Bogdan

Semikron SKM300GAL123D - Як ним користуватись???

31 повідомлення у цій темі

Ось приблизно так керувати... 

 

1676801480766404128929.jpg

Змінено користувачем DSDDSD
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ця схема годиться для управління драйвером, але не самого модуля. Для управління беспосередньо модулем є спеціальні драйвери по типу TC4420 (6 ампер), TLP 350 (2.5ампер з гальванічною розвязкою), MIC 4452 (9 ампер) та багато інших. Я вже не кажу про драйвери на дискретних елементах.

Взагалі якщо ви задаєте такі питання то краще не залізайте в дану тематику, бо силоваа електроніка штука не проста і не дешева, без відповідного багажу знань та досвіду туди краще не залазити. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

аби не лазив - то палкою вогонь розпалював... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Meyson написав:

Ця схема годиться для управління драйвером, але не самого модуля. Для управління беспосередньо модулем є спеціальні драйвери по типу TC4420 (6 ампер), TLP 350 (2.5ампер з гальванічною розвязкою), MIC 4452 (9 ампер) та багато інших. Я вже не кажу про драйвери на дискретних елементах.

Взагалі якщо ви задаєте такі питання то краще не залізайте в дану тематику, бо силоваа електроніка штука не проста і не дешева, без відповідного багажу знань та досвіду туди краще не залазити. 

Той модуль, якось і язик не повертаїця називати модулем  (один транзистор IGBT в корпусі формату  модуля, ну +діод...) в простих схемах керування,  та як що ще на низьких частотах, достатньо і такої схеми керування.... А от при застосуванні дійсно повноцінного модуля, з двома транзисторами, які відкривають по черзі, дійсно обов'язкова застосовувати драйвери, я вище про це і писав..... (до відома, той модуль який я показав на фото керуєця драйвером  зібраних на розсипухі, (на дискретних елементах)  а не на мікросхемі, (в тому обладнанню де я його бачу)... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось трифазний силовий модуль, потужністю 440 КВт.  Там 12штук модулів кожен по 400А.....( Він трішки промарадерений, пУТІНСЬКІ сволоти дорвались до обладнання, мідь суки голодні побачили...) 

IMG_20230220_102346.jpg

IMG_20230217_194111.jpg

IMG_20230220_102435.jpg

IMG_20230220_102428.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось є не постраждалі фрагменти обладнання.... 

20230220_211705.jpg

Змінено користувачем DSDDSD
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку