Rostyslav21

Порізка алюмінієвого листа 15мм

7 повідомлень у цій темі

Доброго дня, виникла потреба в порізці алюмінієвого листа марка АМГ5 товщиною 15мм, на брусочки товщиною 10-20мм. Довжиною 600+мм. На даний момент-  переробили деревообробний верстат- поставили круг по металу(dewalt 355мм). Та зробили стіл на лінійних направляючих(з тих шо були під рукою). ПРОБЛЕМИ- немає геометрії різу- початок рівний, а потім диск недобирає метал, на фото видно, залишає алюміній на зубах, і погана чистота різу- розмір по товщині допускаємо 0.1мм не більше. Хто може шось порадити- буду радий за допомогу, дякую!

4B173585-BA62-4B88-8162-C7076306A2EF.jpeg

6D89AE21-DA1B-4DDA-BFF5-25847466E539.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б перш за все змінив пилку, з світлини довіри до неї нема. Щоб не налипало лінію різу мастити оливою чи гасом.

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здається, є спеціальні пилки для алюмінію, там відповідна до швидкості кількість зубів. Чі  Ви таким і різали ? Ось, наприклад: https://epicentrk.ua/shop/diski-pilnye/fs/pilnyy-disk-alyuminiy/

Змінено користувачем Кулибкин
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Різав диском по сталі та нержавійці, вже замовив для алюмінію, буду пробувати, думаю що коли налипло на зуб почало відводити диск через це і затягнуло лінію різу

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обов'язково мащення постійно. Диск повинен виходити як сильніше з заготовки над нею. Мащення гас жирний, або гас+масло. Для тесту можно ВД шку але воно не адекватно дорого вийде. Оберти потрібно достатньо точно задати як для диску що виробник дає для алюмінію. А не ті що просто є на циркулярці. А ще направляючу прокатати рівно к диску а не на глазок. Подібними дисками але зажатими між товстими шайбами аж під зуби фрезерував на фрезерному верстаті по металу канавки в алюмініі і міді з неймовірною скоростю і якістю.

Змінено користувачем alex77
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замовив новий диск по алюмінію 

, буду пробувати ше ним, може там кут заточки інший, але конструкція не дозволить лист опустити нижче ніж він зараз є над вершком полотна, надіюсь це не дуже критично

16 годин тому, alex77 написав:

Обов'язково мащення постійно. Диск повинен виходити як сильніше з заготовки над нею. Мащення гас жирний, або гас+масло. Для тесту можно ВД шку але воно не адекватно дорого вийде. Оберти потрібно достатньо точно задати як для диску що виробник дає для алюмінію. А не ті що просто є на циркулярці. А ще направляючу прокатати рівно к диску а не на глазок. Подібними дисками але зажатими між товстими шайбами аж під зуби фрезерував на фрезерному верстаті по металу канавки в алюмініі і міді з неймовірною скоростю і якістю.

 

image.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Запасним варіантом буду нарізати, а потім на фрезерний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку