Reiter

Електронна гітара

35 повідомлень у цій темі

Відносно моторів. Я ніколи не мав з ними справи. Не грався в ЧПК і т. д. Досвіду в цьрму не маю. Тож розраховував на адекватну підказку яких моторів буде достатньо для веостату таких масо-габаритів. В результаті лиш більше заплутався. 

 

Знайшов в Україні мотори за ціною навіть нижчою ніж з алі. 

А саме nema 24 на 4А та 3,5 Нм. Та Nema 34 на 6А та 8,5 Нм. 

 

І знову повертаюсь до питання чи вистачить таких моторів і куди саме? Поперечка в основному не навантажена. Адже при проточці чи нарізанні різьби практично не навантажується, просто підводить та відводить різець. Навантаження лише при відрізанні та торцюванні. 

 

Думаю вистачить Nema 24. Питання з поздовжньою. Чи вистачить такого самого мотору чи краще перестрахуватись і поставити Nema 34? 

 

Я не розумію про що йде мова, коли кажуть що й цього замало. Адже є приклади, коли nema 34 ставлять на верстати розміру 1а616 і там їх вистачає. То чому в моєму випадку буде замало? Що за страшилки? :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DSDDSD написав:

Дисплей може продати за 1700...

 

Меня порадовало "2004 с кириллицей" ))

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

 

 

Я не розумію про що йде мова, коли кажуть що й цього замало. Адже є приклади, коли nema 34 ставлять на верстати розміру 1а616 і там їх вистачає. То чому в моєму випадку буде замало? Що за страшилки? :)

 

 

Є різні приклади, хороші і не дуже 🙂

Запитайте себе, наприклад, навіщо на якому-небудь 16К20 на поздовжній подачі стоять двигуни постійного струму в 3 кіловата з якимось пекельним моментом, хоча прокрутити швп на ньому зможе і нема23, мабуть. От якщо би ви були якимось дурнуватим кацапом, то я би сказав - у тебе на шляху прірва, але тобі туди можна, а в цьмому випадку можу лише порадити не робити дурниць і орієнтуватись на максимальну можливість вашого гаманця. Але ж якщо вам до вподоби займатися національним видом спорту, бігом по граблям, то шо тут поробиш, тільки вперед, не відступати!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

 

Є різні приклади, хороші і не дуже 🙂

Запитайте себе, наприклад, навіщо на якому-небудь 16К20 на поздовжній подачі стоять двигуни постійного струму в 3 кіловата з якимось пекельним моментом, хоча прокрутити швп на ньому зможе і нема23, мабуть. От якщо би ви були якимось дурнуватим кацапом, то я би сказав - у тебе на шляху прірва, але тобі туди можна, а в цьмому випадку можу лише порадити не робити дурниць і орієнтуватись на максимальну можливість вашого гаманця. Але ж якщо вам до вподоби займатися національним видом спорту, бігом по граблям, то шо тут поробиш, тільки вперед, не відступати!

Я не планую зйоми по 5 мм на сторону :D 

 

Nema 34 + 24 це максимумщо можу витягнути по бюджету

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хватить Вам Nema 23 4.2a з ремінним редуктором 1:2 : хватає сили тягати супорт і пхати моїх 87 кг в сандалях по плитці, (спеціально пішов попробував), купіть 2 буде взаємозаміняємість.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Wemas написав:

Хватить Вам Nema 23 4.2a з ремінним редуктором 1:2 : хватає сили тягати супорт і пхати моїх 87 кг в сандалях по плитці, (спеціально пішов попробував), купіть 2 буде взаємозаміняємість.

Дякую! Але цікаво виходить. Nema 23 4,2 A 3 Nm з алі виходить 2000 з копійками, а в Україні Nema 24 4A 3,5 Nm 1300 грн :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поправте якщо помиляюсь. Для Nema 24 не підходить драйвер DM 556? Принаймні на алі китайці не зазначають що він підходить для nema 24. 

А в опмсі Dm556s вже пишуть nema 24.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Драйвер отримує сигнали STEP DIR EN. І відповідно до налаштувань дробить крок (або ні) і обмежує ток. І все по суті. То що в різних драйверів свої моменти з обробкою тих сигналів і подальшим управлінням двигуном то друге. Навіть на ТВ6600 можна двигуном з током 4,5А  керувати. Але то вже на грані його можливостей. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Reiter написав:

Це якщо вистачає знань і навичок самому виготовити шилд. В барахолці продаєттся набір для його зборки (плата і компоненти, які треба правильно зпаяти) за 1000 грн. Ну і екран, який Ви скинули не той. Такий коштує на алі 800 грн. Звісно 1700 то загон, краще замовити з алі. Але особисто я вже морально готовий заплатити за той шилд, позбавитись "геморою" з його зборкую і залишити для себе лише правильне підключення всіх компонентів. 

А цей не за 800грн підійде??? (Я бажаю зібрати собі єл. гітару, на саморобний токарник, але не дорого, в електроніці розуміюсь) https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=http://www.kosmodrom.com.ua/prodlist.php%3Fname%3Dwh2004&ved=2ahUKEwjAyL2ls-KBAxUUKRAIHaYKBK8QFnoECB4QAQ&usg=AOvVaw3CzymgeTuw6-X8bCu-xwAM

Screenshot_2023-10-07-00-53-03-543_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-10-07-00-53-18-510_com.android.chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, DSDDSD написав:

А цей не за 800грн підійде??? (Я бажаю зібрати собі єл. гітару, на саморобний токарник, але не дорого, в електроніці розуміюсь) https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=http://www.kosmodrom.com.ua/prodlist.php%3Fname%3Dwh2004&ved=2ahUKEwjAyL2ls-KBAxUUKRAIHaYKBK8QFnoECB4QAQ&usg=AOvVaw3CzymgeTuw6-X8bCu-xwAM

Screenshot_2023-10-07-00-53-03-543_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-10-07-00-53-18-510_com.android.chrome.jpg

Так

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку