Kardan

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  117
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Kardan last won the day on 27 февраля 2017

Kardan had the most liked content!

Репутация

75 Хорошая

4 подписчика

О Kardan

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Бар
 • Имя Пользователя
  Сергей

Посетители профиля

1 238 просмотров профиля
 1. З грузовиками справу маю рідко,а легкові порядка трьох ГБЦ на день.Але моя робота і заміна направляючих,і розборка зборка,і шліфовка фрезеровка,і шліфовка клапанів.М"ясоруками не цікавлюся взагалі ніякими,хоча признаю право на їх існування і те що деякі з них можуть на досить пристойному рівні працювати.Вперше в руках я її тримав у 2005 році,і тоді зробив висновки що вона не для мене-мене більше влаштувала моя конструкція,яка працює і до сьогодні.У планах була покупка Ньювена,але тепер розумію що вже його не куплю.Там цінник у базі сама проста версія від ста штук євриків.Розумні люди купили такі станки тоді,і на сьогодні вони повністю себе виправдали.Я вже сказав що данна конструкція може більш-менш працювати з пілотами від 8мм і вище,але виникають великі сумніви в її жорсткості на грузовиках. Нікому,навіть китайцям не приходить в голову копіювати жигулі,чомусь вони копіюють пристойніші машини.Так і тут-данна система не варта уваги для клонування-її треба доопрацьовувати,при тому для грузовиків окремо і для легковиків окремо. Це всього навсього моє ИМХО основане на власному досвіді.Кожен має право на свою думку і свої набиті шишки на голові))))
 2. Вечір добрий,почнемо з того що ТС пілот проблему ніяк не вирішує.Так,він меньше прогинається,але прогинається...За притірку треба забути взагалі,але якщо і притирати,то для усунення можливого дроблення і проявки дефектів на клапані і сідлі.НІКОЛИ,НІЯКА притірка не виправляє співвісність.Для досягнення висококласного результата шпіндель має центруватися максимально точно,і чим тонша ножка клапана,тим чутливіший механізм базування має бути-у вищезгаданої мащинки з цим проблеми дуже великі.Для роботи по грузовиках вона придатна(якщо не буде дробити),для сучасних легкових вона не підходить.
 3. http://chipmaker.com.ua/index.php?/profile/181-vigorko/ Зверніться до Ігоря,можливо він з цим допоможе.
 4. давно не цікавився-це для мене етап пройдений,тому нічим не допоможу.
 5. Женя,все вірно,колись мене вчили так-"щоб небуло пі...жу,то роби по чєртежу"))) Одна справа зробити за взірцем,інша конструювати своє,ти свою роботу виконав на високому рівні,все як замовляли.
 6. Ще добавлю-конструкція не збалансована,масу треба максимально перенести вниз,або максимально зменшити вагу у верхній частині.
 7. Вставлю свої п"ять копійок...Робота виконана на рівні вище пристойного,але схема мало придатна для ДВЗ нинішнього покоління.Биття пілота на кінці в дві сотки -достойний результат,і не погоджуся що він не має великого значення-при базуванні то має дуже велике значення.Але...при відсутності повітряної подушки навіть при відсутності биття,отримати стабільно точне базування не вийде.А коли пілот 5-6 мм взагалі нереально. За взірець взята стара Міра,краще звернути увагу на нову-там зовсім інша конструкція і результат куди кращий.
 8. Можу поділитися тільки 10.5,всі інші треба виготовляти перешліфовуючи.
  Все отлично,рекомендую всем.
 9. я правильно розумію-внутрішній КМ3 ,зовнішній КМ4?
 10. направляючі (пілоти) для так званих шарошок для обробки сідел клапанів .
 11. ну яка ж вона "Новый с хранения" виправте
 12. спасибо
 13. А можно четкое фото маркировки круга?