knife_life

П'ятнична тема - орієнтовна ціна виготовлення МП для 1Д601

1 повідомлення у цій темі

Доброго всім вечора.

 

Якраз в п'ятницю поговорити.

 

Як думаєте, скільки могло б, орієнтовно, коштувати виготовлення малої поздовжньої для токарного 1Д601, верхніх салазок, чи як воно правильно.

Деталюшка з чавуну (або підходящої сталі), розмірами порядка 135х55х20 мм, з двома ластохвостиками 55 градусів (на всю довжину 135 мм), і одним відносно точним отвором в торці, під нерухому частину лімба. Ну, і вибраний паз , у якому гайка ходить по гвинту.

А зверху - 2 Т-пази маленьких.

Деталь 0311 на схемі нижче, загалом.

З умовою, звичайно, що пришабрювати все це буду я (тому чавунна деталь привабливіша).

 

З матеріалу виконавця.

 

Можна і ескіз накидати, але мені чисто порядок цін зрозуміти - 2-3-5-7 тисяч грн, більше?

Все-таки, це "частина станка", що, за моїми стереотипами, може значити: "повинно коштувати дорого".

Тому цікавить оціночний діапазон вартості.

 

Просто в оригіналі це найпаршивіша частина цього видатного дітища Кіровакану, як багатьом відомо.

Особливо Т-пази, тонесенькі, що, при паршивому чавуні, веде до поступового руйнування пазу, навіть при досить акуратному зажимі різцетримача і досить невеликих навантаженнях при точінні (ну, якщо точити і сталь, звичайно).

 

Тема в Балачках, оскільки хочу спершу зрозуміти хоч порядок цін, може, значно вигідніше купити цілий супорт, і мати купу запчастин на додаток, лол. Але він буде з такого ж паршивого чавуну :-).

spr_1d601_1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку