума яка? я беру ТУТ,доставка якщо не помиляюсь безкоштовна.

ціна 5399

 

Ваше посилання не відкрилося.

Загальна сума вийшла 4749. Якщо на розетці нічого не наплутали і це таки варіант з швидкозажимним патроном, то різниця з офф ціною майже 1000 грн. (оф. ціна 5624 зі швидкозажтмним (5399 зі звичайним)

20220928_155034.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Kardan написав:

Макс. крутящий момент

16 / 44 Нм,яущо це так,то це не дриль,це ковирялка:D

Ну хз. Макс діаметр свердління 16 мм.

В ютубі є трохи відео з демонстрацією її можливостей.

Ось наприклад. Хоч тут і трохи інша модель, але параметри такі ж.

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

Так вона. Ну в мене тої розетки, що вати показує немає, але можу амперметром поміряти

 

Це те ж саме) Ще вольти відразу подивіться ))) Бо бувають різні )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не відмовляю від покупки:D,просто гарно поганяйте її при отриманні,саме плавний пуск з підтримкою обертів мене  у Метабо сильно напрягає-якось він працює дивно і некомфортно.І з Розеткою будьте обережні,особлтво коли продавець просто користується їх платформою.Дуже часто опис не відповідає дійсності.. 

А щодо крутног моменту,то моя акумуляторна 2801 має якщо не помиляюсь більшк 50,а 2803 136.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Kardan написав:

Я не відмовляю від покупки:D,просто гарно поганяйте її при отриманні,саме плавний пуск з підтримкою обертів мене  у Метабо сильно напрягає-якось він працює дивно і некомфортно.І з Розеткою будьте обережні,особлтво коли продавець просто користується їх платформою.Дуже часто опис не відповідає дійсності.. 

А щодо крутног моменту,то моя акумуляторна 2801 має якщо не помиляюсь більшк 50,а 2803 136.

Ну болгарка в мене прекрасно тримає оберти.

А продавець сама Розетка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Kardan написав:

А щодо крутног моменту,то моя акумуляторна 2801 має якщо не помиляюсь більшк 50,а 2803 136.

А не перебільшує виробник? Якось слабо віриться в 135 Нм в аккумуляторному шуруповерті 0.о Що таким зусиллям робити? Арматуру скручувати в спіраль?

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а чому не Makita DP4011?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

А не перебільшує виробник? Якось слабо віриться в 135 Нм в аккумуляторному шуруповерті 0.о Що таким зусиллям робити? Арматуру скручувати в спіраль?

Не маю можливості провести виміри,але я його зупинити не міг нічим,звірюга страшний.Для закручування глухарів 300мм в свмий раз,а сврдло Форстнера 75 мм мало який дриль потягне. Рибаки беруть лід бурити-150мм бур тягне аж бігом.

наприклад   

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Цікаво, а чому не Makita DP4011?

Менша потужність та відсутність підтримки обертів, при цьому вища ціна 

 

І взагалі не люблю макіту :D

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Kardan написав:

Не маю можливості провести виміри,але я його зупинити не міг нічим,звірюга страшний.Для закручування глухарів 300мм в свмий раз,а сврдло Форстнера 75 мм мало який дриль потягне. Рибаки беруть лід бурити-150мм бур тягне аж бігом.

наприклад   

 

І справді звір страшний :) Але й ціна дуже кусюча.

 

Доречі можна плавно перейти на тему шурупокрутів. Я планую взяти metabo powermax замість свого Дніпро м. 

Дивлюся на безщіткову версію. Іще хочеться швидкозйомний патрон. Дуже вже звик до цього, зручно. Але розумію, що на такому патроні однозначно буде свердло бити. Можна розглянути зі звичайним патроном, що скручується і теж можна напряму в шпиндель ставити біти, там биття немає. Але це не так зручно + в безщітковій версії такий патрон вже не відкручується так просто.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Reiter написав:

І справді звір страшний :) Але й ціна дуже кусюча.

 

Доречі можна плавно перейти на тему шурупокрутів. Я планую взяти metabo powermax замість свого Дніпро м. 

Дивлюся на безщіткову версію. Іще хочеться швидкозйомний патрон. Дуже вже звик до цього, зручно. Але розумію, що на такому патроні однозначно буде свердло бити. Можна розглянути зі звичайним патроном, що скручується і теж можна напряму в шпиндель ставити біти, там биття немає. Але це не так зручно + в безщітковій версії такий патрон вже не відкручується так просто.

Ціна якщо порівнювати з Дніпром дійсно не мала,але він того вартий.Просто коли вже є акумуляторна база-купувати тушки вже не так страшно,і всі сер"йозні  виробники  стараються присадити на свою акумуляторну базу. Тому якщо маєте плани далі купувати Метабо- рухайтеся в його напрямку,хоча у них більше мережевого інструменту. Щодо двигуна-то я особисто  тепер у напрямку колекторних двигунів навіть не дивлюся,тільки безщіткові.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Reiter написав:

Менша потужність

 

 

 

З 3:50 дивіться.

 

Також, 6-08, про ТС-напайки на губках патрону.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, softm написав:

 

 

З 3:50 дивіться.

 

Також, 6-08, про ТС-напайки на губках патрону.

Це відео я дивився. Але то його роздуми. Є поняття споживна потужність і віддавана. Так от цілком можливо, що віддавана й буде в районі 800 Вт. 

Стосовно напайок, то на звичайному патроні вони є, але я замовив з швидеозажимним. Та й в принципі вони не так важливі. Підтримка обертів для мене важливіша

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Kardan написав:

Ціна якщо порівнювати з Дніпром дійсно не мала,але він того вартий.Просто коли вже є акумуляторна база-купувати тушки вже не так страшно,і всі сер"йозні  виробники  стараються присадити на свою акумуляторну базу. Тому якщо маєте плани далі купувати Метабо- рухайтеся в його напрямку,хоча у них більше мережевого інструменту. Щодо двигуна-то я особисто  тепер у напрямку колекторних двигунів навіть не дивлюся,тільки безщіткові.

Ну якщо брати зі штирьковим аккумом, то під них більше ніяких інструментів в Метабо немає :) Під слайдерні є, але мені зі слайдерним не подобається, не такий компактний. Та й не планую поки що якихось інших інструментів на батарейках...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приїхала Метабка :) Всьо чотко, комплектація як і має бути. 

Купив новеньке подовжене свердло на 6 мм.

Візуально биття відсутнє, або дуже-дуже незначне

 

https://youtube.com/shorts/pCoLY2l-WgY?feature=share

 

20221004_142521.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку