Санёк.

Горят болгарки

28 повідомлень у цій темі

13 години тому, Санёк. написав:

Обычные, без наворотов. Просто горят обмотки статора. Вот не перегружал. Принес с работы болгарку домой, начал резать уголок, дуга внутри, и пошел дым. 

Со второй-тоже самое.

 

12 години тому, Санёк. написав:

15 секунд.

Зібрав ці два факти докупи...

Із досвіду - майже весь інструмент, що мав на роботі (тобто спільний в нашому колективі) спалений, або поламаний механічно.

 

Вижила одна болгарка - якій хтось виламав вентилятор в середині пробуючи відкрутити закушений диск.

Чому вижила - Просять порізати кутник "лише два різи". Приносять - Якась вона погана!  Розпитую чому, кажуть: Після того як почав різати метал на ворота (лише два різи!?!!), її не можна тримати в руках - корпус вище 100градусів нагрівається - шипить, як плюнути на корпус! Тепер коли просять "на два різи" - видаємо "вічну" болгарку і вона дійсно вічна!

Навіть передумали купити нову - для наших потреб вистачає.

 

Тому я думаю, що обидві болгарки до того були спалені (після "двох різів" кимось) або ж в них була сира обмотка статора. 15 секунд про це свідчать.

Якби проблема була з напругою - думаю нічого б їй не сталось - без електроніки це машина постійного струму в якій оберти пропорційні напрузі. Якщо явно не було просадки обертів, або їх дикого збільшення - причина не в мережі.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, kratmel написав:

Зібрав ці два факти докупи...

 

9 годин тому, kratmel написав:

Тому я думаю, що обидві болгарки до того були спалені (після "двох різів" кимось) або ж в них була сира обмотка статора. 15 секунд про це свідчать.

Всё это так бы и было, если бы я не практиковал бы такую практику 10 лет. Поработал на предприятии-болгарку в рюкзак. Дома поработал-снова болгарку в рюкзак, несу назад на работу. А любую погоду и сырость. 

И такого не было, все 10 лет до путинских ударов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Олек77 написав:

Мова ж йшла про 20 А*год...

Если они посчитали не целесообразными 12ач, то что говорить о 20ти?

 И их ни как не волнует потребитель, их волнует только прибыль.

А такие АКБ способны полностью убить сегмент сетевого инструмента, и не только его.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку