cdx1705

Шукаю виконавця для фрезерування деталей із склотекстоліту

19 повідомлень у цій темі

Потрібно фрезернути 2 деталі( крила для важкого планеру)

поверхня після фрезерування повинна бути дуже гладкою!

Оплата бажано безнал.

матеріал мій

Крыло верхнее.stp

Змінено користувачем cdx1705
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не уявляю ці параметри разом, фрезеровка+склотекстоліт + дуже гладка поверхня.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фрезеровка склотехстоліту для ШВП робить БУБУ

МИ нового HAAS вбили за 2 роки На ПАКУВАЛЬНИХ технологіях.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruiser написав:

Фрезеровка склотехстоліту для ШВП робить БУБУ

это мелочи на фоне того что оно делает с легкими сотрудников. Даже если лить валом сож то станок после такого надо очень долго мыть в средствах спецзащиты. Была как-то подобная задача с материалом с сыпучим стекловолокном, станок был портальник поливной. отдельно ставили ведро с насосом и слив со стола прямо в ведро. Что-бы потом не мыть (а отмыть не выйдет) всю внутреннюю систему насоса и слива. Фрезеруется фрезой типа кукурузка Ф4мм, если влазит по радиусам (не путать с кукурузой здоровой современной). Если не 3-D все будет гладко, фрезы стоят плохо надо менять, но шары нет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cdx1705 написав:

( крила для важкого планеру)

По модели видно, что такая деталь будет обладать желаемыми свойствами только при формовке из углеволокна еще и разной направленности, или подобной технологии, поверхности автоматически дает форма зеркальные. Возможно место крепления надо  усилить. 

Если такую деталь просто фрезеровать с текстолита:

-после фрезеровки и даже во время ее деталь будет вести и она станет не допустимо кривая (даже если заготовку прижимать на подкладки для компенсации кривизны.

-готовая кривая деталь не будет иметь ожидаемой прочности и упругости из-за срезанных волокон материала (попробуйте сломать обрезок листа и стержень)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, WareEDM написав:

По модели видно, что такая деталь будет обладать желаемыми свойствами только при формовке из углеволокна еще и разной направленности, или подобной технологии, поверхности автоматически дает форма зеркальные. Возможно место крепления надо  усилить. 

Если такую деталь просто фрезеровать с текстолита:

-после фрезеровки и даже во время ее деталь будет вести и она станет не допустимо кривая (даже если заготовку прижимать на подкладки для компенсации кривизны.

-готовая кривая деталь не будет иметь ожидаемой прочности и упругости из-за срезанных волокон материала (попробуйте сломать обрезок листа и стержень)

Оно и будет композитное.Но делать матрицу для прототипа еще то занятие по деньгам!

Только не карбон, а стекло.

Мне нужно для облета модели.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cdx1705 написав:

Оно и будет композитное.Но делать матрицу для прототипа еще то занятие по деньгам!

Только не карбон, а стекло.

Мне нужно для облета модели.

А если сделать 3д-печатную матрицу? Если делать из АБС, можно даже добиться хорошей гладкой поверхности, воспользовавшись ацетоном.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у нас вообще композитчики на форуме присутствуют?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, cdx1705 написав:

Но делать матрицу для прототипа еще то занятие по деньгам

Так на тому ж ЧПК-верстаті випиляти хоча б і з АБС чи будь-якого недорогого пластику. Чи взагалі - "буратіну" зробити з бревна. Дошку пильнути когось знайти буде дуже легко. Гладкість - шпаклюємо/шкуримо. Розділювач - не проблема, починаючи від полівінілового спирту і до всілякої екзотики.

Випиляти таку матрицю і відформувати необхідну деталь буде в рази простіше, ніж знайти того, в кого є непотрібний верстат, який дуже жочеться перевести в категорію металобрухту з допомогою скловолокна.

Народ взагалі матриці з пінопласту і гіпсу ліпить з перевіркою геометрії картонними лекалами, без ЧПК. І нічого, все виходить.

Друкувати матрицю на 3Д-принтері затія погана. По перше - вартість буде огого порівняно з бруском того ж матеріалу. По друге - усадки і деформації. Довгу плоску деталь покрутить добряче. Тип пластику не важливий. Воно буде криве. По третє - розмір. 3Д-принтер необхідного розміру ще треба знайти. Це не брелочок, не фігурка динозаврика і не шестерня в пару сантиметрів. Це крило важкого планеру. Воно тупо не влізе на стіл 90% принтерів.

Так що - або граємось в столяра, або ліпимо з гіпсу.

Змінено користувачем break
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

Друкувати матрицю на 3Д-принтері затія погана. По перше - вартість буде огого порівняно з бруском того ж матеріалу. По друге - усадки і деформації. Довгу плоску деталь покрутить добряче. Тип пластику не важливий. Воно буде криве. По третє - розмір. 3Д-принтер необхідного розміру ще треба знайти. Це не брелочок, не фігурка динозаврика і не шестерня в пару сантиметрів. Це крило важкого планеру. Воно тупо не влізе на стіл 90% принтерів.

 

По стоимости можно попробовать посчитать, стоимость не будет такой уж пугающей. При неполном заполнении можно сохранить достаточную жёсткость и облегчить вес матрицы. Я печатал уже несколько партий "стаканов" для наполнения туб на косметическом производстве. Продажная цена оказалась ниже, чем стоимость цилиндрической заготовки именно за счёт неполного заполнения и центрального отверстия.

Печатать можно по частям, а потом соединить на штифтах, к примеру. Тоже уже давно отработанная технология.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, фрезернуть з того ж бука чи акації (а якщо щось з екзотики взяти - так воно шліфується в "дзеркало") буде точно дешевше 3Д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

Так що - або граємось в столяра, або ліпимо з гіпсу.

С гипсом тоже хорошая мысль, можно точно также распечатать фрагменты, соединить их вместе, зашкурить, обработать ацетоном и по этому макету получить гипсовую матрицу. Деталь, как я понял, симметричная, то есть изготовить можно одну половинку.  В таком случае стоимость печати получается около 670 грн. Как по мне, более, чем гуманно.

Я ничуть не настаиваю и не считаю печать панацеей, просто для прототипирования это зачастую очень рациональный метод.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, oleg992 написав:

стоимость печати получается около 670 грн.

як вирахували? Скільки часу займе друк?

 

А, ще до т.с. Таке крило, хоч з склопластику, хоч з карбону, а хоч з арамідів, без нервюр і лонжеронів матиме недостатню жорсткість або потрубуватиме того тектилю туди багато.

І з силовим набором може мати більшу жорсткість і меншу вагу.

 

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

як вирахували? Скільки часу займе друк?

 

А, ще до т.с. Таке крило, хоч з склопластику, хоч з карбону, а хоч з арамідів, без нервюр і лонжеронів матиме недостатню жорсткість або потрубуватиме того тектилю туди багато.

І з силовим набором може мати більшу жорсткість і меншу вагу.

 

4 слоя припрега из стекловолокна (саржа) плотностью 280г/м2 и укладка 45град +авиапена в качестве наполнителя.

Летает 180 км в час и пикирует 250км час.

 

Проверено

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cdx1705 написав:

4 слоя

без піни я нарахував у випадку т.с. 165 грам. Одне крило. Два - 330. Я б не сказав, що це нормально. На мою думку з мінімальним силовим набором можна вкластись у  вдвічі меншу вагу. І у вас саме припрег? Не склотканина з подальшим просоченням? Бо як припрег, то буде легше. Тільки під припрег ще пічку мати треба...

Та то таке.

Ваша ота штука

, cdx1705 написав:

Летает 180 км в час и пикирует 250км час.

теж має півтора метри розмах крил?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

без піни я нарахував у випадку т.с. 165 грам. Одне крило. Два - 330. Я б не сказав, що це нормально. На мою думку з мінімальним силовим набором можна вкластись у  вдвічі меншу вагу. І у вас саме припрег? Не склотканина з подальшим просоченням? Бо як припрег, то буде легше. Тільки під припрег ще пічку мати треба...

Та то таке.

Ваша ота штука

теж має півтора метри розмах крил?

1.8 метри

Хорда 85мм

Вага 25 кг

Пічка 1000х300х300   0-200 град

Саме препрег

Інфузію не люблю!!!

 

Змінено користувачем cdx1705
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cdx1705 написав:

1.8 метри

Хорда 85мм

Вага 25 кг

Пічка 1000х300х300   0-200 град

клас.

серйозно.

формували на матриці? чи в матриці?

Ну і на машинку в 25кг звісно можна класти 4 шари не самого слабого припрегу.

Просто т.с. написав "планер" і хоч завважив, що важкий, мені чогось подумалось щось не в десяток кг польотної ваги, а до пари-трійки кіло, щоб мало не від протягу летіло вище хмар...

 

Та то вбік від питання теми.

А по темі - я б таки пиляв матрицю, бо з шматка склопластику воно вийде не альо.

Можна ще, зважаючи на симетричність профілю, матрицю зробити тільки на нок крила, а площини накроїти з готового листового композиту на гідрорізці. Закладні тільки вклеїти треба буде і всьо. Ну і нервюри тоді точно знадобляться, та їх на тій же гідрорізці накромсати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

клас.

серйозно.

формували на матриці? чи в матриці?

Ну і на машинку в 25кг звісно можна класти 4 шари не самого слабого припрегу.

Просто т.с. написав "планер" і хоч завважив, що важкий, мені чогось подумалось щось не в десяток кг польотної ваги, а до пари-трійки кіло, щоб мало не від протягу летіло вище хмар...

 

Та то вбік від питання теми.

А по темі - я б таки пиляв матрицю, бо з шматка склопластику воно вийде не альо.

Можна ще, зважаючи на симетричність профілю, матрицю зробити тільки на нок крила, а площини накроїти з готового листового композиту на гідрорізці. Закладні тільки вклеїти треба буде і всьо. Ну і нервюри тоді точно знадобляться, та їх на тій же гідрорізці накромсати.

Формовка В матриці

Я і є ТС)))

Плюнув,є свої чпу,але завантажені.

Пильну на них матриці .Як  кажуть до біса! Якщо що,то здам на пиво)

До речі хто в авіатемі,пишіть!

Можемо попрацювати,як душевно так і фінансово.

Спеціалістів хотілося б більше!

Всім дякую!

Слава УКРАЇНІ!!!

ПЕРЕМОЖЕМО

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cdx1705 написав:

Я і є ТС)))

Оце я посміявся сам з себе...

Блін, уваги взагалі нема.

Вибачайте.

Коли воно нема-нема, а потім з самого ранку всіляка гидота неподалік на голови людям падає, то воно якось зосередитись не виходить взагалі...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку