Y.fowler.

Контролер імпульсів для tig

17 повідомлень у цій темі

 В ютубі натрапив на цікаву фішку. Контролер імпульсів, так його назвали в ролику. Так розумію цей контролер ввімкнутий в мережу кнопки пальника і в купі з черговою дугою створює імпульс.

Нічого схожого по маркуванню зі скріна не знайшов. Притуливби таке на ssva  Хто знає що воно таке і як правильно зветься, ткніть пальцем, буду вдячним.

Screenshot_2023-12-23-16-48-19-563_com.google.android.youtube.jpg

Що розібрав VZA-2 24-240v

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так розумію це звичайне реле часу, так?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Y.fowler. написав:

Так розумію цей контролер ввімкнутий в мережу кнопки пальника і в купі з черговою дугою створює імпульс.

Імпульсна зварка дещо інше. Там присутні базовий струм і піковий. В вашому випадку це щось схоже на точкове зварювання.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що заважає виставити базовий струм черговою дугою?

там в ролику реально варе, правда кацап, лисенко, то ролик не став прикріпляти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Y.fowler. написав:

А що заважає виставити базовий струм черговою дугою?

А чим тоді виставляти піковий струм?

 Спробую ще раз пояснити. В імпульсному режимі зварювання присутні крім стартового струму ше піковий та базовий.....+ струм спада, або заварки кратера. Піковий та базовий чередуються між собою по величині та часі, що зветься коефіцієнтом заповнення ванни, який і впливає на режим імпульсної зварки. Імпульсний режим, як правило застосовують для меншого тепловкладення в деталь, бо грубо кажучи піковий струм розплавляє метал, а базовий вистужує і не дає згасати дузі. Ось це чередування і являється імпульсним режимом, якщо коротко пояснювати, бо можна налаштувати процес, коли пікоий струм буде меншим від базового.....

 На фото видно якесь програмоване реле часу. Останнім часом  у багатьох "стає модним" так званий холодний режим ТІГ зварювання, подібний до точкового. Тоб-то налаштовується струм вищий від потрібного для зварювання і точками, або короткими запалюваннями дуги ( щоб не дати "провалитись" металу) зварюється. Так можна варити будь-яким ТІГ ??? апаратом, так би мовивши "цмикаючи" трігером (короткочасно натискаючи кнопку включення). Але проблема в тому,  Що час роботи дуги при цьому триває мілісекунди і добитись повторюваності вручну дуже тяжко. Ось напевно для цього і лісенко застосував це реле часу, яке і спрацьовує на час роботи в мілісекундах, включаючи та виключаючи дугу.

 Можливо я й не правий, бо відео не дивився, але маю підозру, що так воно і працює, а це вже геть не імпульсний режим зварювання, а точковий.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось кіно, дивитися з 10 десятої хвилини. 304 3мм в стик без присадки.

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тепер більш зрозуміло..

1 Знаю про кого йде мова особисто. Він досить кваліфікований зварювальник, .....з світовим ім'ям  До останнього часу працював в калінінграді на фірмі мілеста. Точно така фірма знаходилась в Мелітополі і тому не знаю де й чий філіал, чи тут, чи там. Раніше, його як досить досвідченого зварювальника запрошували на виконання робіт по пусконаладці заводів по цілому світі. Зараз же він скотився до рівня тулапузіка по рекламі продажу італійської Чебори, яка не дивлячись на санкції і далі продає свої апарати  за поребриком.

 2. Я був не правий стосовно колд велда, але думаю був правий стосовно багатофункціонального реле часу. Продивившись відео до кінця, думаю, його він показав мельком не з проста, а він є частиною даного пристрою 

Подивіться відповідь на моє питання за посиланням і зверніть увагу яким апаратом варить лисенко. Підозрюю (хоч можу і помилятись) що дане реле і сприяє створенню чешуйчастого шва.

 

 П.С. Бачу не грузиться пристрій, то напишу словами. В нашій барахолці продається подаюче TIP TIGОсь про нього я й вів мову.

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

 В ютубі натрапив на цікаву фішку. Контролер імпульсів, так його назвали в ролику. Так розумію цей контролер ввімкнутий в мережу кнопки пальника і в купі з черговою дугою створює імпульс.

Нічого схожого по маркуванню зі скріна не знайшов. Притуливби таке на ssva  Хто знає що воно таке і як правильно зветься, ткніть пальцем, буду вдячним.

Screenshot_2023-12-23-16-48-19-563_com.google.android.youtube.jpg

Що розібрав VZA-2 24-240v

Здаеться  в ssva, вбудований імпульсний режим, навіть десь бачив як він працював, в ютюб звичайно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось у цьому відео https://youtu.be/A5uWOxsb6mE?si=h6td4sUgpR60qjx_

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напевне, реле часу спрощує работу, натиснув кнопку, і поки утримаєш воно собі робить так як налаштував. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Войциг написав:

Ось у цьому відео https://youtu.be/A5uWOxsb6mE?si=h6td4sUgpR60qjx_

То він кнопкою на пальнику працює.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

То він кнопкою на пальнику працює.

Так, ставиш реле часу, і буде працювати автоматично, схема дуже проста, кнопка включає реле часу, а вже воно включає аппарат в режимі пульс. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Войциг написав:

Так, ставиш реле часу, і буде працювати автоматично, схема дуже проста, кнопка включає реле часу, а вже воно включає аппарат в режимі пульс. 

Ви хоч розумієте рівень робіт та обладнання виконуваних на попередньому відео ?  Там ще аналогів ССВА-160 бракувало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Ви хоч розумієте рівень робіт та обладнання виконуваних на попередньому відео ?  Там ще аналогів ССВА-160 бракувало.

Питання було за ssva, як на нього зробити щось подібне. Звісно на  попередньому відео використав іншого, вишого рівня обладнання, і це питання до автора теми. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Налаштувався поекспериментувати в даному напрямку. Дурно реле купувати не хочеться, а якщо не зайде...

Є в мене отаке, глянув, не дешеве, але не підходить до цеї авантюри. Мо в кого є таке що підійде, хай буде з циклом від 0,1С. Помінявся би.

 

 

IMG_20231225_142748.jpg

IMG_20231225_142740.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мабуть щось таке потрібно https://youtu.be/ERaZSNVD7Oc?si=gPBUIHQnggdyjhHQ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачив цей ролик. Я таке не зберу. А готових не знайшов. Мені той імпульс щоб капець як потрібний, то ні. Певну деталь варить прийнятно, але розумію що можна краще, от і хотів там спробувати імпульс чи щось типу того.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку