Alex_Shine

Компресор ФАК 1.5 пару порад

4 повідомлення у цій темі

Всім миру. Виміняв кота в мішку, в еквіваленті 500 грн, одну непотрібну штуку на ніби потрібну іншу) знаєте як воно бува. Хозяїн завіряв мовби та супер все працює... Ітого.. розібрав. кільця норм, поршня також, один горшок має задири, клапана візуально також того в картері живуть інопланетяни... Так ось, планую деяк відновити. Є продольний люфт  каленвалу, як цього позбутись. Треба розібрати клапанну доску, мож у кого таке було, то чи дуже це складно та чи є в цьому ньюанси. Яке мастило туди заливати і який потрібен рівень. Скажу сразу ... читав інет , туфта. Хочу почути поради у знаючих грамотних людей. Дякую

DSCN8753.JPG

DSCN8754.JPG

DSCN8755.JPG

DSCN8756.JPG

DSCN8757.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також купив собі таку штуку, шківа немає. На ютубі є багато відео по його ремонту, модернізації, там міняють поршні, розточують трошки і вони працюють ті компресори. Ремкомплекти є в продажі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ремкомплекти по такій ціні ))) поршень 900 грн :)).. В тубі дивився , так... розтачувати не планую, то марнотратство.. Мені він потрібен для мізерних використань, не для накачування 100 літрових баллонів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вын мені потрібен для обдуву станка.... по типу стружку змітати, ресивер на нього буде літрів 10, щоб ввімкнув і оп, одразу повітря..а не чекати поки накачається. Тому і придбав.Красити ним нічого не збираюсь, це факт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку