Artem1ks

Литво чавунних деталей , хто займається ?

9 повідомлень у цій темі

Вітаю , чи є хтось тут хто займається литвом малогабаритних деталей з чавуна ,на малосерійній основі? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна я відповім?

Як мені відповіли в одній з компаній, головне щоб партія могла перекрити весь об'єм печі. Тобто якщо загрузка 400 кг, то треба використати всі 400 кг, а вага однієї деталі байдуже яка, хоч 0.5 кг. Тому мабуть ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Artem1ks написав:

Вітаю , чи є хтось тут хто займається литвом малогабаритних деталей з чавуна ,на малосерійній основі? 

Попробуйте спросить у форумчанина Кармадон, в одной из его тем упоминался заказ отливки, вроде даже фирму называл, подробности сейчас не вспомню. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, SFT написав:

Можна я відповім?

Як мені відповіли в одній з компаній, головне щоб партія могла перекрити весь об'єм печі. Тобто якщо загрузка 400 кг, то треба використати всі 400 кг, а вага однієї деталі байдуже яка, хоч 0.5 кг. Тому мабуть ні.

мені приблизно то саме і відповіли , давай нам обьем від 1000 штук і ми будем лити по 110 грн/кг.. А я тут і 100 штук тих не зможу розпихнути ) куди такі партії ))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может тогда по 10, но разных?))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо місто Харків вас не лякає то ось вам телефончик: 0956873140 Никита. сам замовляв разові єлементи. все влаштувало. вартість - от 100грн/кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Искали где заказать чугунные отливки 60х60х20 (вес примерно 0,5кг). Жесткий вопрос цены. Небольшой размер - небольшой вес- малые партии. Нерентабельно. Не хотят литейщики брать такие заказы.

Как вариант предложили заменить литые чугунные детали на стальные штампованные. Пресс не менее 100т усилием. Горячая штамповка в безоблойном штампе. По себестоимости дешевле литья.

Тут уже вопрос оборудования. Дугостаторный пресс, ТВЧ установка, проектирование и изготовление штампов. В общем - замкнутый круг.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Artem1ks написав:

Вітаю , чи є хтось тут хто займається литвом малогабаритних деталей з чавуна ,на малосерійній основі? 

у моєму місті є ливарня. інколи до них звертався. зорієнтуйте що за деталі. можу запитати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я вже думаю що дешевше його з прокату фрезерувати ) ... ще переписувались з одним то зробимо 100 штук але ціна не 60-100 грн кг а 600 )) то смислу далі щось випитувати я не бачу , зробити деталь стальну трохи геморно бо з чугуном працювати легше далі по обробці ... короче кажучи будем чекати пока з Мелітополя нам підуть наші довгоочікувані деталі, вже готові ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку