softm

ДП в JLCPCB + Proteus

16 повідомлень у цій темі

Може хтось замовляє там плати. Таке питання, замовлення прийняли ... але не видно попереднього огляду, такого, який видавало при замовленні, як наприклад з Оркаду 9.2.

Окремий шар межі плати зроблений. Прямокутний.

Прийшлось його розміри продублювати.

Модель в попередньому огляді на їх сайті крутиться ... і все там ок ... в роботу взяли.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оплата пройшла? У виробництво беруть після оплати, перед виробництвом перевіряють гербера і складають технологічну карту процесу. Якщо є фатальні помилки по техпроцесу - напишуть листа. Якщо потрібна додаткова оплата - напишуть листа. З мене одного разу додатково зтягнули engineer fee щось біля шести баксів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Tramp Та пройшла. За що інжінірінг взяли і яка програма?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Програма altium designer. Якщо щось примітивне, то в онлайн редакторі https://easyeda.com/editor  там потім готовий проект можно зразу відправить у виробництво. У них в екосистемі три сайта: середовище розробки, виготовлення плат і замовлення комплектуючих lcsc.com. Не знаю як зараз, раніше було поки друкують плати, замовляєш розсипуху вказавши номер замовлення на плати - і комплектуючі відправляли без оплати логістики, тобто сплачував за самі деталі.

Додатково фі сплачував за кількість плат. В замовленні було 300 плат розміром 14*8mm, спочатку при замовленні вилізло попередження: замовте пробну партію меньшої кількості. Після того як відмовився і замовив 300шт, прийшов лист що потрібно сплатити додаткові кошти. Я так розумію що замовлення проходило по дм², та було багато фрезеровки. В результаті зробили 320, штук п'ять було бракованих.

 

Screenshot 2022-12-28 at 10.47.11.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Tramp написав:

У них в екосистемі три сайта

 

Ізііда користувався, не пройти мимо - скрізь "плакати".

Кажуть її в університетах вивчають.

Плату з пару десятків елементів намалював, почав трасувати. Мені звично по одному елементу за раз, доріжку вказати, отвір. Може там і так можна, але я не впевнений, а відразу не побачив.

 

lscs не користував жодного разу, може якось. Бо зручне, напевно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Бо зручне, напевно.

Задумка у них непогана, реєстрація користувача одна на три сайта. Малюючи в ізі, можна обирати елементи на lcsc (якщо не помиляюсь, то навіть показує наявність на складі), футпрінт підтягує в схему. По закінченні, гербера прямо з сайту можна відправить на jlcpcb, а BOM-файл на lcsc для замовлення компонентів.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Tramp написав:

Задумка у них непогана, реєстрація користувача одна на три сайта. Малюючи в ізі, можна обирати елементи на lcsc (якщо не помиляюсь, то навіть показує наявність на складі), футпрінт підтягує в схему. По закінченні, гербера прямо з сайту можна відправить на jlcpcb, а BOM-файл на lcsc для замовлення компонентів.

 

 

саме так, але на lscs все-рівно мінімум, і треба шукати де вигідніше. Наприклад я не бачу там кітів для потенціометрів RT056, чи резисторів, чи стабілітронів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плату вже зробили, попереднього вигляду так і не з'явилось. Додаткової оплати не просили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плати приїхали, якість чудова ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мої вітання!
Я в них давно замовляю і плати і 3Д друк.
Оце нещодавно напечатали мені зубчаті колісчата під ріменець GT2
Якість висока

IMG_20221201_144557.jpg

Змінено користувачем Humanoid
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Humanoid Вітаю! А можете зорієнтувати по цінах на 3D друк? Можливо є якісь нюанси при замовленні?

Просто знаю по замовленню плат, умовно: на форматі 10х10см можна розмістити чотири платки і замовить п'ять таких листків. Вони порахують як за п'ять плат. Якщо додати V-cut, щоби не заморочуватись з випилюванням - то вони вже порахують як за 20 плат)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну так там тре загрузити модель STL і обрати технологію, тобто пласти, металл... И саме який
Чи тре полірувати.... Кількість
Ну і т.д. То вам і порахують відразу.
Перед замовленням, перевірять Вашу модель, і якщо там є проблеми, то запропоноють її поправити...
Так  більше не скажу. По цінах... Я прораховував у наших фірмах, хто поставляє такі послуги.У порівнянні з JCL наші дорожчі, навіть якщо брати з вартісттю доставки.
Ціна залежить від об'ему  витраченого матеріалу.. Тому я їх робив з перемичками, а не суцільними.
Ну ось приклад ціни за мої деталі

zubs.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що за матеріал?@Humanoid

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я замовляв друк по  SLS. технології, 8228 смола там можливо обрати матеріяли (тре дивитись під свої потреби їх характеристики)
Можливо замовити по різним сучасним технологіям. В тому числі і з металу.
Коли обрали технологію там відкриються додаткові характеристики для вибору.. матеріал, солір, щильність матеріалу.

zubs1.png

zubs2.png

Змінено користувачем Humanoid
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Humanoid написав:

обрати матеріяли (тре дивитись під свої потреби їх характеристики)

Ткніть носом, будь ласка, де можна глянуть властивості? Мені потрібен термостійкий матеріал, хочу замовить ручку для контактного зварювання.

P.S. Дуже цікава ціна на доставку. Останньго разу коли замовляв, був FedEx і ціна десь 18 баксів.

 

Screenshot 2023-01-21 at 10.44.52.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Tramp Коли оберете технологію, вийдуть матеріали (на картинках зверху видно). Наїзджаїте мишкою на якись матеріал і сплива віконце з характеристиками.
Можна перекласти зразу сторінку і читати вже на українській, або на ворожій (дивлячись яка мова встановлена у вашій системі)
P/S/ Я так вважаю, що високотемпературні пластики друкувати не просто. І коштуватиме такий друк теж не дешево. (якщо взаглі можливо під Ваші температури.)

zubs3.png

Змінено користувачем Humanoid
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку