ed_hases

Встановлення AVR на бензогенератор

5 повідомлень у цій темі

Слава Україні!

Маю китайський генератор "інверторний" WIDMANN WM2500W. Звісно, що ніякий він не інверторний, в цьому і викикло питання.

Як мені встановити на нього AVR, чи є в цьому взагалі сенс, чи буде це працювати?

Адже сам по собі він видає "на холостих" близько 300 вольт, що, як не дивно, забагато для електроприладів. Якщо ще згорівша лампочка, це не проблема, то телевізор чи комп'ютер - це вже велика проблема. Розібравши генератор я знайшов там 4 проводи, які виходять з самого генератора, два жовтих на конденсатор 450в, 12 мкФ, чорний та червоний на розетку через рубильник і кнопку RESET. Якщо генератор навантажити ~0,7 кВт, то напруга тримається в районі 210-240 вольт, але вмикати освітлення чи обігрівач на 750 ват не входить в мої плани. Прикріплюю фото вихідних проводів генератора та фото приблизного AVR, який планую поставити.

Характеристики генератора:

Номінальна потужність.....0.75

Вид палива.....Бензин

Об'єм паливного бака, л....4.1

Двигун.....2-тактний двигун

PXL_20231106_184619197.jpg

regulyatory-napryazheniya-avr-dlya-generatora-podkova-7618515.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось відповідь на Ваше питання. Взагалі толковий майстер і гарна людина. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, Куляста_Блискавка написав:

Ось відповідь на Ваше питання. Взагалі толковий майстер і гарна людина. 

Тобто, як я розумію з відео, зробити так не вийде, як планувалося. А як тоді можна більш краще стабілізувати напругу після генератора, навіть з навантаженням, напруга всеодно трохи вище, в районі 250 вольт, боюся зіпсувати техніку, стабілізатори звичайні (типу старих Україна) після генератора не можна ставити, як написано в інтернеті, які ще способи тоді? Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години тому, ed_hases написав:

два жовтих на конденсатор 450в, 12 мкФ, чорний та червоний на розетку через рубильник і кнопку RESET

Погратись ємністю цього конденсатора - в меншу сторону- 10мкФ, 8мкФ. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Крім напруги потрібно перевірити ще й частоту, можливо вона завищена в такому разі відрегулювати оберти двигуна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку