51 повідомлення у цій темі

8 годин тому, Михаил Владимирович написав:

Червяк в теории можно пошлифовать на резьбошлифовке что касается колеса тут сложнее. Но не думаю что его так уж не реально изготовить.

Квест еще тот с неопределенным результатом на неопределенный срок, а станок куплен и что.

Дело хозяйское, но я больше на такое не подписываюсь (не в случае 5К32, он у меня удачный, приехал с Киевгумма с Бортничей).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, 4x4 написав:

Воно не дивно.

8 грн за кг? Ну наварять +4 грн на кіло ніж одразу на металобрухт, це ж самому ще везти треба.

ось такий стан

20230811_112140.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну з шестернями на гітару ще потихеньку надовбав би  за якийсь час щоб було не так сильно на карман давило. А от якщо зношена червячна пара то це реально дупа , маю в цьому досвід. Біла в мене китайська ленточна пила і там полетіла червячна пара  я куди тільки не телефонував включаючи сервіс. Або відмова або чекати або вартість з незрозумілою якістю космос. Кінчилось тим що купив редуктор і за пару днів переробив під редуктор. Так і продав потім.

20190919_184937.jpg

До речі працювала на редукторі десь півроку просто чудово, як то кажуть горя не знав.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, 4x4 написав:

Квест еще тот с неопределенным результатом на неопределенный срок, а станок куплен и что.

Дело хозяйское, но я больше на такое не подписываюсь (не в случае 5К32, он у меня удачный, приехал с Киевгумма с Бортничей).

Воно то так , хочеться станок щоб взяв і робиш. Але вже напевне вони скінчились чи можливо мені не везло. Що товкарний 1у61пм робив, що фрезер 6720 робив трішки механіку а електрику 100 відсотків включаючи сервопривід що зарез в роботі стоїть  1м61 армянський, ( до речі я незнаю хто його розробляв але явно не армяне і по ходу не совок) що ще треба руки докласти до 5в12 зубодовбальний. Але я чудово розумію що коли некомплектний а в 5324 є така лажа трішки  та ще і неподоланні проблеми то це  труба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну согласен то на свой страх и риск мне со шнапиком повезло гитара почти вся из зношеного шпиндель со втулкой да и половина бронзовых втулок везде, но броза была хотя и в него ушли все стратегические запасы за пару лет собраные, но я его победил за месяц .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зуборез сам по себе не простой станок в плане механики очень много в нём всего,но вполне понятный если вникать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До війни станки типу 5К310, 5К324, 5К32, робочі, комплектні з гітарами та оправками можна було купити за 50-100т.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зараз ціни взвинтили майже в 2 рази, хоча якість станків не стала краща. В кращому разі помалюють ПФ115 щоб був вид. Станки походу закінчуються, так ще років на 10  напевне вистачить а далі або металолом або вибору немає

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, prdesna написав:

Станки походу закінчуються, так ще років на 10  напевне вистачить

 

Тут ще питання чи потрібні будуть класичні зуборізи через 5-10 років.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

звісно потрібні, так само як і зараз при наявності ери токарних чпу  звичайний токарний потрібен

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

звісно потрібні, так само як і зараз при наявності ери токарних чпу  звичайний токарний потрібен

 

При наличии ЧПУ обычный токарный практически не нужен. Но зубофрезеры таки нужны будут всегда, другого способа быстро и технологично изготовить достаточно точную шестерню просто нет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

Паспорт є у мережі, можу вислати на пошту вам в форматі djvu, пишіть у приватні повідомлення.

А навіщо вам такий старий станок, це ж попередник К, Е, Д серій станків, тобто далекий предок 5К324 (які почали виробляти на початку 70х років), там скоріш за все вбита ділильна пара (чавуна, не бронзова), яку ви не зробите, не купите та не замовите ніде. Тим більш без гітари.

А ви не можете підсказати як визначити чи ділильна пара вбита чи ще все ок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, vaycartana написав:

При наличии ЧПУ обычный токарный практически не нужен. Но зубофрезеры таки нужны будут всегда, другого способа быстро и технологично изготовить достаточно точную шестерню просто нет. 

не погоджусь.  Для одиночних робіт чпу не катить, для ремонту да і багато чого. А от для серії так чпу саме те

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до речі замітив що 5310 і 5324 дуже схожі я навіть сказав би що однакові на вид. Хтось має такі станки

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, prdesna написав:

як визначити чи ділильна пара вбита чи ще все ок.

 

Візуально через вікошечко під столом стан колеса, але воно може бути засране брудним маслом, ну а так стійку з індикатором на станину, щось затисніть в один паз з краю стола та приставте індикатор, в другий паз стола ломом/арматуриною, та хитайте легко потрошки стола, якщо люфт на індикаторі більше в районі 15-20 соток, то не зв'язуйтесь, але це може бути осьове биття черв'яка, яке може бути оманливим, так як його можна полагодити, тобто без розборки точно і надійно не визначити, тільки попередньо.

 

@vaycartana більш компетентний у зуборізці, може він ще щось запропонує.

Змінено користувачем 4x4
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, vaycartana написав:

другого способа быстро и технологично изготовить достаточно точную шестерню просто нет. 

А зуборезные головки на чпу-центрах? (Не дешево, ограниченно размером шестерни, но всё же).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, 4x4 написав:

А зуборезные головки на чпу-центрах? (Не дешево, ограниченно размером шестерни, но всё же).

 

 1. Мягко говоря не дешево 

 2. Режимы резания явно совсем другие, и крупный модуль нарезать будет проблемно. 

 

7 годин тому, prdesna написав:

не погоджусь.  Для одиночних робіт чпу не катить, для ремонту да і багато чого. А от для серії так чпу саме те

 

 Я работаю и на ЧПУ и на ручных станках, после ЧПУ на ручные становиться особо желания нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

ось такий стан

20230811_112140.jpg

Крім того що в цього верстата нема гітари, розбарахолена електрика, то

вони ще й згубили від нього хобота.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да там не тільки хобот там ще і немає частини що тримає фрезу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

 

 1. Мягко говоря не дешево 

 2. Режимы резания явно совсем другие, и крупный модуль нарезать будет проблемно. 

 

 Я работаю и на ЧПУ и на ручных станках, после ЧПУ на ручные становиться особо желания нет.

завтра буду робити шестерню 4 модуля одна шт і 1 дві. Вам така робота на чпу цікава

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, prdesna написав:

завтра буду робити шестерню 4 модуля одна шт і 1 дві. Вам така робота на чпу цікава

Я писал, что шестерни вполне себе выгодно резать на зубофрезерных. Токарка спокойно делается вся на ЧПУ, я регулярно делаю единичные заказы, если человек может оплатить время на настройку, то в чем проблема, тем более, что стандартные резцы стоят практически всегда на одном месте, привязывать их не надо, циклы тоже стандартные, программу за 5 минут написал и сиди отдыхай. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. Товариш купив зубострогальний 5С276П а електросхеми немає. Прошу допомоги в отриманні електросхеми. Дякую

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, prdesna написав:

5С276П

 

Тут.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 4x4 написав:

 

Тут.

Дякую за допомогу. На чипмейкер ру я незареєстрований тому неможу скачати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, prdesna написав:

неможу скачати

Закинув на телеграм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку